رتبه لازم برا قبولی دانشگاه های معتبر کشور

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

Re: رتبه لازم برا قبولی دانشگاه های معتبر کشور

پست توسط kansai » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 1:14 pm

البته در مورد تکمیل ظرفیت باید ازش بپرسم ، ولی امکان داره شبانه زنجان هم به تکمیل ظرفیت برسه؟

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 2:37 pm

kansai نوشته شده:البته در مورد تکمیل ظرفیت باید ازش بپرسم ، ولی امکان داره شبانه زنجان هم به تکمیل ظرفیت برسه؟

بله جناب Kansai عزیز حالا به ما بی اعتنایی میکنی خیلی مهم نیست ولی حداقل به حرف این بزرگترا یه ذره احترام قائل شو! اول یه ذره تحقیق کن بعد وقتی مطمئن شدی قضیه مال تکمیل ظرفیت بوده یا نه اینجا مطرح کن.
ما که احیانا با جناب عالی پدر کشتگی یا دشمنی نداریم که خواسته باشیم بگیم شما احیانا دروغ داری میگی، حالا مثلا یه نفر مثل دوست شما با این رتبه قبول شده که اونم معلوم نیست تو تکمیل ظرفیت بوده یا خیر دلیل نمیشه بیای اینجا بگی من آمار غلط میدم!! شما میتونستی راحت نتیجه قبولی دوستتون رو مثل خیلی های دیگه اینجا بذاری که همه ببینن. درسته بهت حق میدم شاید مشکل باشه از دوستت بگیری ولی قبول کن یه ذره باورش واسه ما مشکله.
ضمنا گفته بودی میخوام پست بزنم آمارم بیاد بالا نه عزیزم بلکه باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم شما میدونی من از کی عضو این سایتم؟ اگه میخواستم پس از بازدید از هر قسمت پست الکی بزنم تا حالا باید از 2000 پست هم رد میشدم. اینو اکثر دوستان عضو این سایت میدونن. حالا شما تازه اومدی من نمیدونم.
در آخر اگه نتونستم آمار آخرین نفرای شبانه زنجان رو درآرم از همه دوستان عزیز به خصوص kansai عزیز عذر خواهی میکنم .
امیدوارم موفق باشین bil:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

آواتار کاربر
kansai
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط kansai » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 3:01 pm

دوست عزیز ، من فقط خواستم بگم به این جور آمار ها زیاد نمی شه اعتماد کرد و دلیل آوردم ،دروغ که نگفتم تازه تکمیل ظرفیت هم که قبول شده باشه بازم خیلی عجیبه ،خودم قبول دارم ولی شده ، ضمنا شما هم تاریخ عضویت منو با تعداد پستام در نظر بگیر ، میشه این نتیجه رو گرفت که من زیاد اهل حرف زدن نیستم ولی وقتی یه چیزی می گم حتما دروغ نمی گم چون این سایت برای حل مشکل و راهنماییه نه برای حرفای غلط زدن.
بازم از شما بخاطر راهنمایی و آمار درستتون تشکر می کنم.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 18 شهریور 1388, 8:23 pm

kansai نوشته شده:دوست عزیز ، من فقط خواستم بگم به این جور آمار ها زیاد نمی شه اعتماد کرد و دلیل آوردم ،دروغ که نگفتم تازه تکمیل ظرفیت هم که قبول شده باشه بازم خیلی عجیبه ،خودم قبول دارم ولی شده ، ضمنا شما هم تاریخ عضویت منو با تعداد پستام در نظر بگیر ، میشه این نتیجه رو گرفت که من زیاد اهل حرف زدن نیستم ولی وقتی یه چیزی می گم حتما دروغ نمی گم چون این سایت برای حل مشکل و راهنماییه نه برای حرفای غلط زدن.
بازم از شما بخاطر راهنمایی و آمار درستتون تشکر می کنم.

خواهش میکنم Kansai عزیز ما که کاری نکردیم.

و اینم بدون وقتی 90 درصد حرفای من در رابطه با آماری که قبول شده باشن درست باشه، دیگه واسه اون 10 درصد که با یه رتبه عجیب قبول میشن نمیشه گفت تو این سایت حرف غلطی زده میشه. bil:
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 25 شهریور 1388, 10:42 pm

از دوستان عزیزی که امسال قبول میشن خواهش میکنم اگه شبانه دانشگاه زنجان یا دانشگاه هایی که امسال واسه اولین بار تو مقطع ما ورودی کامپیوتر میگیرن، قبول شدن؛ رتبشون رو اینجا اعلام کنن تا یه مقایسه ای با رتبه های سال های قبل داشته باشیم. ktb:

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » شنبه 28 آذر 1388, 2:56 am

برای قبولی روزانه یا شبانه توی همدان حداقل رتبه چند باید باشه؟

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 28 آذر 1388, 9:06 am

meli نوشته شده:برای قبولی روزانه یا شبانه توی همدان حداقل رتبه چند باید باشه؟
منظورتون کاردانی به کارشناسی هستش؟؟
کنکور کاردانی به کارشناسی روزانه و شبانه همدان نداره، بلکه فقط چند تا شهر روزانه و شبانه می گیرن.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » شنبه 28 آذر 1388, 1:26 pm

همین الان دفترچه انتخاب رشته رو دیدم!
واقا جای احسنت داره که میخونین شماها واسه سراسری!
من یکی که افسردگی گرفتم! kis:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”