کنکور کارشناسی ارشد 90 دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mehdiba3
کاربر ساده
کاربر ساده

کنکور کارشناسی ارشد 90 دانشگاه آزاد

پست توسط mehdiba3 » شنبه 18 دی 1389, 2:57 pm

سلام به همگی دوستان

دانشجوی کارشناسی نا پیوسته ترم 2 دانشگاه آزاد دزفول هستم

شاید تصمیم عجولانه باشه اما میخوام امسال کنکور ارشد 90 شرکت کنم

بنظرتون اگه این ترم درس شبکه -سیستم عامل-نظریه -پایگاه اده- رو بگیرم کمکی بهم میکنه و ترمم سنگین نمیشه؟

میخوام 20 واحد بگیرم.

از طرفی برخی درسا مثل مدار منطقی -ساختمان داده رو قبلا واسه کنکور کاردانی به کارشناسی فول خودم و الان فقط باید یک دور بزنم.

میخواستم نظرتون رو در مورد تصمیم بگید

با توجه به این که احتمال قبولی تو مرحله اول کمه اما تو تکمیل ضرفیت امیدی واسم پیدا میشه و در ضمن من سهمیه بسیجی دارم که 5% بهم کمک میکنه.

کسی در مورد دانشگاه علوم تحقیقات خورستان اطلاعاتی داره بهم بده؟

کسی در مورد هزینه ارشد تو رشته کامپیوتر اطلاعاتی داره؟

کسی در مورد حد اکثر رزرو هر ترم واسه ثبت نام و هزینه هرترم رزرو اطلاع داره؟

کارشناسی ارشد یوقت سخت نباشه بمونم توش هرچند من دانشجوی متوسط رو به بالایی هستم اما ممتاز نیستم .

هرکی نظری داره بگه

راستی من میخوام واس درسایی که بالا اسم بردم ار دروس کنکور مقسمی استفاده کنم واسه کاردانی به کارشناسی که من رو کامل آماده کرد و رتبم تو دانشگاه دزفول شد 5

mehdiba3
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کنکور کارشناسی ارشد 90 دانشگاه آزاد

پست توسط mehdiba3 » دوشنبه 20 دی 1389, 9:09 am

اینجا هیچ کس پیدا نمیشه بهم جواب بده؟

بابا در اینجا رو ببندین تخته کنید قبلا اینجا خیلی بهتر بود اما الان فقط پستای مدیرا تو راس قرار میگیرن و کاربرای معمولی سری از لیست به روز شدگام خارج می شوند

براتون متاسفم

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » دوشنبه 20 دی 1389, 10:54 am

اگه می تونی چهار ترمه تموم کنی و می خوای بری آزاد؛ همین امسال آزاد شرکت کن ،چون کنکور آزاد خیلی راحت است و اصلا قابل مقایسه با دولتی نیست و ظرفیت هم خیلی بالاست و شما هم سهمیه داری که خیلی کمکت خواهد کرد، اگه درست هنوز تموم نشده باشه می تونی مرخصی بگیری و حتی شهریه ثابت هم نمی خواد(یک از دوستان می گفت)
درسها رو هم بگیر نهایتا نمیری کلاس و خودت می خونی و از کتابهای پوران هم استفاده کن چون مقسمی ارشد پوران است (تکبیر)
نترس توئ ایران ورود به دانشگاه سخت است بالاخره ی جوری مدرکه رو میگیری
هزینه اش هم حدود ترمی یک میلیون و دویست است فکر کنم ،شاید تو دفترچه باشه
نمیشه انگشت زد؟

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » پنج‌شنبه 14 بهمن 1389, 4:18 pm

سلام مطمئنید که اگه قبول شیم ، یه ترم جا داریم که نریم ، حالا چه با شهریه چه بی شهریه ؟

لطفا جواب منو بدید دانشگاه ازاد منظورمه

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » چهارشنبه 20 بهمن 1389, 11:29 am

تو رو خدا یکی جواب منو بده

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » سه‌شنبه 3 اسفند 1389, 12:46 am

cheraghe_jado نوشته شده:سلام مطمئنید که اگه قبول شیم ، یه ترم جا داریم که نریم ، حالا چه با شهریه چه بی شهریه ؟
من این جور شنیدم
من زیاد با سیستم آزاد آشنا نیستم ولی خب دانشگاه آزاد حاضره به هر قیمتی دانشجو رو نگه داره ، ضمنا می تونی به نزدیکترین واحد دانشگاه آزاد مراجعه کنی و ازشون بپرسی
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » شنبه 28 اسفند 1389, 7:56 am

آقا من آزاد خوندم شما کلوچه رو بخوری اونا پاتو میگیرن در نری و ثبت نامت میکنن واسه دانشگاه هم بسیجی و... لازم نیست چون اگه شما کنکور قبول بشی میتونی درسای دانشگاه رو هم پا کنی وگرنه با جانبازی 100 درصدی هم کار راه نمیوفته اگه واقعا میخوای درس بخونی و البته اگه کسی توی دانشگاه باباش جانباز باشه میتونه هر کاری بکنه حتی اگه بره سر جلسه امتحان و درس رو بیوفته میتونه بعدش درسو حذف کنه و روی معدلش تاثیر نذاره ضمن این که هزینه دانشگاهی هم نمیده
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » پنج‌شنبه 15 اردیبهشت 1390, 1:08 pm

جزئیات کامل کنکورارشد دانشگاه آزاد/ اعلام زمان دقیق دریافت کارت کنکور

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد در ارتباط با زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه گفت: توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از ساعت 11 صبح دوشنبه 19 اردیبهشت آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.

محمدرضا مهراد فر در گفتگو با خبرنگارمهر اضافه کرد: داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 11 صبح روز دوشنبه 19 اردیبهشت ماه جاری تا یک ساعت پیش از برگزاری آزمون با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی در ارتباط با تعداد شرکت کنندگان دراین آزمون گفت: 500 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند که از این تعداد 43 درصد زن و 57 درصد مرد هستند.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی درارتباط با نحوه رسیدگی به مشکلات احتمالی به وجود آمده در مشخصات کارت ورود به جلسه داوطلبان تاکید کرد: اطلاعات فردی و آزمون شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 19 تا 21 اردیبهشت ماه جاری صبح ها از ساعت 9 تا 13 و بعد ازظهرها از ساعت 14 تا 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام کنند.

مهرادفر افزود: داوطلبان لازم است به اطلاعیه ای که روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه از طریق روزنامه آفرینش منتشر و به طور همزمان در پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به آدرس pubr.azmoon.net قابل مشاهده است، مراجعه کنند.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 22، 23 و 24 اردیبهشت ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.
خیلی دوستش داشتم ولی ................................

تصویر

gifa

پست توسط gifa » چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 5:17 am

با سلام
لطفاکسی سوالات یا کلید ارشد نرم آزاد90 رو داره؟

قفل شده