راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: راهنمایی و کمک به دوستان در انتخاب شهر کنکور سراسری 90

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 9:31 pm

anahita2002 نوشته شده:من این طوری انتخاب رشته کردم امید داشته باشم یا نه

رتبم تو نرم افزار شده 25857

رتبم تو سخت افزار شده 16077

ترتيب اولويت کد رشته محل رشته/گرايش|| دانشگاه || دوره || (توضيحات از دفترچه راهنمامطالعه گردد)
1 2072 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شيراز || (مجازي)
2 2073 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شيراز || (مجازي)
3 2118 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || دانشگاه شيراز || (مجازي)
4 2119 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || دانشگاه شيراز || (مجازي)
5 2106 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فخررازي ساوه || (غير انتفاعي)
6 2107 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كاسپين /شهرصنعتي البرز || (غير انتفاعي)
7 2108 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كوثرقزوين || (غير انتفاعي)
8 2103 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه دهخداقزوين || (غير انتفاعي)
9 2087 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش چالوس || (غير انتفاعي)
10 2076 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي شمال امل || (غير انتفاعي)
11 2086 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پارسابابلسر || (غير انتفاعي)
12 2115 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي هدف ساري || (غير انتفاعي)
13 2104 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه محدث نوري /ره /نور || (غير انتفاعي)
14 2101 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم قائمشهر || (غير انتفاعي)
15 2116 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي هرازامل || (غير انتفاعي)
16 2077 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران || (غير انتفاعي)
17 2112 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ميردامادگرگان || (غير انتفاعي)
18 2109 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي سخت افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم گلستان اق قلا || (غير انتفاعي)
19 2041 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فخررازي ساوه || (غير انتفاعي)
20 2044 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي فن ودانش ساوه || (غير انتفاعي)
21 2046 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كاسپين /شهرصنعتي البرز || (غير انتفاعي)
22 2002 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي زرنديه /زرنديه || (غير انتفاعي)
23 1975 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي تعالي قم || (غير انتفاعي)
24 1958 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي انرژي ساوه || (غير انتفاعي)
25 1996 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي رجاقزوين || (غير انتفاعي)
26 1997 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي رجاقزوين || (غير انتفاعي)
27 2008 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سردارجنگل رشت || (غير انتفاعي)
28 2016 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش قم || (غير انتفاعي)
29 1967 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پارسيان استان قزوين || (غير انتفاعي)
30 2030 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه حلي چالوس || (غير انتفاعي)
31 2031 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه دهخداقزوين || (غير انتفاعي)
32 2032 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي علامه رفيعي قزوين || (غير انتفاعي)
33 2037 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي قزوين || (غير انتفاعي)
34 2038 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي قزوين || (غير انتفاعي)
35 2039 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني ابيك قزوين || (غير انتفاعي)
36 2011 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سيلك كاشان || (غير انتفاعي)
37 2012 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي سيناكاشان || (غير انتفاعي)
38 1971 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پويش قم || (غير انتفاعي)
39 1940 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اباابيك || (غير انتفاعي)
40 1993 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي دارالفنون قزوين || (غير انتفاعي)
41 2051 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كوثرقزوين || (غير انتفاعي)
42 2024 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي طبرستان چالوس || (غير انتفاعي)
43 2025 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي طبري بابل || (غير انتفاعي)
44 2049 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كسري رامسر || (غير انتفاعي)
45 2059 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي مازياررويان نور || (غير انتفاعي)
46 1972 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش چالوس || (غير انتفاعي)
47 1962 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي بنيان شاهين شهراصفهان || (غير انتفاعي)
48 1947 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي احراررشت || (غير انتفاعي)
49 1943 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي ايندگان تنكابن || (غير انتفاعي)
50 1937 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي شمال امل || (غير انتفاعي)

شما چرا مجازی رو اول زدی؟
مجازی رو می شد آخر بزنی که شانس اگه وجود داشت غیر انتفاعی ها بشی

sayna_87
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sayna_87 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 9:32 pm

فهیمه نوشته شده:
فهیمه نوشته شده:سلام خسته نباشین یه بار یه کمک ازتون خواستیم که ممنون کلا جواب ندادین من معماری خوندم تبریز رتبم6548وآخرین رتبه قبولی 25959هستش حالا میشه لطف کنین جواب بدین کجاها میتونم قبول بشم goli goli goli :?:

عزيزم اقا محسن گفتن كه
اخه چون عزیزم از رشته شما اطلاعی نداریم وگرنه جواب می دادیم

Mousavi

پست توسط Mousavi » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 9:45 pm

آقا یکی جواب منم بده gld
Mousavi نوشته شده:سلام
من میخوام نرم افزار بخونم! ولی هنوز مدرک کاردانیم رو نگرفتم (تا بهمن میگیرم)
به خاطر همین حتما میخوام که نیمه دوم قبول بشم
رتبه نرم افزار: 5846 (در سهمیه)
رتبه سخت افزار: 3788 (در سهمیه)
میخواستم ببینم با این رتبه امیدی به قبولی هست؟ اگه هست کجا رو باید انتخاب کنم؟ (ساکن تهران هستم)

ممنون

دفترچه رو ببینید فک کنم فقط دو تا مرکز هست که نیمه دوم میگیرن.و احتمالا قبول خواهید شد (قزوین)
توی دفترچه فکر کنم فقط همین چهار تا باشه که می تونم انتخاب کنم (البته میدونم رتبه ام اصلا در حد تهران قبول شدن نیست ولی به خاطر شبانه بودنش ممکنه قبول بشم؟! fekr )

حالا من چند تا سوال دارم
اول اینکه شبانه و غیرانتفاعی قبول بشم و نرم مشکلی پیش نمیاد؟ (برای شرکت در کنکور سال بعد)
من شنیدم توی مدرک "شبانه" ذکر میشه، میخواستم ببینم فرقش با مدرک روزانه چیه؟
و اینکه رفت و آمد برای قزوین چطوریه؟ چقدر راهه؟
چون من خودم کاردانیمو آبیک خوندم و رفت و آمد با وجود سرویس بازم سخت بود!
در کل الان با این وضعیت انتخاب رشته کنم یا برای سال دیگه بخونم؟ (حتی اگه رتبه ام از اینی که هست بهتر هم نشه باز دستم برای انتخاب بازتره و میتونم نیمه اول هم انتخاب کنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید dan
پیوست‌ها
1.jpg
1.jpg (30.57 KiB) مشاهده 5959 مرتبه

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 9:49 pm

Mousavi نوشته شده:آقا یکی جواب منم بده gld
Mousavi نوشته شده:سلام
من میخوام نرم افزار بخونم! ولی هنوز مدرک کاردانیم رو نگرفتم (تا بهمن میگیرم)
به خاطر همین حتما میخوام که نیمه دوم قبول بشم
رتبه نرم افزار: 5846 (در سهمیه)
رتبه سخت افزار: 3788 (در سهمیه)
میخواستم ببینم با این رتبه امیدی به قبولی هست؟ اگه هست کجا رو باید انتخاب کنم؟ (ساکن تهران هستم)

ممنون

دفترچه رو ببینید فک کنم فقط دو تا مرکز هست که نیمه دوم میگیرن.و احتمالا قبول خواهید شد (قزوین)
توی دفترچه فکر کنم فقط همین چهار تا باشه که می تونم انتخاب کنم (البته میدونم رتبه ام اصلا در حد تهران قبول شدن نیست ولی به خاطر شبانه بودنش ممکنه قبول بشم؟! fekr )

حالا من چند تا سوال دارم
اول اینکه شبانه و غیرانتفاعی قبول بشم و نرم مشکلی پیش نمیاد؟ (برای شرکت در کنکور سال بعد)
من شنیدم توی مدرک "شبانه" ذکر میشه، میخواستم ببینم فرقش با مدرک روزانه چیه؟
و اینکه رفت و آمد برای قزوین چطوریه؟ چقدر راهه؟
چون من خودم کاردانیمو آبیک خوندم و رفت و آمد با وجود سرویس بازم سخت بود!
در کل الان با این وضعیت انتخاب رشته کنم یا برای سال دیگه بخونم؟ (حتی اگه رتبه ام از اینی که هست بهتر هم نشه باز دستم برای انتخاب بازتره و میتونم نیمه اول هم انتخاب کنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید dan
نه عزیزم فقط روزانه قبول شی نری محرو.میت داری
اصلا شبانه درج نمی شه و مدرک همون ولتی حساب می شه
از آزادی 1.5 ساعت 2 ساعت راهه

ezrail
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ezrail » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:02 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
.با این رتبه بریم کجا بهتر تره ؟ (بدون در نظر گرفتن محل سکونت)

2. با این رتبه بریم کجا بهتر تره ؟ با توجه به اینکه محل سکونتم شهرستان بروجرد هست ؟

3. تو این کنکور ها هم بومی و غیر بومی و ... از این جور چرندیات داریم ؟

4. به نظرتون دانشگاه آزاد بهتره یا غیر انتفاعی ؟
عزیزم انصافا شما شب آخر داری این همه سوال بنیادی می پرسی...

غیر انتفاعی هزینه اش کمتره خیلی...
بروجرد که مرکزی نداریم...
شهرستان های نزدیک کجاها می تونی بری؟
مثلا شمال قبول می شی مشهدم قبول می شی

یعنی ما بوقیم ؟

پس چون شهر ما نداره یعنی بومی هیج جا حساب نمیشیم ؟ ger

من از شرق تا اصفهان
غرب رو که میریم تو عراق بی خیالش dan
از شمال هم تا تهران
از جنوب هم تا اهواز
می تونم برم

اگه مورد بهتری باشه جاهای دور هم می تونم برم
حالا نظر شما چیه ؟

-----
در ضمن من خودم علوم سپاهان اصفهان - دانشگاه آمل - پویش قم - کارون اهواز - خیام مشهد رو در نظر دارم
به نظر شما تو اینا میتونم قبول شم ؟ amuz:

Persian

پست توسط Persian » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:04 pm

اقا محسن یه نظر در مورد انتخاب من بده
رتبه 823
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 2 تهران / شهيدشمسي پور شبانه
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || اموزشكده فني وحرفه اي شماره 2 تهران / شهيدشمسي پور شبانه نیمسال دوم
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه غيرانتفاعي علم وفرهنگ تهران || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي رجاقزوين || )غير انتفاعي( كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني ابيك قزوين || )غير انتفاعي( كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي غزالي قزوين || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي پارسيان استان قزوين || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي عﻼمه دهخداقزوين || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي دارالفنون قزوين || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي عﻼمه رفيعي قزوين || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي اباابيك || )غير انتفاعي(
كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || موسسه غيرانتفاعي كوثرقزوين || )غير انتفاعي(
کلا نظرتون در مورد تک تک انتخاب هام بگید. احتمال قبولی تو هرکدوم رو بگید ممنون میشم
پیشاپیش متشکرم

فهیمه

پست توسط فهیمه » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:04 pm

ببخشین چه کسی از رشته معماری اطلاعاتی داره بیاد به کمکم ممنوننننننننننننننننننننننن

ezrail
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ezrail » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:11 pm

راستی داداش ما با اون رتبه هیچ امیدی برای روزانه و شبانه و عصرانه نداریم ؟

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:12 pm

Persian
انتخاب های خوبی است...
امیدوارم کار به مورد 4 نکشه و شمسی پور قبول شی...
در ضمن من خودم علوم سپاهان اصفهان - دانشگاه آمل - پویش قم - کارون اهواز - خیام مشهد رو در نظر دارم
به نظر شما تو اینا میتونم قبول شم ؟
شمال آمل شانس کمتره...
بقیه شانس داری...
شما جاهیی که می تونی بری رو بزن...
اول اینایی که دوست داری رو طبق نزدیکی بزن
شانس روزانه و شبانه هم نداری

T0P

پست توسط T0P » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:29 pm

سلام
رتبه ام گرایش 28558
گرایش 2 هم20803
بومی شیراز تازه ترم 2 هم هستم کجا میتونم قبول شم؟؟؟؟ sanj:
مجازی دانشگاه شیراز میشم؟ :?: :idea:
ممنون danesh

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:31 pm

فهیمه نوشته شده:
فهیمه نوشته شده:سلام خسته نباشین یه بار یه کمک ازتون خواستیم که ممنون کلا جواب ندادین من معماری خوندم تبریز رتبم6548وآخرین رتبه قبولی 25959هستش حالا میشه لطف کنین جواب بدین کجاها میتونم قبول بشم goli حالا اینم اطلاعاتم حالا میشه کمکم کنین یانه آخه لاقل یه جوابی بدین این چندمین بار درخئاست کمک کردم هرکس رشتش کامپیوتر نباشه کم نمیکنین fekr
فکر نکنم اینجا کسی بتونه کمکت کنه آخه همه اینجا کامپیوترن
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:32 pm

T0P نوشته شده:سلام
رتبه ام گرایش 28558
گرایش 2 هم20803
بومی شیراز تازه ترم 2 هم هستم کجا میتونم قبول شم؟؟؟؟ sanj:
مجازی دانشگاه شیراز میشم؟ :?: :idea:
ممنون danesh
ظرفیت مجازی بالاس...
به هر حال انتخاب کن عزیزم

Mousavi

پست توسط Mousavi » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:37 pm

نه عزیزم فقط روزانه قبول شی نری محرو.میت داری
اصلا شبانه درج نمی شه و مدرک همون ولتی حساب می شه
از آزادی 1.5 ساعت 2 ساعت راهه
خیلی ممنون بابت راهنماییهاتون goll

Sogoli90
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Sogoli90 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:43 pm

سلام
بچه ها يك سوالى
من انتخابم و انجام دادم
ولى الان كه با يكى از دوستام صحبت كردم
ميخوام يكى از انتخابهام و جا به جا كنم
امكانش هست فردا ويرايش كنم؟
يه سوال ديگه هم كه دوستم پرسيد اينه كه ميشه ابرار و هم نرم افزار انتخاب كرد هم سخت افزار؟
ممنون ميشم جواب بديد

msob20
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط msob20 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:43 pm

سلام اقا محسن من بارتبه5850 اينارو زدم
پاسارگاد زند پيشتازان انديشه به نظرت خوبه

قفل شده