اجاره خونه قبولی های سال 92 دانشگاه شمال-آمل

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
persianuser

اجاره خونه قبولی های سال 92 دانشگاه شمال-آمل

پست توسط persianuser » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 1:39 pm

دوستانی که شهر آمل قبول شدن واسه مهر ماه 92 اگر دانشگاه شمال آمل هستید مثل من [نرم افزار] یا دانشگاه های دیگه چون واسه پسرا خوابگاه ندارن این دانشگاه ها باید یک فکری بکنیم برای خودمون اگر مایل هستید با هم هماهنگ بشیم برای اجاره خونه.

اولویت با دانشجوهای تازه وارد دانشگاه شمال آمل لطفاً‌

اینجور که فهمیدم توی خیابان هراز که نزدیگ به دانشگاه شمال آمل قیمت اجاره خونه بین 300 تا 400 و اجاره پانسیون دانشجویی هم بین 100 تا 150 متغیره. بنابراین اگر 3 4 نفر باشیم خونه اجاره کنیم بهتره. اگر کسی هست لطفاً‌ برام پیام حصوصی بزاره

----------------------------------------------------------------
شانس و ببین تو رو خدا دقیقاً جایی که انتظارشو نداشتم قبول شدم.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: اجاره خونه قبولی های سال 92 دانشگاه شمال-آمل

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 6 بهمن 1392, 3:30 pm

persianuser نوشته شده:دوستانی که شهر آمل قبول شدن واسه مهر ماه 92 اگر دانشگاه شمال آمل هستید مثل من [نرم افزار] یا دانشگاه های دیگه چون واسه پسرا خوابگاه ندارن این دانشگاه ها باید یک فکری بکنیم برای خودمون اگر مایل هستید با هم هماهنگ بشیم برای اجاره خونه.

اولویت با دانشجوهای تازه وارد دانشگاه شمال آمل لطفاً‌

اینجور که فهمیدم توی خیابان هراز که نزدیگ به دانشگاه شمال آمل قیمت اجاره خونه بین 300 تا 400 و اجاره پانسیون دانشجویی هم بین 100 تا 150 متغیره. بنابراین اگر 3 4 نفر باشیم خونه اجاره کنیم بهتره. اگر کسی هست لطفاً‌ برام پیام حصوصی بزاره

----------------------------------------------------------------
شانس و ببین تو رو خدا دقیقاً جایی که انتظارشو نداشتم قبول شدم.

طرف خ طالب آملی اجاره خونه تا 200 تومن هست

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”