معرفی دانشگاه سیرجان

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

معرفی دانشگاه سیرجان

پست توسط ابوالفضل » شنبه 6 شهریور 1389, 8:09 pm

من از یکی از دانشجوهای دانشگاه سیرجان یه سری اطلاعات بدست آوردم امیدوارم بدردتون بخوره:

1- این دانشگاه قبلا مجتمع آموزش عالی سیرجان بوده که مدتی هست که به دانشگاه صنعتی سیرجان تغییر نام پیدا کرده، هر چند کارت و سر در دانشگاه به صنعتی تغییر نام پیدا کرده اما این دوستم می گفت دانشجوها زیاد خوشبین نیستن.

2- این دانشگاه چند تا خوابگاه داره که بهترینشون خوابگاه قائم ه،می گفت خیلی سخت این خوابگاه رو میدن(انگار بیشتر ماله خانماست)

*** خوابگاه خودگردان هم داره که می گفت زیاد جالب نیست،ماهی هم 20 تومن میگیرن؛این خوابگاه بیرون دانشگاهه و سرویس داره ( رایگان و در ساعت های مختلف )

*** اتاقاش معمولا 5 نفرس

*** می گفت برای مهندسی هر 4 سالو اگر بخوای خوابگاه میدن،احتمالا برای شما هم بدن

3- دانشگاهش بیرون شهره

4- نهار و شام میدن ؛ باید با کارت رزرو کنید fud:

5- استاداش اکثرن فوق لیسانسن و تازه کار ، به همین دلیل می گفت اکثرن سختگیری نمی کنن str: ha: ger:

6- کرایه خونه هم ماهی 30 تا 50 هزار تومن(چهار ،پنج نفره)

7- می گفت دانشگاه بی در و پیکریه، تا اونجای که من فهمیدن یه 3 ،4 تایی ساختمان داره،می گفت اگر از لحاظ زیبایی بخوای، روش حساب باز نکن. amuz: khk:

8- می گفت جدیدا زیاد دانشجو گرفته،امسال بالای 2000 نفر میشن؛دانشگاه شلوغیه انگار؛ می گفت حدود 200 تا 300 نفری که قبول شده بودن انصراف داده بودن.

9- یکی از دانشجوهاش رتبه 4 ارشد شده yes:
http://www.maas.ac.ir/DesktopModules/Vi ... W+N5tlvjeQ

10- می گفت استادامو می گن دانشگاه آزاد سیرجان سطح علمیش بالاتر از صنعتیشه ger:

11- این دوستم می گفت زرند بهتره، از لحاظ مدرک البته.
-------------------------------------------------------------------

*** میشه گفت سیرجان بزرگترین شهرستان استان کرمانه.
از نظر رفت امد به نظرم سیرجان بهتره به خصوص برای بچه هایی که میخان از شهرهایی مثل یزد،قم ،تهران بیان،سوار ماشین میشین بعد از چند ساعت سیرجان به سلامتی پیاده میشین yes: ،راه آهن هم داره؛ amuz:

*** بین روزانه زرند و روزانه سیرجان هم آقای عادلی نیا گفتند که: "از لحاظ کلی فرقی ندارند و باید بعد مسافت را در نظر گرفت از لحاظ استخدامی هم فرقی ندارند"

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB% ... 8%A7%D9%86

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9% ... 9%86%D8%AF

HRZ
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: معرفی دانشگاه سیرجان

پست توسط HRZ » دوشنبه 8 شهریور 1389, 1:13 am

ابوالفضل نوشته شده:من از یکی از دانشجوهای دانشگاه سیرجان یه سری اطلاعات بدست آوردم امیدوارم بدردتون بخوره:

1- این دانشگاه قبلا مجتمع آموزش عالی سیرجان بوده که مدتی هست که به دانشگاه صنعتی سیرجان تغییر نام پیدا کرده، هر چند کارت و سر در دانشگاه به صنعتی تغییر نام پیدا کرده اما این دوستم می گفت دانشجوها زیاد خوشبین نیستن.

2- این دانشگاه چند تا خوابگاه داره که بهترینشون خوابگاه قائم ه،می گفت خیلی سخت این خوابگاه رو میدن(انگار بیشتر ماله خانماست)

*** خوابگاه خودگردان هم داره که می گفت زیاد جالب نیست،ماهی هم 20 تومن میگیرن؛این خوابگاه بیرون دانشگاهه و سرویس داره ( رایگان و در ساعت های مختلف )

*** اتاقاش معمولا 5 نفرس

3- دانشگاهش بیرون شهره

5- استاداش اکثرن فوق لیسانسن و تازه کار ، به همین دلیل می گفت اکثرن سختگیری نمی کنن str: ha: ger:

7- می گفت دانشگاه بی در و پیکریه، تا اونجای که من فهمیدن یه 3 ،4 تایی ساختمان داره،می گفت اگر از لحاظ زیبایی بخوای، روش حساب باز نکن. amuz: khk:

8- می گفت جدیدا زیاد دانشجو گرفته،امسال بالای 2000 نفر میشن؛دانشگاه شلوغیه انگار؛ می گفت حدود 200 تا 300 نفری که قبول شده بودن انصراف داده بودن.

از نظر رفت امد به نظرم سیرجان بهتره به خصوص برای بچه هایی که میخان از شهرهایی مثل یزد،قم ،تهران بیان،سوار ماشین میشین بعد از چند ساعت سیرجان به سلامتی پیاده میشین yes: ،راه آهن هم داره؛ amuz:

*** بین روزانه زرند و روزانه سیرجان هم آقای عادلی نیا گفتند که: "از لحاظ کلی فرقی ندارند و باید بعد مسافت را در نظر گرفت از لحاظ استخدامی هم فرقی ندارند"

ممنون فوق العاده بود bil:

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:14 pm

HRZ نوشته شده:
ابوالفضل نوشته شده:من از یکی از دانشجوهای دانشگاه سیرجان یه سری اطلاعات بدست آوردم امیدوارم بدردتون بخوره:

*** اتاقاش معمولا 5 نفرس

3- دانشگاهش بیرون شهره

ممنون فوق العاده بود bil:
با سلام من خودم دانشجوی انجا هستم همه ی اینهایی که گفتی راسته و لی این دانشگاه شلوغ نیست

abrahaam70
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط abrahaam70 » پنج‌شنبه 10 شهریور 1390, 9:20 pm

*** اتاقاش معمولا 5 نفرس

3- دانشگاهش بیرون شهره

اینم معرفی سیرجان و زرند:
معرفی دانشگاه صنعتی سیرجان و دانشگاه شهید باهنر کرمان(دانشکده صنعتی و معدنی زرند) از زبان دانشجوی دانشگاه صنعتی سیرجان
با سلام امید وارم دوستان عزیزبه نتیجه ای که دوست داشتند رسیده باشند
قبل از معرفی لازمه چند تا نکته به دوستان عزیز عرض کنم(البته اینها نظر منه)
اگر شما غیر انتفاعی شهر خودتون قبول بشید بهتره از اینه که شبانه یه شهر دیگه قبول بشید ما یکی از بچه ها که اهل تبریز بود و رتبه اش 380 شده بود شبانه سیرجان رو انتخاب کرده بود و قبول هم شده بود و به امید اینکه میتونه انتقالی یا میهمان بگیره این کار رو کرده بود .و وقتی امد سیرجان دید که از این خبرا نیست شرایط هم داشت ولی بهش ندادن و خیلی هم پشیمون بود از این کارش می گفت: کاش رفته بودم غیر انتفاعی تبریز البته چند تا از دخترا هم این کار کرده بودن ولی به آنها هم تا آنجایی که من اطلاع دارم میهمان یا انتقالی ندادن.من هم پارسال به همین امید رفتم دانشگاه سیرجان گفتم یه ترم میخونم بعدشم میام شهر خودم. حتی به خود دانشگاه هم زنگ زدم گفتند شما به دانشگاه ما بیا ما به تو انتقالی میدیم ولی وقتی رفتم از این خبرا نبود سیرجان اصلا میهمان یا انتقالی نمی دن(اگرم بدن خیلی کم) پس فکر این رو هم از سرتون بیرون کنید.پس سعی کنید شهر های خودتون یا شهر های اطراف خودتون رو انتخاب کنید.
دوستان عزیر دقت کنند که بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی هستند که سطع علمی انها بالاتر از بعضی دانشگاه های دولتی است مانند:علم و فرهنگ،شمال ،قزوین پس دانشگاهی رو که انتخاب می کنید به سطح علمی ان توجه کنید
اخرین رتبه قبولی در سال گذشته در دوره روزانه حدودا320
اخرین رتبه قبولی در سال گذشته در دوره شبانه حدودا 2150با سهمیه بومی
دانشگاه صنعتی سیرجان:
این دانشگاه در رشته های زیر دانشجو میپذیره:
کامپیوتر،عمران،شیمی،مکانیک،ریاضی
سطح علمی :
اگه به من بگن به سطح علمی این دانشگاه از بیست نمره بده من میدم دوازده
ترم اول به شما 17 واحد میدن که شامل دروس و اساتید زیره:
معادلات دیفرانسیل: استاد:ملیحه نصرت آبادی فوق لیسانس ریاضیه
طراحی الگوریتم:استاد:پور امینی،فوق لیسانس هوش مصنوعیه
زبان ماشین و اسمبلی:
شاید جزوه اش 15 صفحه هم نشه!!!!!!!
گسسته:
استاد طاهریان:فوق لیسانس ریاضیه
مهندسی اینترنت:
استاد:عاطفه نیرومند عین خودمون فنی بوده فوق لیسانس آیتی،گرایش تجارت
مهندسی نرم افزار:
استاد :علی رهنما می گفت که دانشجوی دکتری هستم
اندیشه2:
استاد شهریاری:فوق لیسانس حقوق، اگه روز امتحان به سوالات جواب بدی یا ندی نمرات 12 است.
ظاهر دانشگاه یا ساختمان ها:
لازم به ذکره این دانشگاه خارج از شهر و وسط بیابونه تا دلت بخواد فضای زرد داره
یه سالن ورزشی داره،سلف سرویسش زیباست ولی غذاش افتضاحه!غیر از اینا سه تا ساختمان دیگه داره که یکیش کتابخونه و سایت خواهرانه که سایت خواهران دو تا اتاق کوچیکه اما کامپیوتر های خوبی داره ان دو تا ساختمان مال بخشهای شیمی،کامپیوتر،مکانیک و عمرانه و یه ساختمان دیگه هم دارن میسازن قراره رشته مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد بیاره.یادم رفته بگم سایت برادران هم کوچیکه و کامپیوتر های داخلش هم داغونن ، محیط دانشگاه و خوابگاه وایر لس داره اما یا سرعت پایینه و یا بعضی اوقات خرابه.
کارت دانشجوی و کارت سلف هم یکی اس کارت دانشجویی این دانشگاه زیاد خوشگل نیست
به روزانه و شبانه ها هم نهار وهم شام میدن
به دانشجوهاش خوابگاه میده اتاقاش شش نفره اند ،از خوابگاه تا دانشگاه و برعکس سرویس هست. سه تا کانکس تو حیات خوابگاه هست که یکیش معروفه به کانکس تلویزیون و دومی هم نماز خونه اس و سومی هم به حساب کتابخونه اس خیلی دوست داشتم عکس از این کانکس ها داشتم و براتون می گذاشتم
از خوابگاه خواهران اطلاعی ندارم ولی بهشون خوابگاه میدن
در مورد مسولین این دانشگاه فقط این رو می خوام بگم که :وقتی که ما رفتیم دانشگاه بهمون گفتن برین حراست کارت های دانشجوییتون رو تحویل بگیرین من هم رفتم و لی کارت دانشجویی برای من و چند تای دیگه صادر نشده بود گفتن مشکل عکس دارین ما هم همون روز مشکل عکسمون رو حل کردیم و بعد از دعوا های بسیار توانستیم بعد از حدودا 2 ماه کارت دانشجویی مون رو تحویل بگیریم !!!
راستی در مورد شهر سیرجان یادم رفت بگم یه شهریه که نه زیاد بزرگه و نه زیاد کوچیکه مردمش هم من که نه خوبی دیدم ازشون و نه بدی.
سیرجان حدودا در 175 کیلومتری شهر کرمان قرار داره
البته در مورد اساتیدش خیلی دوست داشتم بیشتر بگم ولی شاید غیبت بشه اما جوری گفتم که خودتون بگیرید چی میگم.
دیگه چیزی یادم نمی یاد بهتون بگم امید وارم کامل باشه
فقط حیف که عکس از این دانشگاه ندارم که براتون بگذارم

دانشگاه شهید باهنر کرمان (دانشکده صنعتی و معدنی زرند)
اخرین رتبه قبولی در دوره روزانه حدودا:250
آخرین رتبه قبولی در دوره شبانه با سهمیه بومی حدودا1150
در سه رشته زیر دانشجو میپذیره:معماری،معدن،کامپیوتر
بنده اطلاعات زیادی در مورد این دانشگاه(صنعتی و معدنی زرند) ندارم ولی این دانشگاه از نظر وضعیت ظاهری از سیرجان هم بدتره فضای زرد زیاد داره من هم از نزدیک این دانشگاه رو دیده ام.این دانشگاه خارج از شهره ولی سرویس به داخل شهر داره اساتیدش خیلی بهتر از سیرجانه
انصافا خوابگاه پسرونه اش خیلی با کلاسه،به دانشجو های روزانه خوابگاه میده
بنده شنیده ام سطح علمی این دانشگاه از سیرجان بهتره .
شهر زرند هم از سیرجان کوچیکتره .
زرند در 75 کیلومتری شهر کرمان قرار داره
من خودم بجه زرندم خیلی دوست داشتم تو این دانشگاه درس بخونم ولی قبول نشدم .
یه چیز رو یادم رفت در مورد دانشگاه زرند بگم وقتی من از هم شهری هام که زرند قبول شدن میگم سطحش چطوره؟ میگن عالیه اما وقتی که تو اینترنت میام تحقیق می کنم می بینم کاملا برعکس کفته های هم شهری هام است.
در اخر هم می خوام بگم اگه قصد رفتن به یک دانشگاهی رو ندارین لطفا ان رو انتخاب نکنید شاید قبول بشید و جای یکی رو پر کنید.
اگه در این گفته ها مشکل تایپی داشته باشم به بزرگی خودتون ببخشید.
موفق باشید
Abi.net70

Mehdi-ebr
محل اقامت: Tehran

پست توسط Mehdi-ebr » سه‌شنبه 7 شهریور 1391, 2:22 pm

بچه ها من دانشجوی همون خراب شده هستم
هر سوالی دارین زنگ بزنین
09352963190
مهدی ابراهیم زاده
بنده دبیر انجمن علمی کامپیوتر اونجا بودم، دبیر هلال احمر بودم...گروه تئاتر هم فعالیت داشتم و اجرا هم داشتیم. کانون شعر و ادب هم بودم.
عرضم به حضورتون باید بگم هیچ انجمن به درد بخوری نداره
اگه میخوای بری باید دور فعالیت دانشجویی رو خط بکشی
اگه دختر باشی روزی چندین پیشنهاد داری،اگه پسر باشی کافیه به یه دختر سلام کنی و اون جواب سلام بده. پشت سرت کلی حرفه.
تازه یه دفعه یکی میاد میگه یه بار دیگه طرف فلانی ببینمت چاقو... looc
جو دانشجویی بسیار مزخرف
استادا از نظر علمی پایین
رییس بخش کامپیوتر رشته ریاضی خونده!!!
پروژه ی کاردانیم با استادی بود که رشته ریاضی میخوند(قاطمه احمدی) از کامپیوتر سر در نمیاره بهم داده 14.5
فکر کن پروژه بگیری 14.5!!!! بهترین پروژه مال دوستم بود که همه کار کرده بود و توضیح کامل داد شد 18!!!!!!!
استادا و رییس دانشگاه ماشالا باهم خیلی آشنا هستن و نون و نمک خورده ی همن. هوای همو خوب دارن.
ببین خلاصه بگم. من 3 سال اونجا بودم،الان حاضرم برم سربازی ولی سیرجان نرم
از نظر فرهنگی افتضاحه
اما مردمش برخلاف دانشجوهاش بد نیستن
تو هلال احمر باهاشون گاها 5 شبانه روز کشیک امداد وا میستادیم و واقعا آدمای خوبی بودن
یکی از عادات رانندگیشون اینه که عابر پیاده میبینن بجای ترمز گاز میگیرن زیرت کنن.
کسایی که باور ندارن میتونن برن خودشون ببینن
اما از نظر خوابگاهی بدک نیست
راستی....سیستم آشپزی قبلا دست پیمانکار محترم آقای صالحی بود. الان داره عوض میشه خدا میدونه چه وضعیتی پیش میاد!
از نظر سرویس هم تقریبا هر 2 ساعت و گاها 1:30 یه سرویس داره
کاری داشتین زنگ بزنین چون زیاد تو این سایت نمیام
گر دل شیر نداری بیخود میکنی سفر عشق میری!

Mehdi-ebr
محل اقامت: Tehran

پست توسط Mehdi-ebr » سه‌شنبه 7 شهریور 1391, 2:42 pm

در مورد دانشجویی که ارشد 4 شده بود:
آقا پدرام از بچه های شیراز بودن که به ندرت تو دانشگاه ظاهر میشدن.
فقط خودش میخوند
رشته مکانیک هم میخوند
دانشگاه مکانیکش خوبه با ریاضیش و کامپیوترش هم همین بس که بسیاری اساتید رشتشون ریاضیه!
آقا بین روزانه ها آخر بزنید البته قبل از جهرم!
جهرم رو نمیدونم چجوریاست
گر دل شیر نداری بیخود میکنی سفر عشق میری!

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”