اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
shelman2

Re: اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط shelman2 » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 12:41 am

آخرين رتبه مجاز در سهميه2210

رتبه داوطلب بدون سهميه: 121و گرایش دوم : 220

رتبه داوطلب در سهميه :120و گرایش دوم 219

نمره کل گرایش یک:
2333
نمره کل گرایش دو:
1869
کاردانی به کارشناسی شهر بومی تهران
رشته ای که زدم زبان و تهران بوده. حالا می تونید راهنماییم کنید بگین چی کار کنم و با این رتبه کجا قبول میشم
اولین رتبه واسه گرایش آموزش زبانه و دومین رتبه گرایش مترجمی زبان

ali20m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali20m2 » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 11:48 am

با سلام یکی هست که بگه دفترچه های راهنمای انتخاب رشته ها کی میاد روی سایت سازمان سنجش

ali20m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali20m2 » یک‌شنبه 6 شهریور 1390, 11:52 am

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۰ در روز شنبه، پنجم شهریورماه خبر داد و گفت که حدود ۲۵۳ هزار نفر از داوطلبان این آزمون، مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اند.

‘سید جلال طباطبایی’ در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سال ۱۳۹۰ می توانند از روز شنبه، پنجم شهریورماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نتیجه اولیه آزمون خود را در قالب کارنامه مشاهده کنند.
وی خاطرنشان کرد: مشاهده و تهیه پرینت از کارنامه نتایج اولیه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی از طریق وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه و یا شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام،‌ شماره شناسنامه و تاریخ تولد افراد امکان پذیر است.
طباطبایی با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته داوطلبان کاردانی به کارشناسی از روز سه شنبه، ۸ شهریورماه آغاز می شود گفت که این مهلت تا روز ۱۳ شهریور ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: دفترچه انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی از روز شنبه، پنجم شهریورماه به صورت pdf بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل مشاده و دسترسی است و توزیع دفترچه های چاپی نیز از روز سه شنبه، ۸ شهریور در مراکز پستی سراسر کشور آغاز می شود.
معاون سازمان سنجش تصریح کرد: براساس ظرفیت های تعیین شده، ۱۳۸ هزار و ۴۱ نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۳۹۰ پذیرفته خواهند شد.

ali_jalali

پست توسط ali_jalali » سه‌شنبه 8 شهریور 1390, 3:53 pm

دفترچه انتخواب رشته کاردانی به کارشناسی 1390 در سایت http://www.sanjesh.org قرار داره . من خودم چند لحظه پیش دانلود کردم .
حجمش بالا بود پیوست نشد .

rooz rooz rooz

shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd: shd

قفل شده