دانشگاه غیر انتفاعی علامه فیض کاشانی ؟؟؟؟

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
nafas2090

دانشگاه غیر انتفاعی علامه فیض کاشانی ؟؟؟؟

پست توسط nafas2090 » جمعه 5 شهریور 1389, 6:23 am

اطلاعات در مورد سطح علمی و رفاهی دانشگاه غیر انتفاعی علامه فیض کاشانی میخواستم.؟؟
با تشکر

گوگل

Re: دانشگاه غیر انتفاعی علامه فیض کاشانی ؟؟؟؟

پست توسط گوگل » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 4:32 pm

سلام دانشگاه فیض ازنظر سطح علمی اساتید در رتبه خوبی قرار دارد به طوری که طبق آمار وزارت علوم بین دانشگاه های غیر انتفاعی گرید 2 کشوری را دارد . امکانات کارگاهی و ازمایشگاهی دانشگاه نسبتا خوب است . سایت اینترنتی دانشگاه که مجهزبه فیبر نوری است و به انفرماتیک دانشگاه اصفهان متصل است سرعت بسیا بالایی دارد که از مهر 89 راه اندازی می شود ( فکر هم کنم که تاحالا را اندازی شده چون انتخاب واحد بچه ها اینترنتی شده ) در انتهای بیابان های دانشگاه زمین فوتبال موجود است که قول دادن چمن شه str:
سلف سرویس دانشگاه در کنار کارگاه ها بوده که روزانه یک وعده غذای گرم به مبلق 5000 ریال به دانشجویان میدهد کیفیت خوبی ندارد fud: ولی چه باید کرد با تحسن و اعتصاب دانشجویان هم کیفیت تغییری نکرد . البته مهر سال آینده 1390 در انتهای گوشه دانشگاه ساختمان سلف سرویس دانشجویان و اساتید و آشپزخانه به مساحت 1500 متر ساخته می شود . خوابگاه دانشگاه بد نیست ولی خیلی گران است از اتاق 500000 تومان دارد تا 800000 تومان ger: ولی برای پچه های راه دور خوبه / برای تهرانی ها - کرجی ها - قمی ها و اصفهانی ها که نزدیکند و دو یا سه شب بیشتر نیستند خونه بگیرند به صرفه تره .در کل دانشگاه خوبیه و آینده درخشان و بسیار خوبی داره میشه گفت تا 10 سال دیگه بهترین دانشگاه فنی و مهندسی بین غیر انتفاعیا بشه / و حتی با دانشگاه های دولتی روزانه رقابت کنه .

111000

پست توسط 111000 » سه‌شنبه 19 بهمن 1389, 4:24 pm

nafas2090 نوشته شده:اطلاعات در مورد سطح علمی و رفاهی دانشگاه غیر انتفاعی علامه فیض کاشانی میخواستم.؟؟
با تشکر
بله دانشگاه فیض سطح علمی نسبتا خوبی داره ولی رتبه 2 کشوری رو نداره
اگه فیض دوم باشه پس سجاد مشهد - رجایی تهران وشهاب دانش قم کجا هستن ؟ ولی فیض شاید تو 10 دانشگاه اول باشه من خودم تو فیض هستم ( کاشانی نیستم )
مثلا فیض تو قدرت سال 89 تا رتبه 3000 گرفت و تو کنترل تا 7000 گرفت و تو انتقال توزیع هم یکی از رفیقام با 22000 قبول شد looc ( البته میگفتن و بنرش رو هم زدن که رتبه 1 قدرت تو فیض هست ولی ما که هیچ وقت این آقا رو زیارت نکردیم )
سایت دانشگاه نزدیک به 30 کامپیوتر داره که فقط 10 تاش به اینترنت وصله که همیشه پر هستن
دانشگاه فیض زمین بسیار بزرگی داره و انتهای شهر کاشان قرار داره ( به قول بچه ها تو بیابونای کاشان )
سایت دانشگاه هم اگه نگاه کنید نسبت به بقیه دانشگاه ها هیچی نداره
این هم عکسش از گوگل ارث تصویر
به جرات میشه گفت %70 از زمیناش ساخته نشده و بیابون هست - اون ته اون گوشی ی زمین صاف هست که برای بازی هست ( تا حالا اونجا نرفتم ) اون خط آبی کم رنگ اون ته هم سلف و آزمایشگاه هست و اون 5 تا بلوک هم کلاس ها و اداری هست ( البته جدیدا ی سوله بزرگ توش ساختن که نمازخونه و اداری اونجا منتقل شده که هنوز عکسش تو گوگل ارث نیست ) - خیلی تمیز ساختنش
سرویس هم داره ( 10 دقیقه قبل و بعد از شروع کلاس ها میاد و میره کرایه هم 200 بود که بعد از هدفمندی یارانه ها شد 250 تومان ( بر خلاف آیین نامه وزارت علوم ) -
موقیت جغرافیایی دانشگاه ی جوری هست که اگه بخوای بری تو شهر حتما باید صبر کنی تا سرویس بیاد. کیفیت غذا هم که بد هست و قیمت شده 600 تومان ( گرونش کردن )
بعضی استاداش خیلی خوبن و بعضی ها کاملا برعکس - مثلا امانتی خیلی خوب درس میده ولی ی کم امار ریزشش بالاست ( ولی میشه درسش رو پاس کرد ) حسنی هم خوب درس میده و هم خوب میندازه . ی استاد دیفرانسیل ( نوروزی ) داره که به ما گفت مثل جزوه امتحان میگیرم ولی تو امتحان حتی ی سوال هم از جزوه نبود مثلا تو جزوه گاما 5/2 حل کرد تو امتحان گاما انتگرال سوال داد. ی استاد داره به نام آقا عمویی که خودش دانشجو ارشد هست و ماشین درس میده تجربه تدریس نداره و اگه باهاش درس بردارید مطمئن باشید سطح علمیتون تغییر نمیکنه ( میتونید 3-2 تا سوال تخصصی ازش بپرسید تا متوجه بشید که هیچی بلد نیست ) . یزدانی (ریاضی ) خانم اکبری ( برنامه نویسی ) خوب درس میدن و سخت هم امتحان میگیرن - ولی با این حال راحت پاس میشه ( چون قشنگ درس میدن ) - رییس دانشگاه هم دکتر فرشادنیا هست که اصلا هوای بچه ها رو نداره - آموزش هم عطوفی هست که میشه باهاش رفیق شد ( ولی نمیشه %100 بهش اطمینان کرد) - تو ویکی پدیا نوشته که دانشگاه فیض بخشنامه های وزارت علوم رو رعایت و اجرا میکنه - بهتون قول میدم اصلا از این خبرا نیست - من دیدم یکی از بچه ها بخشنامه وزارت علوم رو برد پیش امور مالی ( آخه میخواستن ازش پول ترم بعد رو بگیرن در صورتی که تکمیل ظرفیت قبول شده بود و داشت میرفت ) و بهش گفتن که این بخشنامه ها الکی هست ( در صورتی که خودشون بخش نامه 12 سال پیش رو نشونش دادن چون به نفعشون بود ( چون میخواستن پول بگیرن )( ولی بخشنامه اون پسره جدید تر بود و مال سال 80 بود ) که قبول نمیکردن و میگفتن که پول برق دانشگاه اومده 1.5 ملیون وشما باید پولش رو بدین - و پسره میگفت من که دارم از این دانشگاه میرم و در جواب میگفتن که به ما ربطی نداره در صورتی که پسره وضع مال خوبی هم نداشت ( خدا نکنه کارتون بعد از ساعت ناهار بیفته چون حسابی علاف میشید )( چون رفتن ناهار بخورن khk: nar: ) کلا فقط به فکر پول گرفتن هستن و فکر نکنید که چون دانشگاه زمین داره و بعد ساخته میشه و کلا پیشرفت میکنید چون پول ساختش رو به زور هم که شده ازتون میگیرن - مسوول خوابگاه هم خواهرزاده رییس دانشگاه هست که خیلی آدم بدی هست و فقط پول رو میشناسه مثلا تو قرار داد نوشته %30 از مبلغ قرار داد باید سفته بدین ولی در عمل %60 میگیرن- اتاقهای خوابگاه هم 10 متری هست و ظرفیتش در هر اتاق 6 نفر هست looc - تو راهرو ها دوربین داره ( که باید دقت کنید تا پیداش کنید )( به پیچ ها دقت کنید ) بچه ها میگن تو اتاقا میکروفن داره ( ولی من فکر نمیکنم ) - برای ورود به خوابگاه بهتون کارت میدن ( کارت الکترونیک ) که اگه کرایه رو دیر پرداخت کنید ( حتی 1 روز )( یا چکتون پاس نشه ) کارتتون رو میبندن و اجازه ورود ندارید - ی قرار داد داره که اگر بخونید مختون سوت میکشه - اگه بخواهید انصراف بدید باید تمام باقی مونده پول رو پرداخت کنید ( این یعنی ته نامردی ) - در کل بهتون پیشنهاد میکنم سمت خوابگاه نرید و خودتون برید تو شهر خونه بگیرید هم اسیر فرشادنیا نیستید هم خیلی ارزون تر براتون در میاد -
در کل تمام پرسنل این دانشگاه به فکر پول گرفتن هستند و شما هم این دانشگاه رو جز اولین انتخاب هاتون نذارید چون خیلی ستمه حالا اگه باور ندارید برید اونجا ثبت نام کنید یک ترم که موندید اونوقت به حرف من میرسید
شاید پیش خودتون بگید که چون من نمره هام پایین شده این حرف ها رو میزنم ولی محض اطلاعتون بگم که معدلم تو این ترم تو کاشان شد 16.
الانم دارم از این دانشگاه میرم به هر قیمتی
موفق باشید

jingilbertes

پست توسط jingilbertes » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 10:00 am

سلام دانشگاه علامه فیض کاشانی در این 6 سالی که از تاسیسش میگذرد توانسته به جایگاه خوبی در بین دانشگاه های غیر انتفاعی کشور برسد . در مهر سال 1390 رشته کارشناسی ارشد برق قدرت و کارشناسی پیوسته برق قدرت به این مجموعه اضافه شد که در سال بعد یعنی 91 رشته های کارشناسی پیوسته الکترونیک, کارشناسی پیوسته مخابرات , کارشناسی پیوسته کامپیوتر نرم و سخت افزار و کارشناسی ارشد الکترونیک اضافه خواهد شد . طبق نظر کارشناسان و بازرسین وزارت علوم که در اوایل خرداد سال 90 به دانشگاه اومدن رتبه 1 رو به این دانشگاه از نظر پیشرفت مکانی و زمانی داده و توی رشته مهندسی رق رتبه دوم را بعد از سجاد مشهد کسب کرده . خوب معلوم هست چون تقریبا تمام گرایشهای مهندسی برق در این دانشگاه اراعه میشود. امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مطلوبی دارد که سال به سال بهتر و کامل تر میشود. سایت کامپیوتر بزرگ و متصل به اینترنت فیبر نوری دارد که از سرعت نسبتا بالایی برخوردار هست ولی هنگامی که همه بخواهند دانلود انجام بدهند ادمین سرعت را پایین می آورد تا خود آموزش و کادر اداری به مشکلی بر نخورند. فعلا سایت و نمازخونه و کتاب خونه و سالن مطالعه در یک سوله زیبا و بزرگ واقع است کلاس ها هم جدا در 5 ساختمون یک طبقه قرار دارند . البته با ساختن و تکمیل شدن ساختمون مسجد دانشگاه نماز خونه به مکان اصلی خودش بر می گردد . هم چنین با ساختن ساختمان ستادی دانشگاه که کل ادارات در ان مکان منتقل میشوند سوله برای ورزش و فوتسال تغییر میکند . فقط تنها مشکل این است که مسئولین تا حدی پولکی هستن یعنی مایع پول گرفتن هستن که خوب معلومه کاشان هم قسمتی از اصفهان هست دیگه.... در کل دانشگاه نسبتا خوبیه من کاردانی 85-1 اونجا بودم 88-1 فارق شدم الان هم شهاب دانش قم مشغولم و می خوام بگم که شهاب دانش که اینقدر میشنوید آی امیر کبیره آی اله آی بله اصلا هم این حرفا نیست یک ترم که توش درس بخونید متوجه میشید فکر کنم به جای گرید دو گرید گوه داره حالا یه پروفسور عابدی توشه فکر کردن چه خبره اصلا امکانات نداره ساختمونش هم کوچیکه در کل تبل توخالیه , آواز دهل از دور خوش است. من خودم و بیشتر دوستام که شو شهاب دانش هم درس خوندن از بین این دو علامه فیض را بیشتر ترجیح میدهند.

anhgfd

پست توسط anhgfd » پنج‌شنبه 31 شهریور 1390, 1:16 pm

دانشگاه فيض داراي سطح علمي بالايي مي باشد. من خودم به تازگي در مقطع كارشناسي قدرت از اين دانشگاه فارغ التحصيل شدم. در اين دانشگاه اساتيد سخت گير و بسيار سطح بالاي وجود دارند. البته اساتيد بد هم دارد. مثلا مهندس امانتي از اساتيد سخت گير اين دانشگاه است ايشان بسيار خوب درس مسدهد.. يا مهندس آقاعمويي از اساتيدي است كه سطح علمي بالايي دارد و خودش در مقطع كارشناسي و ارشد از شاگر اولهاي دانشگاه بوده است و بسيار عالي درس ميدهد. مهندس حسني هم خوب درس ميدهد و البته بسيار دانشجويان را مياندازد. در كل اساتيد قدرت بسيار خوبي دارد. همچنين امكانات اين دانشگاه در مقايسه با بقيه دانشگاهها غير انتفاعي قابل ملاحظه مي باشد. كاركنان اين دانشگاه بسيار پولكي ميباشند البته..... خلاصه از لحاظ غذايي هم بدك نيست و فقط شكم سير كن ميباشد. در كل دانشگاه خوبي است. ssb: rgs

jingilbertes

پست توسط jingilbertes » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:03 am

ریاست دانشگاه علامه فیض کاشانی رو دکتر فرشادنیا بر عهده داره که دارای مدرک فوق دکتری ریزالگوریتم های ژنتیک از دانشگاه شفیلد انگلستان looc میباشد شخصی 62 ساله بوده یه کمی سه میزنه ولی در کل آدم خوبیه یعنی شما به ایشون بگین که ماست سیاهه میگه بله سیاهه. ger: درس هم میده راحت پاس میکنی. str: برادر زادش هم که خانم فرشاد نیا باشه توی خدمات آموزش هست خانم خوبیه. یکی از دختراش و یکی از پسراش هم از اساتیدن , برادرش هم رئیس خوابگاه پردیسه.در کل یه 7-8 تایی اونجا فرشاد نیا داره.
معاونت دانشجویی را دکتر طاهر بر عهده داره که دکتری برق قدرت از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری برق کنترل از دانشگاه شریف داره درس هم میده خیلی آدم پریه کاملا هم جدی هست ولی مهربون و خوش برخورد.
معاونت اداری و مالی این دانشگاه به عهده دکتر کتابی هست که ایشون هم دارای مدرک دکتری برق قدرت از دانشگاه گرونبل فرانسه هستش . میشه گفت همه کاره دانشگاه حرف آخرو اون میزنه درس هم میده خیلی هم سخت گیره khk: برادر زادش مجید کتابی مدیریت سایت کامپیوتر دانشگاه رو بر عهده داره.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دکتر اقبالی هستن دکتری ادبیات و زبان عرب دارن درس هم میدن پسرش هم حامد مدیریت مالی را بر عهده داره که فقط به فکر پوله بری توی اتاقش گوشه 10000 ریالی ها از جیبت بریون باشه با استقبال گرم روبه رو میشی. در کل پسره خوبیه باهاش رفیق بشی ضرر نداره. goli

رئیس اداره آموزش هم آقای عطوفی هست که تعدادی از اساتید عطوف صداش میکنن. یه جوریه یه روز از دنده چپ که بلند بشه کار هیچ کس رو راه نمیندازه ولی بعضی روز ها هم یه کارایی میکنه که خود وزیر علوم انگشت به دهن میمونه. fekr سعی کنید که باهاش رفیق بشید کارتون حله خودتون میدونید دیگه منظورم چیه........ danesh مثلا میبینی که استاد برات با 8 نهایی کرده بعد از ......... عطوف بدون هماهنگی با استاد 10 برات رد میکنه. dan البته بعضی وقت ها هم که ازت خوشش نیاد تا یک ماه هم که بری پیشش تو اتاقش هم راهت نمیده. nar: .

دیگر اشخاص هم که وقت نیست بهتون بگم در کل خوبند . باز هم میگم Jast Mony.... krn:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”