تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
sabouri3
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط sabouri3 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 2:08 pm

پودمانی نه - ترمی کی میاد؟؟؟

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 2:56 pm

سلام دوستان.
امشب تو خواب دیدم دوشنبه ساعت 4 نتایج رو زدن و رتبم هم شده بود 375 نمیدونستم به اون رتبه خوشحال باشم یا ناراحت ولی دوستان من به خوابام ایمان دارم به من الهام شد فردا ساعت 4 نتایج رو میزنن
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

آواتار کاربر
Mahsa01
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: یزد

پست توسط Mahsa01 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:04 pm

bahar62 نوشته شده:با سلام خدمت تمام دوستان
اولا که در این حدود یکماهی که همگی باهم بودیم توجه داشتید که چقدر همه دوستان زحمت کشیدند (هرکدام به نوعی ) جناب کوهیار -مصطفی - مائده -پانیشر عزیز و..
اما از حق نگذریم یه قطب ثابت آقا محسن بودن که اگر حرفی زده شده جهت تشکر بوده و ترغیب ایشون به انجام ادامه بحث چون اطلاعات کامل و جامعی دارند
دوما که این دوست عزیز که از مراتب قدردانی دوستان حالشون بد شده باید به ایشون خاطر نشان کنم که داریم هممون روزهای بدی رو می گذرونیم نیاز نیست جنابعالی بدترش کنی
ضمنا اگر خواب نبودید می دید که تقریبا نیمی از دانشگاههای رو که پذیرش دارن درباره شون بحث کردیم شما اگه مطلب جدیدی دارید بفرمائید نیازی نیست که بهتون بر بخوره
سوما تا اعلام نتیجه هیچ کاری از دستمون برنمی یاد شما اگر توی این 189 صفحه قبل اگر حضور داشتید می دید ید که بچه جواب سوالات رو درآوردن درصدهاشون رو حساب کردن و رتبه هاشون رو تخمین زدند و حتی خیلیها هم الان انتخابهاشون معلومه پس زحمت بکشید پست های قبلی رو بخونید و به دوستانم که اینهمه پای نت حداقل حضور داشتند و در بحث ها شرکت کردند توهین نفرمائید
حالا فقط داریم از استرس همدیگه کم می کنیم اگه خدا بخواهد بحث همچنان در مورد کنکوره ضمنا هر کسی به نوعی می تونه حرفش رو بیان کنه مثل دوست عزیزم که احساساتی شده بود و یا جنابعالی که ادبیات خاص خودتون رو دارید و شاید بقیه دوست نداشته باشند پس جای گله نمی مونه
از همه دوستان خواهش می کنم در قراردادن پست هاشون دقت بیشتری کنند چون افراد زیادی با فرهنگ ها و اخلاق مختلف پست ها رو می بینند
به امید موفقیت همگی goll

بهار جان بسیار سپاسگزارم از شما
دوستان گرامی وا... ما فقط یه تشکر کردیم چرا دعوا میکنید؟این دعواها که وقت گیر تره.
من نه احساساتی شدم و نه رمانتیک من عادی ام فقط و فقط با احترام و ادبیات خاص خودم از ایشون تشکر کردم.فکر نمیکردم بین همچین دانشجویانی فرهیخته ای مورد توهین قرار بگیرم این حرفا مال آدمای بیکاره دیگه جاش اینجا نیست.
نمیخواستم هم این بحث رو کش بدم و باز در موردش حرف بزنم چون خطایی از من سر نزده فقط دوست داشتم بسش کنید دیگه لطفا
موفق و پیروز باشید
" بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،
چون من که آفریده ام از عشق
جهانی برای تو! "

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:05 pm

kitty نوشته شده:
siteman نوشته شده:سلام بچه ها بعد میگین نگم خاک تو سر این سازمان رنجش dan goll
بابا خودش زده نیمه ی دوم مرداد تو دفترچه بعد حالا نیومده krn:
من یه درس کاراموزی هم داشتم که نرفتم بقولی پیچوندم....نمیدونم فهمیدن یا نه...حالا چی میشه chak nar: اگر صفر بدن که باید امیدوار بشم به نیمسال دوم rooz
اگر هم که نه علمی کاربردی دیگه ktb: rooz آخه چقد من بدشانسم gld
من که کارآموزی نرفتم فقط دفترچه ام رو امضا کردن نمره ام رو هم رد کردن 20 شدم rgs rgs
علمی کاربردی پودمانی؟ rooz
خوشبحالت khk: خدایا خودت بهم رحم کن gld
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:09 pm

بچه ها این اعتراض هایی که نوشتید بابته سوالات خبری نشد؟
اصلا به این چیزا توجه میکنن یا نه؟ اگه نه که زنگ بزنم یه مینی بوس آدم بریزه تو سنجش همشونو قلع و قم کنه.... ha: ha:
کی پایه اس بریم سنجشو تخته کنیم dan dava
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:11 pm

Mahsa01 نوشته شده:
bahar62 نوشته شده:با سلام خدمت تمام دوستان
اولا که در این حدود یکماهی که همگی باهم بودیم توجه داشتید که چقدر همه دوستان زحمت کشیدند (هرکدام به نوعی ) جناب کوهیار -مصطفی - مائده -پانیشر عزیز و..
اما از حق نگذریم یه قطب ثابت آقا محسن بودن که اگر حرفی زده شده جهت تشکر بوده و ترغیب ایشون به انجام ادامه بحث چون اطلاعات کامل و جامعی دارند
دوما که این دوست عزیز که از مراتب قدردانی دوستان حالشون بد شده باید به ایشون خاطر نشان کنم که داریم هممون روزهای بدی رو می گذرونیم نیاز نیست جنابعالی بدترش کنی
ضمنا اگر خواب نبودید می دید که تقریبا نیمی از دانشگاههای رو که پذیرش دارن درباره شون بحث کردیم شما اگه مطلب جدیدی دارید بفرمائید نیازی نیست که بهتون بر بخوره
سوما تا اعلام نتیجه هیچ کاری از دستمون برنمی یاد شما اگر توی این 189 صفحه قبل اگر حضور داشتید می دید ید که بچه جواب سوالات رو درآوردن درصدهاشون رو حساب کردن و رتبه هاشون رو تخمین زدند و حتی خیلیها هم الان انتخابهاشون معلومه پس زحمت بکشید پست های قبلی رو بخونید و به دوستانم که اینهمه پای نت حداقل حضور داشتند و در بحث ها شرکت کردند توهین نفرمائید
حالا فقط داریم از استرس همدیگه کم می کنیم اگه خدا بخواهد بحث همچنان در مورد کنکوره ضمنا هر کسی به نوعی می تونه حرفش رو بیان کنه مثل دوست عزیزم که احساساتی شده بود و یا جنابعالی که ادبیات خاص خودتون رو دارید و شاید بقیه دوست نداشته باشند پس جای گله نمی مونه
از همه دوستان خواهش می کنم در قراردادن پست هاشون دقت بیشتری کنند چون افراد زیادی با فرهنگ ها و اخلاق مختلف پست ها رو می بینند
به امید موفقیت همگی goll

بهار جان بسیار سپاسگزارم از شما
دوستان گرامی وا... ما فقط یه تشکر کردیم چرا دعوا میکنید؟این دعواها که وقت گیر تره.
من نه احساساتی شدم و نه رمانتیک من عادی ام فقط و فقط با احترام و ادبیات خاص خودم از ایشون تشکر کردم.فکر نمیکردم بین همچین دانشجویانی فرهیخته ای مورد توهین قرار بگیرم این حرفا مال آدمای بیکاره دیگه جاش اینجا نیست.
نمیخواستم هم این بحث رو کش بدم و باز در موردش حرف بزنم چون خطایی از من سر نزده فقط دوست داشتم بسش کنید دیگه لطفا
موفق و پیروز باشید
والله ما که چن وقته اینجاییم از کسی بی احترامی ندیدم goli تقدیم به با احترامان goll dan

آواتار کاربر
melika999
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط melika999 » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:42 pm

میگم بچه ها پارسال چندم نتیجه ها اعلام شد؟

آواتار کاربر
Ariyan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Ariyan » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:45 pm

Hamid_CPP نوشته شده:سلام دوستان.
امشب تو خواب دیدم دوشنبه ساعت 4 نتایج رو زدن و رتبم هم شده بود 375 نمیدونستم به اون رتبه خوشحال باشم یا ناراحت ولی دوستان من به خوابام ایمان دارم به من الهام شد فردا ساعت 4 نتایج رو میزنن
عزیزم امیدوارم ناراحت نشی از حرفام، ولی منم از این خوابای توهمی زیاد میبینم!!!! یه شب دیدم شدم 200 شب بعدش شدم 2000 شب سوم دیگه نخوابیدم که وضع بدتر نشه!!!! انشاالله نتیجه ها می آد و هرکسی به اندازه زحمتش نتیجه میگیره!

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 3:55 pm

Ariyan نوشته شده:
Hamid_CPP نوشته شده:سلام دوستان.
عزیزم امیدوارم ناراحت نشی از حرفام، ولی منم از این خوابای توهمی زیاد میبینم!!!! یه شب دیدم شدم 200 شب بعدش شدم 2000 شب سوم دیگه نخوابیدم که وضع بدتر نشه!!!! انشاالله نتیجه ها می آد و هرکسی به اندازه زحمتش نتیجه میگیره!
موافقم باهاش...تو هم میخای شبا نخابی تا از این جور خوابا نبینی ha: ha: goll

kitty
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط kitty » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:00 pm

sabouri3 نوشته شده:پودمانی نه - ترمی کی میاد؟؟؟
این رو منم نمیدونم هرکی فهمید به ما هم یه ندایی بده shad
اگه یه روز نتونستی گناه کسی رو ببخشی

از بزرگی گناه اون نیست

از کوچیکیه قلب توئه

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:04 pm

kitty نوشته شده:
پودمانی برای اقاین فک میکنم که باید کارت پایان خدمت داشته باشن...و از طرفی شنیده ام که در هر ترم فقط 10واحد میدن...چون بیشتر افراد شاغلن tof: فهمیدی

ramin khan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ramin khan » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:06 pm

سلام بچه ها من اولین باریه که پست میذارم فقط خواستم یه چیزی بگم هر کی میخواد قبول شه این شبا خیلی شبای خوبی واسه دعا کردنه فقط کافیه از ته دا از خدا بخاین قبول شین فقط.......
ما رم دعا کنین.

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:26 pm

kitty نوشته شده:
سلام فک کنم آبان یا آذر میاد آزمونشم اواسط دی ماهیه آخرای بهمنم جوابا میاد، پارسال که اینجوری بود dan

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Shimaa » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:29 pm

parmidam نوشته شده:
kitty نوشته شده:
سلام فک کنم آبان یا آذر میاد آزمونشم اواسط دی ماهیه آخرای بهمنم جوابا میاد، پارسال که اینجوری بود dan
قبولی تو علمی کاربردی خیلی سخت تر از سراسریه پارسال که 2838نفر پذیرش داشت چیزی نزدیک 1دهم سراسری

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Shimaa » یک‌شنبه 30 مرداد 1390, 4:31 pm

melika999 نوشته شده:میگم بچه ها پارسال چندم نتیجه ها اعلام شد؟
پارسال 2شهریور نتایج اعلام شد به احتمال خیلی زیاد امسالم همون روز بیاد goli

قفل شده