تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:52 pm

بچه ها اين email واسه شماهم اومده؟

برخی از رتبه های زیر هزار کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389

--------------------------------------------------------------------------------
برخی از رتبه های زیر هزار کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389

Posted:

رتبه 16

فرهنگ و معارف : 65.00 | ادبیات فارسی : 56.66 | زبان خارجی : 6.66 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 73.33 | مدار منطقی: 83.33

برنامه سازی: 46.66 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 35.63

رتبه 63

فرهنگ و معارف : 20.00 | ادبیات فارسی : 00.00 | زبان خارجی : 20.00 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: سفید | مدار منطقی: 55.55

برنامه سازی: 48.88 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 56.32

رتبه 101

فرهنگ و معارف : 63.33 | ادبیات فارسی : 43.33 | زبان خارجی : 5- | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 10.00 | مدار منطقی: 66.66

برنامه سازی: 42.21 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 34.48

رتبه 123

فرهنگ و معارف : 80.00 | ادبیات فارسی : 20.00 | زبان خارجی : 5.00 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 56.66 | مدار منطقی: 14.44

برنامه سازی: 42.22 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 43.67

رتبه 204

فرهنگ و معارف : 45.55 | ادبیات فارسی : 36.661 | زبان خارجی : 1- | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 20.00 | مدار منطقی: 38.88

برنامه سازی: 40.00 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 40.22

رتبه 275

فرهنگ و معارف : 51.11 | ادبیات فارسی : 36.66 | زبان خارجی : 23.33 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 56.66 | مدار منطقی: 40.00

برنامه سازی: 31.11 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 27.58

رتبه 365

فرهنگ و معارف : 46.66 | ادبیات فارسی : 46.66 | زبان خارجی : سفید | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 50.00 | مدار منطقی: 52.22

برنامه سازی: 35.55 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 18.39

رتبه 491

فرهنگ و معارف : 5.00 | ادبیات فارسی : 16.66 | زبان خارجی : -3.33 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 76.66 | مدار منطقی: 38.88

برنامه سازی: 17.77 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 42.52

رتبه 613

فرهنگ و معارف : 25.55 | ادبیات فارسی : 46.66 | زبان خارجی : 15.55 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 90.00 | مدار منطقی: 52.22

برنامه سازی: 11.11 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 21.83

رتبه 795

فرهنگ و معارف : 28.88 | ادبیات فارسی : 18.33 | زبان خارجی : 20.00 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 46.66 | مدار منطقی: 40.00

برنامه سازی: 20.00 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 26.43

رتبه 966

فرهنگ و معارف : 5.00- | ادبیات فارسی : 6.66- | زبان خارجی : 13.33 | ریاضی و آمار : سفید

زبان تخصصی: 53.33 | مدار منطقی: سفید

برنامه سازی: 64.44 | دروس تخصصی تخصصی نرم افزار: 14.94

اونايي كه مهمانن ببينن
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 4:58 pm

ali_nemo نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:دوستان با صفا و با مرام سلام
من باز اومدم سرما خوردم در حده تیم ملی est est
هفته دیگه جوابا میاد چی میشه یه معجزه ای چیزی بشه ترازم بشه مثلا هزار وای خدایا باور کنید کله سایت با بچه هاش رو ناهار میدم ssb: ssb: ssb: ssb:
بچه ها همه دعا كنيد اين دوستمون اوني كه مي خواد بشه !
فكر نكنيد به خاطر ناهار هستشا نه اصلا!!!!!!!!!!!!!!!!!1 rgs

نه اصلا! منكه همچين فكري نميكنم ha:
امواج را بپذير، حتي اگر گاهي تورا به قعر دريا ببرد،آن ماهي آسوده كه هميشه بر سطح آب ها ميبيني مرده است...

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط maede » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:07 pm

MOHAMMAD MMJ نوشته شده:
MOHAMMAD MMJ نوشته شده:من درصد های عمومیم بالای 50%زدم ولی خصوصی هامو همه اش زیر 50% زدم به نظر شما دوستان من جایی قبول می شم ؟ fekr
جان من یکی جواب منو بده مردم از استرس و نگرانی :?: dava
آره همه قبول میشن . فقط جایی که قبول میشن فرق می کنه. تازه ما اکثرمون تخصصی ها رو زیر 50% زدیم.
نگران نباشید bale
گیرم همه جا سیاه و تاریک است، تو شمع خودت را روشن کن.تو نمی خواهد گزارشگر بزرگ تاریکی باشی، شمع بان کوچک نور خودت باش. این تمام چیزی است که روشنایی از تو می خواهد(دکتر شریعتی)

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:12 pm

samirarad نوشته شده:سلام به همیشه مظلومان تاریخ!!!! goli
تا 2 شهریور کی مرده ست(البته بلا نسبت جمع) کی زنده!!! ger
کاش سازمان سنجش(یا به قول یکی از دوستان) سازمان رنجش 2تا فکر می کرد: اولا واسه سوالات غیر استاندارد امسال و ثانیا واسه کنکور سال بعد که بچه مردم رو بی خودی آلاخون والاخون نکنه!!! ddn: تو این تقریبا یه ماهه کنکور اندازه صد سال پیر شدیم!!! ger:
راستی از همه دوستان ممنون که دانشگاه هارو معرفی می کنن. راستش روزای اول معرفی دانشگاه های مختلف فکر می کردم فقط تهران و قزوین دانشگاه دارن اما با خوندن بعضی پست های متوجه شدم که در اصفهان ، یزد، کرمانشاه، شیراز، بابل، مشهد و... دست شون درد نکنه ساختمانی به اسم "دانشگاه " ساخته اند!!! yes:
در ضمن یه نکته اینکه خواهرانه میگم به کسی برنخوره. میدونم استرس زیاد دارین اما موقع نوشتن پست ها دقت کنید و لطفا غلط املایی نداشته باشید. rooz (مخصوصا کلمه اضافه که دیدم چندباری اظافه نوشته شده khk: ) اگه خدا بخواد و سازمان رنجش بذاره 2 سال دیگه مهندسیم. البته بازم ببخشیداااااااااا bale

یه چیزه دیگه بگم تموم!
از همه دوستانی که دارن تو این فروم زحمت می کشن میخوام که اگه بخت یارشان بود و خوش شانس بودن و امسال دانشگاه قبول شدن سال بعد هم بیان و به بقیه ت انتخاب دانشگاه و شهر کمک کنن. اگه زحمت نمیشه! bil:

علی یارتون goll goll goll
آخه دخطر خوب خودط داری میگی از اصطرص پیر شدیم. پث چه طوقعی داری قلت املایی نداشطه باشیم. البطه بگم من طا حالا تو پسط هایی که گزاشطم قلت املایی نداشتما dan
گیرم همه جا سیاه و تاریک است، تو شمع خودت را روشن کن.تو نمی خواهد گزارشگر بزرگ تاریکی باشی، شمع بان کوچک نور خودت باش. این تمام چیزی است که روشنایی از تو می خواهد(دکتر شریعتی)

aamir

پست توسط aamir » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:16 pm

عجب کنکور غیــــــــــــــــــر اســــــــــتانداردی بود.معلوم نبود طراح ، این سوالات رو از کجا آورده بود.این همه ما فنی ها تلاش میکنیم آخر هم این جوری جوابمون رو میدن.مگه ماچی کمتر از رشته های نظری داریم؟؟؟؟ خدا جوابشون رو بده.
آخرین ویرایش توسط aamir در پنج‌شنبه 27 مرداد 1390, 9:39 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:23 pm

aamir نوشته شده:[عجب کنکوری غیــــــــــــــــــر اســــــــــتانداردی بود.معلوم نبود طراح ، این سوالات رو از کجا آورده بود.این همه ما فنی ها تلاش میکنیم آخر هم این جوری جوابمون رو میدن.مگه ماچی کمتر از رشته های نظری داریم؟؟؟؟ خدا جوابشون رو بده.
از بس ما بچه ها نفرين ميكنيم يدفه ديدين سنجش منفجر شدااا
ger

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:25 pm

maede نوشته شده:
کاش سازمان سنجش(یا به قول یکی از دوستان) سازمان رنجش 2تا فکر می کرد: اولا واسه سوالات غیر استاندارد امسال و ثانیا واسه کنکور سال بعد که بچه مردم رو بی خودی آلاخون والاخون نکنه!!! ddn: تو این تقریبا یه ماهه کنکور اندازه صد سال پیر شدیم!!! ger:
راستی از همه دوستان ممنون که دانشگاه هارو معرفی می کنن. راستش روزای اول معرفی دانشگاه های مختلف فکر می کردم فقط تهران و قزوین دانشگاه دارن اما با خوندن بعضی پست های متوجه شدم که در اصفهان ، یزد، کرمانشاه، شیراز، بابل، مشهد و... دست شون درد نکنه ساختمانی به اسم "دانشگاه " ساخته اند!!! yes:
در ضمن یه نکته اینکه خواهرانه میگم به کسی برنخوره. میدونم استرس زیاد دارین اما موقع نوشتن پست ها دقت کنید و لطفا غلط املایی نداشته باشید. rooz (مخصوصا کلمه اضافه که دیدم چندباری اظافه نوشته شده khk: ) اگه خدا بخواد و سازمان رنجش بذاره 2 سال دیگه مهندسیم. البته بازم ببخشیداااااااااا bale

یه چیزه دیگه بگم تموم!
از همه دوستانی که دارن تو این فروم زحمت می کشن میخوام که اگه بخت یارشان بود و خوش شانس بودن و امسال دانشگاه قبول شدن سال بعد هم بیان و به بقیه ت انتخاب دانشگاه و شهر کمک کنن. اگه زحمت نمیشه! bil:

آخه دخطر خوب خودط داری میگی از اصطرص پیر شدیم. پث چه طوقعی داری قلت املایی نداشطه باشیم. البطه بگم من طا حالا تو پسط هایی که گزاشطم قلت املایی نداشتما dan

خداییش بعد کنکور فقط 2 نفر تونستن منو بخندونن یکیش مائده جون اون یکیم نامزد دیونم dan

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:29 pm

parmidam نوشته شده:
maede نوشته شده:

یه چیزه دیگه بگم تموم!

خداییش بعد کنکور فقط 2 نفر تونستن منو بخندونن یکیش مائده جون اون یکیم نامزد دیونم dan
ولي من برعكسم هميشه لحظات حساس بيشتر ميخندم الانم بخاطر استرس زياد ميخندم ger
ايشالا هميشه بخندي
ddn: ddn:

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:35 pm

parmidam نوشته شده:
maede نوشته شده:

یه چیزه دیگه بگم تموم!

قربونت برم عزیزم. ایشالا همیشه خنده رو لبات باشه همشهری، آخه ما هم اصالتاً کرمانشاهی هستیم. راستی مائده جونم دیوونه داشت حذفش کردی؟!؟ dan

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:38 pm

parmidam نوشته شده:
maede نوشته شده:
samirarad نوشته شده: آخه دخطر خوب خودط داری میگی از اصطرص پیر شدیم. پث چه طوقعی داری قلت املایی نداشطه باشیم. البطه بگم من طا حالا تو پسط هایی که گزاشطم قلت املایی نداشتما dan

ولي من برعكسم هميشه لحظات حساس بيشتر ميخندم الانم بخاطر استرس زياد ميخندم ger
ايشالا هميشه بخندي
عزیزم ولی تو که الآن داری گریه می کنی. خیلی استرس داریا، واقعاً دارم نگرانت میشم dan

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:40 pm

خاک بر سر این نظام آموزش خاک بر سر این سنجش با این کنکورش....خاک بر سر من که اومدم فنی.....خاک بر سر من که این همه خوندم......خاک بر سر منوباز هم خاک....
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
mojhgan_jo0n
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mojhgan_jo0n » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:44 pm

siteman نوشته شده:خاک بر سر این نظام آموزش خاک بر سر این سنجش با این کنکورش....خاک بر سر من که اومدم فنی.....خاک بر سر من که این همه خوندم......خاک بر سر منوباز هم خاک....

خاك برسونيد خاك تموم شد goli

غصه نخور همه چي درست ميشه goll

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:47 pm

mojhgan_jo0n نوشته شده:
siteman نوشته شده:خاک بر سر این نظام آموزش خاک بر سر این سنجش با این کنکورش....خاک بر سر من که اومدم فنی.....خاک بر سر من که این همه خوندم......خاک بر سر منوباز هم خاک....

hey rozegar akhe ta ky bichargi
نامردا اصلا فکر نکنم ما رو دانشجو حساب کنن بخدا اگه میدونستم از اول اینجوریه نمیومدم...
حیف.... khk: khk: khk: khk: khk:
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
maede
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط maede » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:49 pm

یکی به داد این برسه. تا 5 دِیقه دیگه خودشو دفن می کنه ha:
نگران نباش. اونی که تو رو شکسته خدا جوابشو میده ... dan

KuhyaR
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط KuhyaR » سه‌شنبه 25 مرداد 1390, 5:52 pm

siteman نوشته شده:
mojhgan_jo0n نوشته شده:

hey rozegar akhe ta ky bichargi
نامردا اصلا فکر نکنم ما رو دانشجو حساب کنن بخدا اگه میدونستم از اول اینجوریه نمیومدم...
حیف.... khk: khk: khk: khk: khk:
سلام دوست عزیز

سعی کن یکم خونسرد باشی
همه یه جورایی یک مشکل رو داریم و اونم اینکه چرا از اول اومدیم فنی
مخصوصا برای کسی از اول هم میخواست تجربی بخونه(من)
حالا منتظر جواب های کنکور کاردانی به کارشناسی هستیم
کناره همیم تا اینها رو حس نکینم، چون همه از یک سری ناعدالتی ها نالانیم bil: goll
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

قفل شده