انتخاب رشته

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
RHamidR
کاربر ساده
کاربر ساده

انتخاب رشته

پست توسط RHamidR » دوشنبه 22 خرداد 1391, 1:56 am

با سلام خدمت همه زحمتکشان این سایت
من یه دانشجوی ترم سه رشته کامپیوتر هستم که میخوام این یکی دو ماه دیگه کنکور کارشناسی ناپیوسته بدم.
از کسانی که تو این سایت هستند خواهشمندم لیست دانشگاهها رو به ترتیب اولویت با معیار سطح علمی و امکانات دانشگاه برامون مشخص کنند البته همراه با آخرین رتبه قبولی تخمینی و یه خط کوچولو توضیح. تا دانشجوهایی مثل من دیگه سردرگم نشوند. (منظورم دانشگاههای عالی نیست، دانشگاههای متوسط)
من یه بار خودم انتخاب کردم الان هم دارم پاشو میخورم. نمیخوام دوباره تو کارشناسی تکرار بشه.

درضمن من الان امتحانات ترم سومم رو میدم که این یعنی ترم بعد تموم میکنم و دانشگاههایی که نیمسال دوم ارائه میدن باید انتخاب کنم.
از همه خواهش میکنم که اگه میتونید کمک کنید این سوال رو بی جواب نزارید.
درضمن این تاپیک رو هم زیاد سردرگم نکنید چون اونوقت آدم نمیتونه به هدفش برسه.

ممنون از همه

آواتار کاربر
gaslakh
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: انتخاب رشته

پست توسط gaslakh » دوشنبه 16 مرداد 1391, 3:29 am

سوالتون خیلی گسترده است . اگه بخوام تک تک شروع کنم و بگم که کلی طول میکشه . در ضمن سطح علمی هر دانشگاها فقط دانشجوهای همون دانشگاه میتونن بگن نه من
فقط تنها کمکی که میتونم بکنم اینه که دانشگاههای که تو اصفهان رشته کامپیوتر دارن را بهتون بگم البته با امتیازاشون .
1- صنعتی فولاد 94 امتیاز

2- دانشگاه شیخ بهایی 92 امتیاز

3- صفاهان 75.5امتیاز

4- پیام 57 امتیاز

5- شهید اشرفی 47 امتیاز

6- نقش جهان 46 امتیاز

7- امین 42 امتیاز

8- علوم و فناوری سپاهان 40 امتیاز

9- صبح صادق 29 امتیاز

10- فیض الاسلام 27 امتیاز

11- نجف آباد 26 امتیاز

12- علامه نائینی 25 امتیاز

13- جهاد 22 امتیاز

14- جامی 21 امتیاز

15- عقیق 19 امتیاز

16- سینا 17 امتیاز

17- ایران زمین 16 امتیاز

پنج تا اولی موسسات خوبی برای کامپیوتر هستن . امین فکر نکنم ناپیوسته داشته باشه . سپاهان خوب بود ولی یه مقدار افت کرده . باقیشون هم هستن . البته فقط یادتون باشه دانشجو اول باید خودش بخواد تا پیشرفت کنه . لازم به ذکره این نمره ها ازلحاظ رشته کامپیوتر به این دانشگاهها داده شده ولی در کل دانشگاه غیرانتفاعی اول تو اصفهان شیخ بهایی ایه نه صنعتی فولاد اما تو رشته کامپیوتر صنعتی فولاد تقریبا سطح بهتری داره .

RHamidR
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: انتخاب رشته

پست توسط RHamidR » شنبه 4 شهریور 1391, 12:45 pm

واقعا ممنون ازت دوست من goli goll
خیلی خوب نوشتی با اون امتیازایی که همراشون نوشته بودی دیگه تکمیلش کرده بود. rgs ; فقط اگه آخرین رتبه قبولی رو بشه از یه جایی گیر آورد که دیگه خیلی خیلی ممنونتون میشم. واسه غیر انتفاعی و دولتی. baba:
اگه میشه یکی هم لیست دانشگاه، دانشکده، آموزشکده های دولتی (روزانه و شبانه) رو بزاره
با این وضعیت انتخاب دانشگاه (بدون نتایج اولیه) به نظرم بهتره که سراسری ها رو هم بزنیم. chak
آقا شما رو به خدا یه لیست دیگه واسه دولتی ها رو هم بزاره یا اگه تو فروم هستش (دقیق نه پراکنده، اینجوری که یکی از اسما رو تو صفحه 5 نوشته یکیش رو 113 نوشته و با غیر انتفاعی و علمی کاربردی و آزاد قاطی هستش آدم نمیدونه کدوم دولتیه کدوم نیست) لینکش رو بزارید من گشتم گیج شدم مخم دیگه کار نمیکنه. amuz:
آقا دیگه از فردا باید دانشگاهمون رو انتخاب کنیم ger . پس دستم به دامنتون این پیام رو سریع جواب بدید. go:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”