تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
anex
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران

Re: تبادل نظر در مورد كنكور سراسري 90

پست توسط anex » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 4:57 am

Moh3n.Cinema نوشته شده:خوب به معرفی دانشکده فنی شهید شمسی پور می پردازیم...

در مورد محیظ شمسی پور نه می شه گفت کوچیکه نه می شه گفت بزرگ...
اما آقایونی که فکر کردن شریعتی دانشکده است شمسی پورم دانشکده پس عین هم هستن اصلا از این فکرا نکنند.
یک حیاط متوسط داره که اخیرا تبدیل به پارکینگ و منبع درآمدی واسه پرسنل شده.
خود انشکده تو ونک هست که از مناطق خوب تهران هست.
یه پارک بقل دانشکده هست ه پارک خوبیه مناسب جهت برگذاری مسابقات ورق.
آمای معروفی هم میان. یه بار هیچ کس اونجا رویت شده.

از این چیزای حاشیه ای اگه بیایم بیرون از نظر سطح علمی شمسی پورر کل پایین تر از علم و فرهنگ و رجایی هست . اما استاد واقعا حرفه ای زیادی داره استاد بی تجربه هم داره
بهترین استاد شبکه ایران مدتی اونجا درس می دا.
استاد محمدی که جزو 10 نخبه برتر ریاضی کشور هستن تدریس می کنن.

اینم بگم پیر می شید از شمسی پور برید بیرون.

70% اساتید رو نمره سخت گیر اما از لحاظ بار فنی قوی هستن.
استاد شاطریان مدرس درس آمار معروف به غول مرحله آخر هستن که سابقه 4و5 افتادن درس آمار هم باهاش بوده.

گل سرسبد شمسی پور و در واقع مزیت اصلی این دانشکده حضور فرد قوی چون استاد عادلی نیا هست.
خیلی ها اگه استاد رو بشناسن از قطعا بخاطر ایشون میان شمسی پور.
استادی به شدت از لحاظ علمی بقوی از لحاظ تیپ و هیکل عالی و با کلاسی به شدت سرگرم کننده.
دعا می کنم قسمتتون شه 1 ساعت هم شده پای تدریس ایشون بشینید.

استا های خیلی خوب و با تجربه دیگری هم اونجا هستن اما طبیعتا استاد ضعیف هم هست.

سر پروژه که واقعا پیر می شید حالا ما تازه کاردانیشو دیدیم رییس انستیتو آقای اقبالیان به شدت روی پروژه حساسه .
خلاصه اون مدرکی از شمسی پور بگیرید پاش احتمالا خیلی زحمت کشیدیین و الکی به دست نیاوردین.

از نظر غذایی به نظر من بد نیست و قابل خوردنه برعکس خیلی جاها که بچه ها رغبتی به خوردن غذا ندارن.

از لحاظ ازادی عمل تو دانشکده خیلی راحتین تا جاییکه تو کتابخونه LAPTOP ببرید و یک PES 2011 اساسی بزنید.

سایت و وایرلس رایگان هم که هرجایی داره دیگه.

فقط مشکل شمسی پور که اساسی ترین مشکلشه خوابگاه متاسفانه نمی داده تا پارسال که این جوری بوده.
گفتن شاید تا امسال آماده شه که اگه شده باشه دفترچه شماره 2 می زنه.

ولی در کل بگم شمسی پور یه کلام یعنی عادلی نیا. البته شما در نهایت خوش شانسی از این 70 واحد بتونید 12 واحد با ایشون پاس کنید.
اما در کنارش بلاشک باید با 3 واحد با استاد شاطریان پاس کنید...

فراخوان برای افرادی که رتبه هاشون حدود 800 تا حدود 2500 تخمین زده شده است....مخصوصا خانوم ها...

از آبجی معصومه خودم که عضو اینجاس و سابقه تحصیل توی ابرار و رجا ی قزوین داره خواستم بیاد یه تحلیل رو این دو جا داشته باشه. خصوصا برای خانوم ها که قطعا دغدغه شون اینه برن ابرار یا رجا ی قزوین ... ایشون توضیح مفصلی رو فردا ارائه خواهند کرد.
امیوارم که به درردتون بخوره.
منتظر پست ایشون باشین...
مرسی از این همه اطلاعات مفید
من که هرروز رو رتبه هام شک میکنم و به حدی رسیده که الان به فکر غیرانتفاعی میثاق رفسنجانم یا شاید هم آزاد baba:
متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک)

kitty
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط kitty » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 8:09 am

dan
ما بلر اول رو چمنا رفتیم لم دادیم...
دیگه داشت چرتمون سنگین می شد که یهو 100 تا دختر اومد و از خواب پریدیم...
انصافا جای خوبیه. ولی جای ما پسرا نیس.
چندتا عمل سنگین لازم داره dan

یعنی چی عمل سنگین؟ fekr

بیاین دانشگاه مارو ببینین بعد باید خدارو صدهزار مرتبه شکر کنین...ساختمون کارگاه هارو که با تازگی 2 سال هست افتتاح کردن یه ساختمون 4طبقه است که رفتن پشت دانشگاه ساختن باید از کوچه رد بشی تا برسی اون ساختمون..خارج از دانشگاه هست و ماشین موتور و خلاصه هر چی بگین رفت و آمد داره
اصلا یه جاییه! باید دید! تازه ادعا هم دارن کرور کرور! sanj:
اگه یه روز نتونستی گناه کسی رو ببخشی

از بزرگی گناه اون نیست

از کوچیکیه قلب توئه

p_a_y_a_m
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط p_a_y_a_m » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 8:13 am

محسن آقا من با این درصدا حدودا رتبم چند میشه؟

معارف : 40 %

ادبیات : 10% khk:

زبان عمومی : 10%

ریاضی و آمار سفید

مدار منطقی : 30%

برنامه سازی : 7% khk:

زبان تخصصی : 40%

دروس تخصصی : 36%

راستی من با استاد عادلی نیا کلاس داشتم :grin: خیلی استاد باحالیه خیلیم تو کارش وارد و قویه yes:

آواتار کاربر
farzaneh_k
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط farzaneh_k » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 9:49 am

farzaneh_k نوشته شده:با رتبه حدود 20000 شانس مجاز شدن و قبولی تو اهواز هست یا نه؟؟؟؟
چرا کسی جوابمو نمیده ؟ ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger
برداشت های دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی

kitty
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط kitty » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:08 am

farzaneh_k نوشته شده:
farzaneh_k نوشته شده:با رتبه حدود 20000 شانس مجاز شدن و قبولی تو اهواز هست یا نه؟؟؟؟
چرا کسی جوابمو نمیده ؟ ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger
چرا گریه میکنی؟
من فکر میکنم احتمالش باشه بازم از داداش محسن بپرس دقیق میدونه bil:
اگه یه روز نتونستی گناه کسی رو ببخشی

از بزرگی گناه اون نیست

از کوچیکیه قلب توئه

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط mostafa2020 » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:19 am

سابقه تحصیل توی ابرار و رجا ی قزوین داره خواستم بیاد یه تحلیل رو این دو جا داشته باشه.
مرسی محسن جان goli
هر چند من امید زیادی به تهران دارم ولی به هر حال احتمال رجای قزوین هم هست ... خیلی عالی میشه یه معرفی از این دانشگاه داشته باشم

Mahsa.M
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahsa.M » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:33 am

سلام به همگی..
بخشید بچه ها ادبیات 7 صحیح و 4 غلط چند درصد میشه؟

آواتار کاربر
rahele
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rahele » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:35 am

واقعا الان 1حس بلاتکلیفی اومده تو وجودم!!روزانه ی تهران که فک نکنم قبول شم...غیر انتفاعی هم که نمیخوام برم...!!حالا احتمال شبانه ....اونم با وضع و شرایطش که خبر دارم...یعنی همه رو بیخیال شم؟؟؟:((((((((

kahroba
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرج

پست توسط kahroba » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:52 am

سلام دوستان
راحله خانم شما هم مثل خودمی من حداقل دفترچه آزاد رو نگرفتم که به اون امید وار بشم اصلا هم دوست ندارم برم غیر اتفاعی ولی شبانه بومی اونقدر هم که فکر میکنی بد نیستا!!!

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:55 am

Mahsa.M نوشته شده:سلام به همگی..
28%

آواتار کاربر
ghaffari_t
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ghaffari_t » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:58 am

28 درصد rooz

Mahsa.M
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahsa.M » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 10:58 am

Gold boy نوشته شده:
28%
ممنون

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

پست توسط samirarad » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 11:22 am

سلام به همیشه مظلومان تاریخ!!!!
از همه دوستانی که دانشگاه ها رو معرفی می کنن ممنون. کاش واسه این کار یه تاپیک جدا می ذاشتین.
پست هایی که درباره معرفی دانشگاه ها بود همش تهران و قزوین بود. ولی من میخوام بگم ایران 31 تا استان داره و قرار نیست همه واسه درس خوندن بیان تهران!! واسه همین یه از بهترین و سطح بالا ترین دانشگاه(حداقل در زمینه کامپیوتر) را براتون معرفی می کنم: دانشگاه زنجان
از سطحش اونقدر بگم که رتبه 32 سال 88 تو شبانه اش قبول شد!!
حالا درباره خود دانشگاه زنجان (همه مطالب رو از سایت دانشگاه زنجاه دانلود کردم که موثق باشه)
این هم آدرس دانشگاه:
http://www.znu.ac.ir/
زنجان، بلوار دانشگاه، کیلومتر 5 جاده تبریز، دانشگاه زنجان صندوق پستی: 313 کد پستی: 38111-45371
تلفن: 5151 (241) 98+

تاريخچه دانشگاه زنجان
شوراي گسترش آموزش عالي در جلسه شماره 97 مورخ 15/5/1353 تأسيس مدرسه عالي كشاورزي و دامپروري را در رشته‌هاي مديريت كشاورزي و دامپروري (مقطع كارشناسي) در شهر زنجان تصويب كرد. به دنبال آن در 14 اسفندماه سال 1353 اولين جلسه هيأت امناي مدرسه عالي زنجان تشكيل و مقرر گرديد كه از اول مهرماه سال 1354 فعاليت آموزشي خود را با پذيرش 72 دانشجو از طريق آزمون سراسري در دو رشتة مديريت كشاورزي و مديريت دامپروري آغاز كند. بدين ترتيب كار آموزشي دانشگاه زنجان (مدرسه عالي كشاورزي و دامپروري) رسماً از سال 1354 آغاز شد.
در آذرماه همان سال با تصويب هيأت دولت، زميني به مساحت400 هكتار براي انجام فعاليت‌هاي آموزشي و كارهاي عمراني از طريق سرجنگلداري وقت استان در اختيار دانشگاه قرار گرفت.
مدرسه عالي كشاورزي و دامپروري زنجان در مورخ 2/12/1355 از سوي شوراي گسترش آموزش عالي به دانشكده كشاورزي زنجان با دو رشته كشاورزي و دامپروري در مقطع كارشناسي، تغيير نام پيدا كرد. بنابه مصوبه ستاد انقلاب فرهنگي در مورخه 25/5/1361 در چارچوب تغيير نظام آموزش عالي كشاورزي، دانشكده كشاورزي زنجان به آموزشكده كشاورزي زنجان تبديل گرديد. ولي براثر تلاش عده‌اي از مسئولين استان و دانشگاهيان و با توجه به وجود امكانات خوب در استان، موضوع تغيير نام آن مجدداً در جلسه مورخ 11/3/1364 شوراي بازگشايي وزارت فرهنگ و آموزش عالي سابق مطرح و به دانشكده كشاورزي زنجان تغيير نام پيدا كرد.
باتوجه به موافقت مورخ 5/2/1366 شوراي گسترش آموزش عالي، مبني بر پذيرش دانشجو در آموزشكده فني زنجان، شوراي مذكور با تبديل دانشكده كشاورزي زنجان به مجتمع آموزش عالي زنجان (شامل آموزشكده فني و دانشكده كشاورزي) در تاريخ 19/2/1366 نيز موافقت نمود.
همچنين با تأسيس دانشكده علوم در سال 1369 و دانشكده ادبيات و علوم انساني در سال 1370، سرانجام در تاريخ 15/11/1370 با تغيير نام مجتمع آموزش عالي زنجان به دانشگاه زنجان از سوي وزارت فرهنگ و آموزش عالي وقت موافقت بعمل آمد.
دانشکده مهندسی
دانشکده مهندسی در سال 67-1366 با ایجاد آموزشکده فنی در رشته کارهای عمومی ساختمان، در مقطع کاردانی با 43 دانشجو و 2 نفر عضو هیأت علمی تمام وقت فعالیت خود را آغاز نمود. متعاقب آن گروههای آموزشی برق، معماری، مکانیک، کامپیوتر و نقشه برداری تأسیس و اقدام به پذیرش دانشجو نمودند . هم اکنون دانشکده مهندسی دارای 8 گروه و 16 رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.
نام برخی اساتید دانشگاه(آذر89)
محمدپور زنجانی، داود مرتبه دانشگاهی:مربی
مقدادی، مجید مرتبه دانشگاهی: استادیار
محمدی، حسین مرتبه دانشگاهی: استادیار
نجفی، داریوش مرتبه دانشگاهی: مربی
آذرپیوند، علی مرتبه دانشگاهی: مربی
افشارچی، محسن مرتبه دانشگاهی: استادیار
امیری، علی مرتبه دانشگاهی: استادیار
صفری، لیلا مرتبه دانشگاهی: مربی
و...
وضعيت خوابگاهي دانشگاه زنجان در سال تحصيلي 91-90
- با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاههای دانشگاه در نیمه اول دوران تحصیل (4 ترم اول کارشناسی، 2 ترم اول کارشناسی ارشد) امکان اسکان در خوابگاه دانشگاه وجود ندارد
- دانشگاه در نیمه دوم دوران تحصیل نیز ، فقط به 40% از دانشجویان روزانه ، براساس اولویت بندی خوابگاه واگذار خواهد کرد
- دانشگاه هیچ گونه امکانات و تعهدی برای اسکان دانشجویان شبانه ندارد
- دانشگاه هیچگونه تعهدی برای اسکان دانشجویان بومی ندارد.
- دانشجویان می توانند جهت اسکان از خوابگاههای بخش خصوصی استفاده نموده ، که هزینه متوسط برای هر دانشجو در هر نیمسال تحصیلی 3000000 الی 3500000 ریال می باشد.
درباره خوابگاه توضیح بیشتر اینکه خوابگاه داخل دانشگاه است. البته دانشگاه آنقدر بزرگه که اولا هم از محیط درس و کلاس دوره و دوما برای رفتن به خوابگاه حتما باید سوار سرویس بشی و بری. همونطوری که تو بند اول گفته دانشجوها ازترم 4 به بعد کارشناسی می تونن برن خوابگاه داخل ولی قبل از اون هم دانشگاه در داخل شهر خوابگاه خودگردان داره که در اختیار غیر بومی ها هست.
همچنین دارای کتابخانه مرکزی بسیار قوی، غذاهای خوب(!!!)، سایت های آزاد، اینترنت وایرلس در محوطه دانشگاه است.
شاید آدرسش رو ببینید تعجب کنید که چطوری باید به دانشگاه رفت؟ سرویس رایگان داره که از دانشگاه تا وسط شهر هر نیم ساعت در حال رفت آمد هست. از نظر سطح علمی که اگه نگاهی به اسم اساتید بندازین کاملا متوجه سطح اون میشد. من خودم واقعا آرزومه دانشجوی دکتر محمدی بشم. البته چون ایشون رو از نزدیک می شناسم درباره اشون نظر میدم ولی مطمئنم که سایر اساتید هم مثل ایشون خوب هستند. در ضمن اطلاعات من از سایت و دوستان هستش و خودم دانشجوی اونجا نبودم به خاطر همین شرمنده که بیش تر از این اطلاعاتی ندارم که بدم.
چندتا عکس هم براتون میذارم
خلاصه رتبه های برتر دانشکاه زنجان رو از دست ندین!! goli
پیوست‌ها
p7.jpg
p7.jpg (53.2 KiB) مشاهده 6484 مرتبه
هیس!!

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

پست توسط samirarad » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 11:24 am

اینم یه عکس دیگه yes:
پیوست‌ها
top2.jpg
top2.jpg (67.07 KiB) مشاهده 6467 مرتبه
هیس!!

آواتار کاربر
rahele
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rahele » پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 11:37 am

نه من بهمن ماه واسه ازاد قبول شدم و میشه گفت مرخصی گرفتم 1ترم!!دوست عزیزم من نمیدونم از چه شهری هستین..من از تبریزم و متاسفانه پارسال هم دانشجو نمیگرفت...به اون خاطر این همه نگران و ناامید شدم.....!!:((((نمیدونم تقصیر من بوده که خوب نخونده بودم یا تقصیر طراح سوال ولی 6ماه وقت گذاشته بودم و انتظارم بیشتر از اینا بود:(((

قفل شده