تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط alireza_n » سه‌شنبه 11 مرداد 1390, 1:29 am

با سلام
1 ماه و چند روز بیشتر به کنکور جلو افتاده دانشگاه آزاد بیشتر نمونده با اجازه مدیریت این تاپیک را زدم تا در مورد کنکور و حاشیه های آن بحث شود goll

s23

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط s23 » چهارشنبه 12 مرداد 1390, 9:16 pm

[quote="alireza_n"]با سلام
1 ماه و چند روز بیشتر به کنکور جلو افتاده دانشگاه آزاد بیشتر نمونده با اجازه مدیریت این تاپیک را زدم تا در مورد کنکور و حاشیه های آن بحث شود goll[/quote]
سلام ببینم به نظر شما باچه درصدی می تونم قبول بشم البته اگر ریاضی و ادبیات و معارف رو سفید بدم؟

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 15 مرداد 1390, 10:04 am

بچه ها کسی کنکور آزاد نمیده اینجا؟ من که امیدم به آزاد هست. بیاین این تاپیک آزاد رو هم مثل سراسری رونق بدین دیگه. راستی 18 ام که کنکور هست,میگن جوابش اواخر مهر میاد,درسته؟ بعد معمولا کلید سوالات رو منبعی هست که بعد از کنکور بذاره که بدونیم چند درصد زدیم. اون وقت 2 تا سوال اساسی هم داشتم. اگه آخر مهر تازه نتایج بیاد,اونایی که قبول شده باشن چیکار باید کنن؟ خب ترم مهر که دیگه گذشته! یعنی قبولی ها از ترم بهمن باید ثبت نام کنن؟ یا ترم مهر رو هم همه قبولی ها با تاخیر ثبت نام میکنن؟ بعد من شنیده بودم کاردانی پیوسته به کارشناسی ناپیوسته که بریم اونجا باید 72 واحد پاس کنیم. اما چند روز پیش چشمم خورد به یه بخش نامه ای که زده بود 20 واحد جبرانی هم باید پاس کنن همه پیوسته ها. یعنی میشه 92 واحد! این که خیلی بده!

شادی.شادی

پست توسط شادی.شادی » شنبه 15 مرداد 1390, 11:08 am

سلام بله با تاخیر ثبت نام میکنن و آخر مهر میرن سر کلاس و83 واحد پاس میکنن البته این چیزی هستش که من شندیدم این خیلی بده ولی کاریش نمی شه کرد. danesh danesh
به سراغ من اگر میایی
نرم و آهسته بیا
مبادا که ترک بردارد
چینی نازک تنهایی من

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » شنبه 15 مرداد 1390, 12:21 pm

ایشالا که همه قبول بشن ترازها که سال پیش به شدت اومده بود پایین
انتخاباتونو شما کجا زدید؟

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 15 مرداد 1390, 1:00 pm

من تهران جنوب و رودهن و قیام دشت رو زدم. البته سال امسال زیاد امید ندارم ولی به هر حال خدا بزرگه. تراز تهران جنوب که خیلی بالاست. اون دو تای دیگه رو هم تقریبا همینطوری زدم! بقیه کجا رو زدن؟ ترازهای پارسال رو داری علیرضا؟ این سه تایی که من زدم چه ترازی میخوان؟ بعد میتونی بگی مجموع عمومی ها و تخصصی به چند درصد برسه به اون تراز حدودی که این سه دانشگاه میخوان میتونم برسم؟

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » شنبه 15 مرداد 1390, 2:13 pm

من قزوین پرند گرمسار زدم

تهران جنوب سال پیش تراز آخرین نفر انتخاب اول 6400 بود
تو انتخاب دوم و 3وم باید بدجور شانس بیاری قبول شی
قیامدشت 5400 اینا هست تو انتخاب سوم

رودهن هم تو انتخاب اول میشه 5600 تو انتخاب دوم میره تو 5900

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 15 مرداد 1390, 2:58 pm

alireza_n نوشته شده:من قزوین پرند گرمسار زدم

تهران جنوب سال پیش تراز آخرین نفر انتخاب اول 6400 بود
تو انتخاب دوم و 3وم باید بدجور شانس بیاری قبول شی
قیامدشت 5400 اینا هست تو انتخاب سوم

رودهن هم تو انتخاب اول میشه 5600 تو انتخاب دوم میره تو 5900
من نمیدونستم انتخاب های دوم و سوم یک دفعه ترازشون عوض میشه. مگه تراز یه چیز ثابت نیست؟
این قیام دشت راستی چجوریاست؟ اسمش به هر حال تهرانه! میگن تهران شرق,درسته؟ به لحاظ منطقی باید از رودهن تراز بیشتری بخواد که!

بعد راستی علیرضا (و یا اگر کس دیگه ای هم اینجا رو میخونه) اگر به فرض من آزاد توی یکی از سه انتخابم قبول بشم,همچنان یکی دو ترم کاردانیم میمونه. من شنیدم دانشگاه آزاد شهریه ثابت رو میگیره و تا یک سال مرخصی میده. خب من اگر قبول بشم میتونم یک سال مرخصی بگیرم و تو این فاصله واحدهای کاردانیم رو پاس کنم دیگه,درسته؟ و بعد مدرک کاردانی (فوق دیپلم) رو برای اواخر تابستون 91 (برای ترم بهار 91) بهشون بدم؟ میشه اینکار رو کرد؟ یا اینکه مرخصی میدن ولی باید مدرک رو هم بهشون بدیم؟

amirali1821
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amirali1821 » شنبه 15 مرداد 1390, 5:53 pm

konkoorkk نوشته شده:من تهران جنوب و رودهن و قیام دشت رو زدم. البته سال امسال زیاد امید ندارم ولی به هر حال خدا بزرگه. تراز تهران جنوب که خیلی بالاست. اون دو تای دیگه رو هم تقریبا همینطوری زدم! بقیه کجا رو زدن؟ ترازهای پارسال رو داری علیرضا؟ این سه تایی که من زدم چه ترازی میخوان؟ بعد میتونی بگی مجموع عمومی ها و تخصصی به چند درصد برسه به اون تراز حدودی که این سه دانشگاه میخوان میتونم برسم؟
در مورد واحد جبرانی هم باید بگم که اون 20 واحدرو برداشتن الان هر دانشگاهی بسته به کرم و معرفتش یه سری میده !
ببین واحدی که قبول می شی در آینده چند تا میده !
امضا ندارم به جاش انگشت میزنم اونم از نوع کامپیوتریش
تصویر

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » شنبه 15 مرداد 1390, 10:00 pm

amirali1821 نوشته شده:
konkoorkk نوشته شده:من تهران جنوب و رودهن و قیام دشت رو زدم. البته سال امسال زیاد امید ندارم ولی به هر حال خدا بزرگه. تراز تهران جنوب که خیلی بالاست. اون دو تای دیگه رو هم تقریبا همینطوری زدم! بقیه کجا رو زدن؟ ترازهای پارسال رو داری علیرضا؟ این سه تایی که من زدم چه ترازی میخوان؟ بعد میتونی بگی مجموع عمومی ها و تخصصی به چند درصد برسه به اون تراز حدودی که این سه دانشگاه میخوان میتونم برسم؟
در مورد واحد جبرانی هم باید بگم که اون 20 واحدرو برداشتن الان هر دانشگاهی بسته به کرم و معرفتش یه سری میده !
ممنون.اگر به فرض من آزاد توی یکی از سه انتخابم قبول بشم,همچنان یکی دو ترم کاردانیم میمونه. من شنیدم دانشگاه آزاد شهریه ثابت رو میگیره و تا یک سال مرخصی میده. خب من اگر قبول بشم میتونم یک سال مرخصی بگیرم و تو این فاصله واحدهای کاردانیم رو پاس کنم دیگه,درسته؟ و بعد مدرک کاردانی (فوق دیپلم) رو برای اواخر تابستون 91 (برای ترم بهار 91) بهشون بدم؟ میشه اینکار رو کرد؟ یا اینکه مرخصی میدن ولی باید مدرک رو هم بهشون بدیم؟

amirali1821
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amirali1821 » یک‌شنبه 16 مرداد 1390, 9:47 am

konkoorkk نوشته شده:
amirali1821 نوشته شده:
ممنون.اگر به فرض من آزاد توی یکی از سه انتخابم قبول بشم,همچنان یکی دو ترم کاردانیم میمونه. من شنیدم دانشگاه آزاد شهریه ثابت رو میگیره و تا یک سال مرخصی میده. خب من اگر قبول بشم میتونم یک سال مرخصی بگیرم و تو این فاصله واحدهای کاردانیم رو پاس کنم دیگه,درسته؟ و بعد مدرک کاردانی (فوق دیپلم) رو برای اواخر تابستون 91 (برای ترم بهار 91) بهشون بدم؟ میشه اینکار رو کرد؟ یا اینکه مرخصی میدن ولی باید مدرک رو هم بهشون بدیم؟
درسته دوست عزیز ولی پیشنهاد می کنم بهت اگه 1 سال دیگه داری بزار سال دیگه امتحان بده چرا می خوایی 2 ترم شهریه ثابت الکی به دانشگاه بدی تو که می خوایی سال دیگه بری بزار یه دفه سال دیگه امتحان بده این پیشنهاد منه
در مورد اونم باید یه گواهی فراغت از تحصیل نشون بدی
اما رو این پیشنهاد فک کن منم مثل تو می خواستم همین کارو کنم ولی حسابشو که کردم دیدم 1 میلیون خورده ای باید الکی بدم دانشگاه
حالا به قول معروف ریش و قیچی دست خودته danesh
امضا ندارم به جاش انگشت میزنم اونم از نوع کامپیوتریش
تصویر

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 9:14 am

از تراز های تهران شمال و کرج و قزوین کسی خبر داره؟ما که سراسری رو گند زدیم که مجبوریم بریم آزاد که البته هزینه هاش خیلی زیاد میشه اما خوب مجبوریه دیگه khk:
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 12:52 pm

lovelygirl نوشته شده:از تراز های تهران شمال و کرج و قزوین کسی خبر داره؟ما که سراسری رو گند زدیم که مجبوریم بریم آزاد که البته هزینه هاش خیلی زیاد میشه اما خوب مجبوریه دیگه khk:

تهران شمال 6670
کرج تو انتخاب اول 5800 هست تو انتخاب دوم 6100 باید بیاری
قزوین تو انتخاب اول 5100 هست تو انتخاب دوم 5400 و تو انتخاب سوم 5900 میشه که بیشتر حکم پر شدن را داره انتخاب دوم و سوم

آواتار کاربر
lovelygirl
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران

پست توسط lovelygirl » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 1:39 pm

alireza_n نوشته شده:
lovelygirl نوشته شده:از تراز های تهران شمال و کرج و قزوین کسی خبر داره؟ما که سراسری رو گند زدیم که مجبوریم بریم آزاد که البته هزینه هاش خیلی زیاد میشه اما خوب مجبوریه دیگه khk:

تهران شمال 6670
قزوین تو انتخاب اول 5100 هست تو انتخاب دوم 5400 و تو انتخاب سوم 5900 میشه که بیشتر حکم پر شدن را داره انتخاب دوم و سوم
یعنی چی حکم پر شدن داره؟پس انتخاب پایین تر بهتره نه؟خوب 5900 رو میشه راحت آورد اما مثلا 5100 سخت تره نه؟اینطوریه یا من اشتباه میکنم؟خیلی وقته کنکور ندادم خبر ندارم از این چیزا poo
باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏برد و از میانشان می‏گذرد
از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه تمامشان کنی.

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » چهارشنبه 19 مرداد 1390, 1:51 pm

lovelygirl نوشته شده:
alireza_n نوشته شده:

تهران شمال 6670
یعنی چی حکم پر شدن داره؟پس انتخاب پایین تر بهتره نه؟خوب 5900 رو میشه راحت آورد اما مثلا 5100 سخت تره نه؟اینطوریه یا من اشتباه میکنم؟خیلی وقته کنکور ندادم خبر ندارم از این چیزا poo

یعنی تو دانشگاه آزاد اول به انتخاب اول نگاه میکنن
مثلآ تو ترازت میشه 5500 ولی هر 3 تارو مردود میشی ولی کسی که انتخاب اولش مثلآ قزوین بوده با ترازه 5200 قبوله

قفل شده