تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط lovelygirl » شنبه 19 شهریور 1390, 8:38 am

خدایی چقدر چرت بود سوالاتشون
کلی فقط با خودم خندیدم poo poo
اما خوب من خیلیاشو یادم رفته بود اما اگه آدم یه کم بخونه انتخاب اول قبولی اما خوب هزینه هاش خیلی زیاده من که خدایی پولشو ندارم بدم و گرنه خیلی دوس دارم برم آزاد khk: khk:
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » شنبه 19 شهریور 1390, 9:15 am

lovelygirl نوشته شده:خدایی چقدر چرت بود سوالاتشون
کلی فقط با خودم خندیدم poo poo
اما خوب من خیلیاشو یادم رفته بود اما اگه آدم یه کم بخونه انتخاب اول قبولی اما خوب هزینه هاش خیلی زیاده من که خدایی پولشو ندارم بدم و گرنه خیلی دوس دارم برم آزاد khk: khk:
سلام
وای خدا چقدر چرت بود کنکور, منم میخوام برم غیرانتفاعی چون در شهر ما سراسری وجود نداره خودمم هم غیر انتفاعی نبی اکرم تبریز رو زدم.
در ضمن به خاطر استقلال تسلیت میگم.

mnrain

پست توسط mnrain » شنبه 19 شهریور 1390, 9:19 am

به همه شما دوستان خسته نباشید میگم و برای همتون آرزوی موفقیت می کنم

نظر خودم رو درباره کنکور امسال با مقایسه سوالات تک تک درسها نسبت به سال قبل میگم

ادبیات , تقریبا مشابه سال قبل بود و سوالات خارج از منبع باز هم خودنمایی می کرد.
معارف , مشابه سال قبل , سوالات تلگرافی و ساده.
زبان , از سالهای قبل ساده تر سوال اومده بود و بر خلاف سالهای قبل فقط 5 تست گرامر و 15 سوال بعدی لغت بود.

ریاضی , تقریبا مشابه سال 89 بود ,البته کمی ساده تر و 15 سوال آمار و 15 سوال ریاضی مطرح شده بود
زبان تخصصی , ساده تر از سال قبل بود و مشابه سال 87 و 88 بود.
مدار منطقی , برخلاف سالهای قبل 4 سوال از مدارات ترتیبی مطرح شده بود در صورتی که پیش از این نهایتا دو سوال مطرح شده و در مجموع سوالات ساده بودند.
برنامه نویسی , مشابه سال 89 با این تفاوت که از مباحث شی گرایی هیچ سوالی مطرح نشده بود.
سیستم عامل , کاملا مشابه سال 89 بود و 15 سوال مطرح شده بود و حتی چند تست تکراری بود
ذخیره , مشابه سال 89 و از فرمولها و حل مسایل 5 سوال و مجموعا 15 سوال مطرح شده بود.
ساختمان امسال هم مثل سال قبل قسمت اعظم سوالات تخصصی رو با 20 سوال تشکیل داده بود که البته ساده تر از سال 89 هم بود و به همه دوستانی که سالهای دیگه میخوان کنکور بدم توصیه می کنم روی درس ساختمان وقت بیشتری بگذارند.

در یک جمع بندی کلی میتونم بگم که کنکور دانشگاه آزاد امسال مثل سال قبل ساده بود اما امسال به همه سالهای قبل یک تفاوت فاحش داشت و اون اینکه 60 سوال عمومی برخلاف سال قبل 50 دقیقه وقت نداشت و 45دقیقه وقت داشت و
نکته بسیار جالب اینکه 120 سوال تخصصی به جای 180 دقیقه فقط 120 دقیقه زمان داشت که این سوال باید از طراحان و قانونگذاران عزیز آزمون پرسیده بشه که زمان یک آزمون رو چطور یک ساعت کم می کنند و تعداد سوالات رو نه و اینکه اگر زمان مناسب در سالهای قبل 180 دقیقه برای 120 سوال بوده پس چطور از این زمان یک ساعت کم میشود و سطح سوالات نسبت به سال قبل چندان تغییری نمیکند؟ البته باید گفت این زمان برای کسی که میخواست به همه سوالات جواب بدهد کم بود نه برای اکثریت شرکت کنندگان که تا قبل از ساعت 6 در نوبت عصر حوزه امتحانی رو ترک کرده بودند و از این نظر باید به کسانی که زمان آزمون رو کم کردند حق داد.

به هر حال امیدوارم که کنکور خوبی رو داده باشید و الان خوشحال و راضی باشید و اینکه به دوستان باید بگم که نگران قبولی به هیچ وجه نباشید تقریبا میشه گفت همه در هر جایی که علاقه دارند قبول خواهند شد ...

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » شنبه 19 شهریور 1390, 9:31 am

آره وقتش خیلی بد بود مخصوصا عمومی ها
من داشتم زبانم رو میزدم یاور اومد دفترچه ام رو گرفت کلی اشک تو چشامم جمع شد خیلی بهم برخورد مراقبمون خیلی وحشی بود ger ger

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » شنبه 19 شهریور 1390, 9:34 am

mnrain نوشته شده:به همه شما دوستان خسته نباشید میگم و برای همتون آرزوی موفقیت می کنم

نظر خودم رو درباره کنکور امسال با مقایسه سوالات تک تک درسها نسبت به سال قبل میگم

ادبیات , تقریبا مشابه سال قبل بود و سوالات خارج از منبع باز هم خودنمایی می کرد.
معارف , مشابه سال قبل , سوالات تلگرافی و ساده.
زبان , از سالهای قبل ساده تر سوال اومده بود و بر خلاف سالهای قبل فقط 5 تست گرامر و 15 سوال بعدی لغت بود.

ریاضی , تقریبا مشابه سال 89 بود ,البته کمی ساده تر و 15 سوال آمار و 15 سوال ریاضی مطرح شده بود
زبان تخصصی , ساده تر از سال قبل بود و مشابه سال 87 و 88 بود.
مدار منطقی , برخلاف سالهای قبل 4 سوال از مدارات ترتیبی مطرح شده بود در صورتی که پیش از این نهایتا دو سوال مطرح شده و در مجموع سوالات ساده بودند.
برنامه نویسی , مشابه سال 89 با این تفاوت که از مباحث شی گرایی هیچ سوالی مطرح نشده بود.
سیستم عامل , کاملا مشابه سال 89 بود و 15 سوال مطرح شده بود و حتی چند تست تکراری بود
ذخیره , مشابه سال 89 و از فرمولها و حل مسایل 5 سوال و مجموعا 15 سوال مطرح شده بود.
ساختمان امسال هم مثل سال قبل قسمت اعظم سوالات تخصصی رو با 20 سوال تشکیل داده بود که البته ساده تر از سال 89 هم بود و به همه دوستانی که سالهای دیگه میخوان کنکور بدم توصیه می کنم روی درس ساختمان وقت بیشتری بگذارند.

در یک جمع بندی کلی میتونم بگم که کنکور دانشگاه آزاد امسال مثل سال قبل ساده بود اما امسال به همه سالهای قبل یک تفاوت فاحش داشت و اون اینکه 60 سوال عمومی برخلاف سال قبل 50 دقیقه وقت نداشت و 45دقیقه وقت داشت و
نکته بسیار جالب اینکه 120 سوال تخصصی به جای 180 دقیقه فقط 120 دقیقه زمان داشت که این سوال باید از طراحان و قانونگذاران عزیز آزمون پرسیده بشه که زمان یک آزمون رو چطور یک ساعت کم می کنند و تعداد سوالات رو نه و اینکه اگر زمان مناسب در سالهای قبل 180 دقیقه برای 120 سوال بوده پس چطور از این زمان یک ساعت کم میشود و سطح سوالات نسبت به سال قبل چندان تغییری نمیکند؟ البته باید گفت این زمان برای کسی که میخواست به همه سوالات جواب بدهد کم بود نه برای اکثریت شرکت کنندگان که تا قبل از ساعت 6 در نوبت عصر حوزه امتحانی رو ترک کرده بودند و از این نظر باید به کسانی که زمان آزمون رو کم کردند حق داد.

به هر حال امیدوارم که کنکور خوبی رو داده باشید و الان خوشحال و راضی باشید و اینکه به دوستان باید بگم که نگران قبولی به هیچ وجه نباشید تقریبا میشه گفت همه در هر جایی که علاقه دارند قبول خواهند شد ...
سلام
ما که تازه سراسری داده بودیم این سوالها برامون خنده دار بود واقعا تفاوت بسیاری بین ازاد وسراسری در ازمونهاش هست.درضمن من تا اخرش سر جلسه بودم و نتونستم بیسکویتم رو بخورم و به خاطر اون ناراحت شدم
چیزهاییی که خیلی خیلی خیلی خوب بود در کنکور ازاد که باید سراسری ها ازش درس بگیرن :
1:کنکور دقیقا سر وقت برگزار شد.
2:سوالات خوانا با فونت مناسب بود که برای کسانی مثل من که چشمشون ضعیفه خیلی خوب بود.
3:برنامه ریزی دقیق, سراسری وقتی من داشتم سوالها رو مینوشتم دیدم یه کیکی خورد به مدادم ولی ازاد خودش موقع ورود بیسکویتشون رو میدادن
در مورد این مجلس خبرگان هم متاسفم و برای وزارت علوم که میخوان طرح تفکیک جنسیتی رو اجرا کنن و از سال بعد برای دخترا دانشگاه دیگه ای میخوان بسازن.فکر کنم یه مدت دیگه بخوان ایران رو هم نصف کنن .

rozi_razraz

پست توسط rozi_razraz » شنبه 19 شهریور 1390, 10:50 am

سلام این همه درس خوندم اونوقت وقت نداشتم جواب بدم دلم میخواست بکشمشون chak این یعنی بی اهمیتی و بی احترامی به داوطلبان.عادلانه نیست.خیلی بی انصافن.من کامپیوتر بودم بعضی از سوالات اشتباه بود واقعا براشون متاسفمراستی کلیدش کی میاد؟کسی میدونه؟
آخرین ویرایش توسط rozi_razraz در شنبه 19 شهریور 1390, 1:08 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 19 شهریور 1390, 12:10 pm

konkoorkk نوشته شده:نظرتون راجع به تهران شرق (قیامدشت) چیه؟
:?:

behyal
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behyal » شنبه 19 شهریور 1390, 12:59 pm

lovelygirl نوشته شده:آره وقتش خیلی بد بود مخصوصا عمومی ها
من داشتم زبانم رو میزدم یاور اومد دفترچه ام رو گرفت کلی اشک تو چشامم جمع شد خیلی بهم برخورد مراقبمون خیلی وحشی بود ger ger
سلام
شما اینجا هم هستید که.بابا روتو رو برم.
البته فکر کنم گریه مراقب رو در آوردین نه (از افعال معکوس استفاده می کنید) poo dan ddn: ha:

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » شنبه 19 شهریور 1390, 1:17 pm

behyal نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:آره وقتش خیلی بد بود مخصوصا عمومی ها
سلام
شما اینجا هم هستید که.بابا روتو رو برم.
البته فکر کنم گریه مراقب رو در آوردین نه (از افعال معکوس استفاده می کنید) poo dan ddn: ha:
به کامنت های خارج از بحث پاسخی نمیدهم

rozi_razraz

پست توسط rozi_razraz » شنبه 19 شهریور 1390, 1:19 pm

بچه ها کی ریاضی رو خوب زده؟حدودا چند درصد زدین؟

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » شنبه 19 شهریور 1390, 1:25 pm

rozi_razraz نوشته شده:بچه ها کی ریاضی رو خوب زده؟حدودا چند درصد زدین؟
من فقط آمارشو زدم چقدر مسخره بود میانگین حساب کنید ha:

rozi_razraz

پست توسط rozi_razraz » شنبه 19 شهریور 1390, 1:38 pm

lovelygirl نوشته شده:
مرسی که جواب دادی بقیه که انگار خوابشون برده

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب

پست توسط lovelygirl » شنبه 19 شهریور 1390, 1:41 pm

rozi_razraz نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:
مرسی که جواب دادی بقیه که انگار خوابشون برده
از داوطلب های آزاد بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت khk:

nimapirlo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط nimapirlo » شنبه 19 شهریور 1390, 2:40 pm

کلید؟؟ :?:
101

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط