معرفی اساتید موسسه پیام

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
آواتار کاربر
gaslakh
کاربر ساده
کاربر ساده

معرفی اساتید موسسه پیام

پست توسط gaslakh » پنج‌شنبه 18 شهریور 1389, 2:34 am

موسسه پیام از لحاظ استاد افت و خیزهای زیادی داره عمدتا استاد زیاد عوض می کنه ولی من استادهایی را که ماندگارتر بودن را معرفی کنم تا در مواجهه با این موسسه متوجه شوید با چه افرادی طرفید.
اول از اساتید مخصوص رشته کامپیوترش می گم که خودم تو اون رشته هستم.
شاید اساتید کامپیوترش ماندگارترین استاداش باشن چون از همون اول این اساتید بودند تا حالا.
مدیر گروه کامپیوتر استاد مرادیست :یه استاد کاملا عجیب قریب یه روز سرحال یه روز بداخلاق , در کل استاد خوبیه اگه بهش اعتماد داشته باشی بهت اعتماد می کنه و می تونی ازش یاد بگیری در عین حال نمره خوب ازش بگیرین . البته متاسفانه این استاد کمی در نمره دادن ارتباطی عمل می کنه یعنی اگر از کسی بیشتر خوشش بیاد نمره بهتر بهش می ده . با دخترها خیلی نرم تر از پسرهاست ولی زیاد کسی را نمی ندازه در کل استاد باحالیهاگه از 20 بخوام بهش نمره بدم 16 نمره خوبیه.
دروسی که بیشتر کار می منه: مبانی کامپیوتر, برنامه سازی پیشرفته, ذخیره و بازیابی, مهندسی نرم افزار, طراحی و پیاده سازی, طراحی الگوریتم, هوش مصنوعی , شبکه, سیستم عامل, سیستمهای خبره و ...
----
استاد پایگذار یکی از مطرح ترین اساتید این دانشگاهه و از نظر درسی نمونه است خوب درس می ده ولی به شدت جدی خشک و سختگیر . اگه با ایشون کلاس بگیرین گرفتن نمره خوب ازش خیلی سخته و افتادنش هم به شدت زیاده. نمره من به ایشون 15 است.
دروس مخصوص: طراحی الگوریتم, ساختمان داده, نظریه زبانها, مهندسی اینترنت, شبکه, طراحی صفحات وب,گرافیک کامپیوتر, پایگاه داده, ذخیره و بازیابی و...
----
استاد خلیلی زیاد بد نیست ولی سعی کنین زیاد سربه سرش نذارین چون به شدت کینه ایه. خودشیفته نیست ولی تیکه به بچه ها زیاد می پرونه و از شیوه تهدید قبل از عمل بیشتر استفاده می کنه . اخلاق خوبی داره اگه باهاش خوب باشین نمره 17 خوبه برای ایشون.راستی زیاد می ندازه.
دروس مخصوص ایشون: ساختمان گسسته, زبان ماشین, زبان تخصصی, صفحات وب
----
استاد شیدایی شاید یکی از اساتید پرکار در عین حال کم جنجال دانشگاهه .خوش اخلاق و تقریبا باسواد و تو نمره دادن هم نهایت اعتدال را به خرج می ده البته مواردی بوده که بچه ها ازش شاکی بودن در طول هفته فقط پنجشنبه ها هست . عمدتا از درسش قبول میشن نمره من به ایشون 18 است.
دروس مخصوص: معماری کامپیوتر, مدار منطقی , آزمایشگاهها مربوط به کامپیوتر, مباحث ویژه, نصب و راه اندازی شبکه و...
---
البته استاد افتخاری هم هست که تازه اومده
--------------------------------------------------
بریم سره استادای رشته برق(کلیه شاخه هاش) که خیلی زیادن از بهترین ها شروع می کنم.
استاد مهدی هاشمی شاید به جرات بگم یکی از بهترین اساتید این دانشگاهه از همه لحاظ خوبه نمره 20 حقشه
دروس مخصوص: مدار الکتریکی, مدار الکترونیکی, الکترونیک و...
-----
استاد عبدالملکی که کلاساش سر سه سوت پر میشه همه از این استاد تعریف می کنن نمره20
دروس مخصوص : مدار الکترونیکی,خطوط انتقال, تکنیک پالس و..
---
استاد افشاری مقدم که خیلی باسواده کلاساش زود پر میشه نمره 19
کلاسها بررسی سیستمهای قدرت, مدار جریان متناوب و...
---
استاد جوادی که میگن خیلی با شعوره 18 نمره خوبیه ولی خیلی کم کلاس می ده.
----
استاد سهراب زاده با سواد ولی خیلی سختگیر نمره 17
-----
استاد فرجی که بندازی زیاد داره ولی کلاساش سریع پر میشه 16
-------
استاد بستاکی که خیلی بچه ها باهاش مشکل داشتند نمره 15
--------
استاد منتظری که فکر کنم کلا از دانشگاه طرد شد نمره 10
-------
الباقی اساتید از این قبیلند استاد کارخیزان و اصلی نژاد که تازه اومدن .
استاد افشاری , بهشتیان,نبئی,خدابخشی,بخشی, ملکی , امینی ,فخاری,طالبی, و...
درضمن مدیر گروههای این رشته ها از این قبیلند استاد افشاری مقدم و هاشمی
-------
اساتید رشته حسابداری و مدیریت
استاد عبدالمنافی که مدیر گروه این رشته است و خیلی خرش از پل می گذره نصفی ازش راضی بودن نصفی هم می خواستن سر به تنش نباشه داشتیم کسی که درس 4 واحدی اصول حسابداری که ازش 0.5 گرفته. به هرصورت نمره 18 برازندشه.
----------
استاد منصور معظمی که هم رییس دانشگاهه و هم همیشه در هم ترم یه درس با حسابداریها می گیره خوش اخلاق ولی غیرقابل پیش بینی افتادن تو کارش نیست نمره اش 19
-----------
استاد جمالی که نم نمکی ازش تعریف می شه نمره 18
-------
استاد شاهرضایی که می گن خیلی کوفته 15 نمرشه.
----------
استاد زارع که نا شناختس. استاد یاوری هم اگه باهاش کلاس نداشته باشین , نوبخت و خرسند و خرمی و میرزائی(آچار فرانسه) هم به این لیست اضافه کنین بهتره
-------------
اساتید معماری که بنده هیچ شناختی ازشون ندارم چون عمدتا دانشجوهای معماری اونجا در حال تفریحن تا درس خوندن!!!
چندتا از اساتید مطرحش از این قبیلند: استاد ابراهیمی, خادمی, حمید نیا , غفاری(استاد خوبیه) , میری, نوربخش و توسلی
---------
خب میریم سر اساتید دروس ریاضیش
استاد گلمحمدی(محمد حسن) که یکی از ساتید ایده آل و عالی این موسسه بود از همه لحاظ ولی متاسفانه ناپدید شد نمره 20 خوبه
-------
استاد کرمی که من خودم باهاش داشتم اگه من بگم که شیفته ی نوع تدریس و اخلاق این استاد شدم دروغ نگفتم 20 البته این استاد هم ناپدید شد حیف و صد حیف.
-------
استاد زینلی که مدیر گروه ریاضیات هم هست کارش خوبه 19
-----
استاد توسلی(محمد حسین) که میگن نوع تدریسش عالیه ولی سخت گیره 18
-----
استاد توسلی (عباس) تازه کار و بی تجربه ولی خیلی خوب دانشجوها را درک می کرد 18
-------
استاد گلمحمدی(مریم) بچه های حسابداری ازش تعریف می کردن چشماش خیلی ضعیفه 16
---
استاد بخشنده استاد خوبیه اگه باهاش داشتی احتمال قبولی و افتادنت پنجاه پنجاهه نمره 15
-----
استاد آخوندی که همه میترسن باهاش کلاس بگیرن چون 99% افتادین ولی سطح سواد باایی داره 14
-----
استاد کریمی که چندان تعریفی نیست14
--------
استاد سخائی جالب نیست 12
------
استاد هاشمی(حشمت الله) کاملا بی حاشیه 15
-------
الباقی اساتید از این قبیلند گنجی,نیک اعتقاد(نصیب گرگ بیابون نکنه) , عبدالحمیدی , صحت و...
-------
اساتید دروس عمومی
شاهکار استادهای زبان این موسسه استاد معظمی (خدایار) است که افتادن از درسش به شدت سخته نمره 0 ایشون 14 است یعنی اگه بهت 14 داد بدون هیچی بارت نیست و اگه 20 بهت داد بدونین که علامه دهر نیستی.
نمرش 20 از همه نظر خوب.
--------
استاد امام جمعه ای که فقط زبان پیش درس می داد یه پیرمرد کارکشته که خوب دانشجوها را درک می کرد نمرش 19
------
اساتید کرمی(کیان) و ابطحی هم باقی استاتید زبانشن.
--------
استادهای علوم دینی
استاد سروری که واقعا احترام زیادی براش قائلم کاملا منطقی خوش صحبت و کلاساش عمدتا کلاس بحثه دانشجوها می تونن آزادانه نظراتشونا ارائه بدن تنها مشکل این استاد اینه که کاملا از لحاظ اسول درسی نمره می ده نمرش 20
--------
استاد حجه السلام نوربخش که به نمره دادن مشهوره یعنی اگر یه مشت اراجیف هم تو ورقه بهش بدین بدونین کمتر از 18 نمی گیرین ولی مثل همه آخوندا خشک وجدی .نمرش 18
------
استاد حجه السلام عقیقی صد درجه خشک تر از نوربخش و کم سر و صدا نمره 17
------
استاد ناطقی که میگن تو اول ترم بیستا سوال می ده آخر ترم هم از همون 20 سوال امتحان می گیره نمره 16
------
استاد نعمتی خوش اخلاق و با اطلاع ولی سخت گیر تک و توکی را می ندازه نمره 15
------
استاد عبیری(احمد) که واقعا باسواده(جدی جدی میگم) یعنی سرکلاس فرهنگ و تمدنش که نشسته بودم داشت برامون به زبان زرتشتی صحبت می کرد یه لحظه فکر کردم داریوش کبیر روبروم نشسته خیلی قانونیه و خیلی را هم می ندازه 17
--------
باقی اساتید علوم دینی هم از این قبیلند : کسائی زاده, میرزائی, تاجداری و...
---------
سه تا استاد فارسی داره که هر چهارتا تا با حالن اساتید قنبریان ,منیری, فریدونی و عبیری
-----
اساتید ورزشیش هم خوبن استاد نیکخواه که خیلی عالیه (برای آقایون) استاد دانشمندی هم اگر باهاش کلاس بگیرین می تونین مطمئن باشین که پوستتون را می کنه و اساتید نیک اعتقاد و فرجی هم برای خانمها هستند.
--------
اساتید درس تنظیم خانوادش هم خوبن آقای سلطانی و خانم سلیمانی
--------
و اما می رسیم به استاد های عجیب فیزیک این دانشگاه چون تا به حال هیچکدام از دانشجوهای این موسسه از اساتید فیزیک این دانشگاه خیری ندیدن شاید بهترین و باسوادترین استاد فیزیک این موسسه دکتر یاوری بود که دیگه نیست هرکی با ایشون می گرفت عملا خودش را شپش فرض می کرد. به هر صورت استاد یاوری رفت. استاد زارعی که همه ازش طلب دارن و همه به خونش تشنن استاد بهرامعلی که میومد سر کلاس می خوابید استاد کمالی راد که دو جلسه آخرا فقط میومد . به هر صورت همه ی این اساتید دمشونا انداختن رو کولشونا رفتن و حالا ایناستاد از نظر فیزیکی کمبودشدیدی داره یه منیری هست که تازه اومده.
اساتید آزمایشگاهیش هم از این قلبیلند اساتید حاج نوروزی , امینی, روشنی, ابراهیمی, اشراقی, جهانتاب, خلوصی, امامی, و...
امید دارم اطلاعات خوبی بهتون داده باشم

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”