کمک فوری در مورد انتخاب دانشگاه آزاد

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
ali_8173

کمک فوری در مورد انتخاب دانشگاه آزاد

پست توسط ali_8173 » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:08 pm

با سلام . ببخشید سوال من اینه که مثلا دانشگاه آزاد واحد شهریار یا همون شهر قدس برای منی که تو تهران هستم بومی حساب میشه؟به طور کلی هر دانشگاهی که تو استان تهران باشه بومی برای من حساب میشه؟در مورد کرج چی؟تو دفترچه امسال کرج رو تو همون استان تهران زده بودند و هنوز جدا نشده بود. این یعنی کرج هم برای من بومی محسوب میشه؟و سوال دیگه از بین واحدهای دماوند شهرقدس پرند بومهن و کرج کدوم به تهران نزدیکتر هست و مسیرش سر راستره؟در ضمن تراز کدوم از اینها پایینتره و شانس قبولیمون بیشتره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: کمک فوری در مورد انتخاب دانشگاه آزاد

پست توسط مهيار » جمعه 30 مهر 1389, 2:11 pm

ali_8173 نوشته شده:با سلام . ببخشید سوال من اینه که مثلا دانشگاه آزاد واحد شهریار یا همون شهر قدس برای منی که تو تهران هستم بومی حساب میشه؟به طور کلی هر دانشگاهی که تو استان تهران باشه بومی برای من حساب میشه؟در مورد کرج چی؟تو دفترچه امسال کرج رو تو همون استان تهران زده بودند و هنوز جدا نشده بود. این یعنی کرج هم برای من بومی محسوب میشه؟و سوال دیگه از بین واحدهای دماوند شهرقدس پرند بومهن و کرج کدوم به تهران نزدیکتر هست و مسیرش سر راستره؟در ضمن تراز کدوم از اینها پایینتره و شانس قبولیمون بیشتره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام به شما
ببخشید که جوابتون با تاخیر پاسخ داده میشه .
در مورد بخش اول سئوالتون باید بگم که تا جایی که من میدونم واسه دانشگاههای مختلف شما بومی استان شناخته میشین یعنی هر کدوم از شهرهای یک استان رو که انتخاب کنید شما بومی اون هستید و فرقی نمیکنه تو کدوم یکی از شهرهای استان ساکن باشید .
اما تاجایی که من میدونم کرج زیر مجموعه استان جدید التاسیس البرز شده اما
این اما مهمه
اگر تو دفترچه زیر مجموعه استان تهران اومده پس بنابراین شما میتونید روی کرج به عنوان یکی از مناطق بومی استانتون حساب کنید مگر اینکه بعدا اصلاحیه بیاد که معمولا نمیاد .

در مورد بخش دوم هم نمیدونم .
این قسمت رو جستجو کنید احتمالا به جواب سئوالتون برسید
http://www.forum.karshenasi.com/viewforum.php?f=29
واسه تراز هم بهتره نتایج سالهای گذشته رو از بخش آرشیو کنکور مطالعه کنید .
موفق باشید
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”