دروس پیش !!!!!!!!

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
karl

دروس پیش !!!!!!!!

پست توسط karl » پنج‌شنبه 21 مهر 1390, 7:20 pm

سلام
من قبلا کارشناسی ریاضی رو تمام کردم و فارغ التحصیل شدم. دوباره پارسال کنکور دادم، کاردانی عمران قبول شدم .

ترم اول سه تا درس پیش (پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) بهم دادن . البته نمره کنکور من برای فیزیک 25 ، ریاضی 10 ، زبان 44 بودش. rooz

هفته پیش برای معادل سازی دروسی مثل فیزیک ، ریاضی و زبان رفتم . این دروس رو معادل سازی کردم ، ولی دروس پیش اینها موند . با مدیر گروه صحبت کردم که اگر واقعا این دروس پیشنیاز فیزیک1،ریاضی1،زبان عمومی هستند چه دلیلی داره که من دوباره بیام (پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) بگذرونم؟! khk:
اول قبول نمیکرد chak ، خلاصه براش اینقدر ادله آوردم که قبول کرد که این دروس پیش رو نگذرونم. shad
حالا سوال من اینجاست که
1) آیا این دروس پیش(پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) ، واقعا پیشنیاز (فیزیک1، ریاضی1 ، زبان عمومی ) هستند؟
2)با این اوصاف دیگه ترم آخر برای من از این لحاظ مشکلی پیش نمیاد که تایید نشه و بگن دوباره دورس پیش رو بگذرون؟؟ est

ممنون میشم که پاسخ بدین. goll

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

Re: دروس پیش !!!!!!!!

پست توسط masoud.t » جمعه 22 مهر 1390, 11:23 am

karl نوشته شده:سلام
من قبلا کارشناسی ریاضی رو تمام کردم و فارغ التحصیل شدم. دوباره پارسال کنکور دادم، کاردانی عمران قبول شدم .

ترم اول سه تا درس پیش (پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) بهم دادن . البته نمره کنکور من برای فیزیک 25 ، ریاضی 10 ، زبان 44 بودش. rooz

هفته پیش برای معادل سازی دروسی مثل فیزیک ، ریاضی و زبان رفتم . این دروس رو معادل سازی کردم ، ولی دروس پیش اینها موند . با مدیر گروه صحبت کردم که اگر واقعا این دروس پیشنیاز فیزیک1،ریاضی1،زبان عمومی هستند چه دلیلی داره که من دوباره بیام (پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) بگذرونم؟! khk:
اول قبول نمیکرد chak ، خلاصه براش اینقدر ادله آوردم که قبول کرد که این دروس پیش رو نگذرونم. shad
حالا سوال من اینجاست که
1) آیا این دروس پیش(پیش فیزیک، پیش ریاضی ، پیش زبان ) ، واقعا پیشنیاز (فیزیک1، ریاضی1 ، زبان عمومی ) هستند؟
2)با این اوصاف دیگه ترم آخر برای من از این لحاظ مشکلی پیش نمیاد که تایید نشه و بگن دوباره دورس پیش رو بگذرون؟؟ est

دروس پیش در دانشگاه ها با توجه به نظر گروه آموزشی ارائه می گردد.
مثلا در بعضی از دانشگاه ها در صورتی که این سه درس را زیر 50 درصد در کنکور زده باشی،این دروس به دانشجو ارائه می گردد.
1-بله.
2-اگه قبول کردن،که دیگه مشکلی وجود نداره دوست من.
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: دروس پیش !!!!!!!!

پست توسط siteman » جمعه 22 مهر 1390, 11:30 am

karl نوشته شده:سلام

حالا سوال من اینجاست که

اگه مدیر گروه قبول کرده حله bale bale bale
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

قفل شده