قبول شدگان موسسه آموزش عالي کاسپين

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
حسین_

Re: قبول شدگان موسسه آموزش عالي کاسپين

پست توسط حسین_ » سه‌شنبه 20 مهر 1389, 10:12 pm

با سلام

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان به خصوص آقا مصطفی و آقا محسن ، برای اولین بار کمی با جوملا کار کردم ابزارهای زیادی دارد و کار با آنها آسان است !
امیدوارم کمی وقت آزاد پیدا کنم تا بیشتر کار کنم و مشارکت بیشتری در پیاده سازی سایت داشته باشم .

parnia111 نوشته شده:سلام به همه دوستان. دامین caspianq.ir رو ثبت کردم. ssb: ssb:
با تشکر از شما و همسر گرامیتان

موفق باشید ...
<< شریفترین دلها ، دلى است که اندیشه آزار دیگران در آن نباشد ... >>

Behnam_pensive2010

پست توسط Behnam_pensive2010 » شنبه 24 مهر 1389, 10:02 am

سلام بر دانشگاه کاسپین و درود بر دانشجویان عزیز و سخت کوش و نخبه
من بهنام بختیاری ورودی مهر 89 رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری اطلاعات و تکنولوژی مخابرات ، به اختصار فارسی فاوا ، به انگلیسی Information & Communication Technologies و به اختصار انگلیسی ICT هستم.
نقش ICT
بدون شک تحولات گسترده ای را در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی بشریت به دنبال داشته و تاثیر آن بر جوامع بشری بگونه ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جامعه اطلاعاتی است. جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش ، دارای نقش محوری و تعیین کننده است. گستره کاربرد و تاثیرات آن در ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهم ترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه بسیاری از کشورهای جهان را به خود معطوف کرده است.
من ساکن تهران_پونک هستم و رشته کاردانی ناپیوسته اینجانب برق-قدرت در دانشگاه آزاد اسلامشهر بوده.و دیپلم ریاضی فیزیک را در دبیرستان بادامچی گرفتم.
از تمامی دانشجویان رشته ICT در زمینه جزوه ، درس ، رفع اشکال ،پروژه ها و تحقیقات و... دعوت به همکاری می نمایم.
24/7/1389 شنبه

ایمیل:Behnam_pensive2006@yahoo.com
موبایل:09380100431
پیوست‌ها
بهنام بختیاری
بهنام بختیاری
gfxcity.blogspot.com - 0213.jpg (71.43 KiB) مشاهده 6619 مرتبه

آواتار کاربر
mostafa01
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mostafa01 » شنبه 24 مهر 1389, 5:25 pm

Behnam_pensive2010 نوشته شده:سلام بر دانشگاه کاسپین و درود بر دانشجویان عزیز و سخت کوش و نخبه
من بهنام بختیاری ورودی مهر 89 رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری اطلاعات و تکنولوژی مخابرات ، به اختصار فارسی فاوا ، به انگلیسی Information & Communication Technologies و به اختصار انگلیسی ICT هستم.
نقش ICT
بدون شک تحولات گسترده ای را در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی بشریت به دنبال داشته و تاثیر آن بر جوامع بشری بگونه ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جامعه اطلاعاتی است. جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش ، دارای نقش محوری و تعیین کننده است. گستره کاربرد و تاثیرات آن در ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهم ترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه بسیاری از کشورهای جهان را به خود معطوف کرده است.
من ساکن تهران_پونک هستم و رشته کاردانی ناپیوسته اینجانب برق-قدرت در دانشگاه آزاد اسلامشهر بوده.و دیپلم ریاضی فیزیک را در دبیرستان بادامچی گرفتم.
از تمامی دانشجویان رشته ICT در زمینه جزوه ، درس ، رفع اشکال ،پروژه ها و تحقیقات و... دعوت به همکاری می نمایم.
24/7/1389 شنبه

ایمیل:Behnam_pensive2006@yahoo.com
موبایل:09380100431
ger:

سلام و ممنون بهنام جان!
از آشنايي با شما، بسيار خوشبخت شدم.

ولي من متوجه نشدم!
اين همكاري ، از سوي شماست يا بايد دوستان همكاري كنند يا دو جانبه بود؟ :wink:

ولي يه نكته، هدف همه بچه ها اينجا كمك به ديگرانه و حتي به خودشون ... چه با اطلاعات كم چه با نظر دادن و يا ... البته بدون منظور خاصي!
و هدف اصلي ما نوشتن پروژه يا همچين مسائلي براي دانشجويان نيست!(هدف فعاليت و علاقه مند كردن بيشتر به رشته ي مربوطه ، علم روز ، ارائه منابع مفيد و با ارزش و آشنايي با رشته هاي مهندسي و... مي باشد.)
از نوع تبليغاتي كه براي رشته تون استفاده كرديد بسيار جذاب بود! ممنون. yes:

اميدوارم در سايت مخصوص دانشجويان كاسپين، شما و دوستان ديگر علاقه مند، از فعاليت منحصر بفرد خود ، ما رو بي دريق نگزاريد!

اين كار، نيازمند فعاليت تمام دانشجويان علاقه مند به علم و تحصيل مي باشد. ktb: ktb:
بزرگترین افــســوس آدمی آن است که حس میکند میخواهد اما نمیتواند .......

و به یاد می آورد زمانی را که می توانست اما ..........

نــخــواســت

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 30 مهر 1389, 2:00 pm

دوستان لطفا به عنوان این بخش نگاه کنید" معرفی دانشگاهها و امکانات آنها" !
من که به غیر از یکی دو پست چیزی در مورد کاسپین ندیدم . پس لطفا از ارسال پستهای بی محتوا خودداری کنید و به این نکته توجه کنید , این تاپیک قراره بمونه و سالهای بعد دوستان دیگه که تازه واردند استفاده کنند پس با پستهایی که واسشون فایده ای نداره سر درگمشون نکنید که پس از مطالعه چند صفحه خسته بشن و بخوان تاپیک جدید راه بندازند .
پستهای اضافه حذف شد .
ممنونم که در نظم هر چه بیشتر این بخش مارو یاری می کنید .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

zeroandone

پست توسط zeroandone » جمعه 30 مهر 1389, 8:16 pm

سلام دوستان
كسي كارشناسي سخت افزار نيست اينجا؟
his: ktb: براي بحث وتبادل نظر

faezehh
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پونک

پست توسط faezehh » جمعه 30 مهر 1389, 9:01 pm

zeroandone نوشته شده:سلام دوستان
كسي كارشناسي سخت افزار نيست اينجا؟
his: ktb: براي بحث وتبادل نظر
من سخت افزارم yes: سوالی باشه به جز ریاضی khk: ktb: درخدمتم ddn:

اینجا مدینه است

بوی عطر همه جا حس میشه ولی هنوز بوی در سوخته به مشام میرسه

اینجا مدینه است

صدای عشق و عاشقی بلنده ولی هنوز صدای نامردی ونامردمی بلندتر!!

zeroandone

پست توسط zeroandone » شنبه 1 آبان 1389, 2:11 pm

من سخت افزارم yes: سوالی باشه به جز ریاضی khk: ktb: درخدمتم ddn:[/quote]

شما هم ترم اول كاسپين هستي؟
من كارداني نرم افزار بودم ميخواستم رفرنسي معرفي كنيد براي درس مدار جانبي كه جامع باشه سرفصل هاي درس مدار جانبي چيه؟ چرا avr تدريس ميشه ؟مگه avr ميكرو نيست(ميكرو8051 را هم كه مي خونيم) ؟
سوال درسي هم اگه برام پيش اومد حتما ازت ميپرسم؟ dd: در زمينه رياضي هم اگه سوالي پيش اومد درخدمتم. str:

faezehh
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پونک

پست توسط faezehh » یک‌شنبه 2 آبان 1389, 1:55 am

سلام دوست عزیز من کاردانی سخت افزار بودم الان ترم اول سخت افزار کاسپین ببین ما کلاً 5 تا ای سی یا میکرو داریم که دوتاش که z80یکیش هست که اون یکی رو یادم نمی یاد ddn: زیاد تو ایران کاربرد نداره واز 3 تای دیگه که pic .avr.8051 هست که pic متوسط که البته ای سی قویه تو ایران کاربردش متوسطه بیشترین کاربرد ای سی در ایران avr هست که خودش باز 3 نوع داره کلاً میکروهای avr سرعت با لاتری دارند اگه اشتباه نکنم 12 برابر8051 و این که حافظه بیشتری داره با زبان سطح بالا می تونی برنا مه اش روبنویسی در نتیجه برنامت کوتاهتر امکانات بیشتری داره که تو مدار بندی متوجه می شی 8051 با زبان اسمبلی نوشته می شه که برنامهاش سخت تر وطولانی تر ولی دانشجوها بیشتر آشنائی دارندقیمت اش پایین تر واین که پروژه آنچنانی تو دانشگاه انجام نمی شه برا همین بیشتر از 8051 تو آزمایشگاه ها انجام می شه رفرنس هم هر چی استاد می گن استفاده کنی بهتره البته من یه جلسه بیشتر سر کلاس نبودم نمی دونم چی معرفی کردن
موفق باشی bil:

اینجا مدینه است

بوی عطر همه جا حس میشه ولی هنوز بوی در سوخته به مشام میرسه

اینجا مدینه است

صدای عشق و عاشقی بلنده ولی هنوز صدای نامردی ونامردمی بلندتر!!

آواتار کاربر
mostafa01
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mostafa01 » یک‌شنبه 2 آبان 1389, 7:48 pm

مهيار نوشته شده:دوستان لطفا به عنوان این بخش نگاه کنید" معرفی دانشگاهها و امکانات آنها" !
من که به غیر از یکی دو پست چیزی در مورد کاسپین ندیدم . پس لطفا از ارسال پستهای بی محتوا خودداری کنید و به این نکته توجه کنید , این تاپیک قراره بمونه و سالهای بعد دوستان دیگه که تازه واردند استفاده کنند پس با پستهایی که واسشون فایده ای نداره سر درگمشون نکنید که پس از مطالعه چند صفحه خسته بشن و بخوان تاپیک جدید راه بندازند .
پستهای اضافه حذف شد .
ممنونم که در نظم هر چه بیشتر این بخش مارو یاری می کنید .
اطاعت مدير جان
هر چند موضوع درباره ي راه اندازي سايتي درباره ي همين دانشگاه بود. ولي بروي چشم.
از اين به بعد در اينجا هر گونه مسائل غير مرتبط ارائه نخواهد شد.
بزرگترین افــســوس آدمی آن است که حس میکند میخواهد اما نمیتواند .......

و به یاد می آورد زمانی را که می توانست اما ..........

نــخــواســت

Alban
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Alban » یک‌شنبه 5 دی 1389, 7:42 pm

به همت دوستان سايت دانشجويان دانشگاه كاسپين راه انداری شد
http://www.caspianq.ir/

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”