Help Me

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
tb.sima

Help Me

پست توسط tb.sima » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 3:15 am

سلام دوستان
اگه امکان داره کمکم کنید .
دانشجویی هستم در رشته ی نرم افزار کامپیوتر و در دانشگاه علمی کابردی دارم می تحصیلم و ترم آخر هستم و میخوام کارشناسی امتحان بدم ، دانشگاه علمی کاربردی باز می خوام برم اما می خوام تغییر رشته بدم و گرافیک رایانه بخونم واسه کارشناسی اما نمیدوونم چه جوریاس و اینکه چه منابع کنکورش چیه ؟
یه موضوع دیگه اینکه میخوام کارشناسی رو تو یکی ار استان های به ترتیب تهران ، اصفهان یا یزد بخونم و همیطور که گفتم علمی کاربردی اما نمیدونم چه دانشگاهایی از این استانا که گفتم گرافیک رایانه داره و کدوماش خوبه ؟
اگه دوستان وقت بزارن و به سوالاتم جواب بدن یه دنیا ممنونشون میشم .

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: Help Me

پست توسط mojtabapc » شنبه 11 اردیبهشت 1389, 12:45 pm

سلام، اونطوری که من متوجه شدم به نظر می رسه که شما قصد دارین در یه رشته ی گرافیکی و البته کامپیوتری شرکت کنین، درسته؟

خب باید خدمت شما عرض شود که در کنکور سال 88 علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته موردنظر شما یعنی گرافیک رایانه وجود نداشت ( البته رشته گرافیک رایانه در مقطع کاردانی ترمی و کاردانی پودمانی هستش )

اما پیشنهاد من به شما شرکت در رشته هایی نظیر مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات رسانه و یا مهندسی تکنولوژی فنی رسانه هستش. ( البته قبلش برو کارمند صدا و سیما شو !! الان توضیح میدم )
این 2تا رشته که اسم بردم همون چیزی هستند که میتونند علاقه و استعداد شما رو ارضا کنن و هم خانواده ی رشته گرافیک رایانه هم محسوب میشن.

منابع و دانشگاههای کنکور علمی کاربردی:

منابع مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات رسانه:
شبکه های کامپیوتری
سیستم عامل
مدارهای دیجیتال
زبان پیشرفته

توجه: در سال 88 تنها در دانشکده صدا و سیما پذیرش داشته و اونم 25 نفر و البته فقط برای شاغلین! تا سال دیگه ممکنه تغییراتی داشته باشه..

منابع مهندسی تکنولوژی فنی رسانه:
آکوستیک
الکترونیک
زبان پیشرفته
سیگنال ویدیویی انالوگ
فیزیک
مدارهای الکتریکی

توجه: در سال 88 تنها در دانشکده صدا و سیما پذیرش داشته و اونم 25 نفر و البته فقط برای شاغلین! تا سال دیگه ممکنه تغییراتی داشته باشه..

آدرس :
تهران، بزرگراه نیایش، جنب مجموعه ورزشی انقلاب، دانشکده صدا و سیما
شماره تماس: 22021933

tb.sima

پست توسط tb.sima » سه‌شنبه 4 خرداد 1389, 11:50 pm

وای ممنونم اقای عزیز . فکر نمی کردم کسی جواب بده ! shd: str:
ولی یخورده ترس ورم داشت ! اخه دانشگاه صدا و سیما کجا و ما کجا ! :roll:
فکر میکنید بهتر باز از کاردانی شروع کنم یا کارشاناسی رو ادامه بدم ؟!
بعد این دانشگاه صدا و سیما دیپلم فنی رو هم قبول می کنن ؟؟

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 8 خرداد 1389, 6:59 pm

دوست عزیز اگر واقعاً به رشته گرافیک کامپیوتری علاقه داری میتونید کاردانی کامپیوتر رو وقتی که تمام کردین دوباره برید در کنکور سراسری(نظری) شرکت کنید و از همون اول تا لیسانس بخونی که البته با این روش تقریباً کاردانی شما می سوزه!
یا در حالت خوشبینانه میتونید امیدوار باشید که در سال 89 کنکور علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی رشته مورد نظر شما رو دوباره دائر کنه و البته با ظرفیت بیشتر و البته گزینش به صورت داوطلب آزاد!

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”