خواهشا هر کی درباره شهاب دانش قم اطلاعات داره ....

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
m-a
کاربر ساده
کاربر ساده

خواهشا هر کی درباره شهاب دانش قم اطلاعات داره ....

پست توسط m-a » جمعه 22 مرداد 1389, 8:47 pm

خواهشا هر کی درباره شهاب دانش قم اطلاعات داره بگه ، چون به احتمال زیاد میخوام راهی اونجا بشم!!
دم همگی گرم
his:

m-a
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: خواهشا هر کی درباره شهاب دانش قم اطلاعات داره ....

پست توسط m-a » جمعه 22 مرداد 1389, 10:29 pm

دمت قیژ
شما به شهاب دانش چه نمره ای میدید؟ (0 تا 100)
اصلا ارزششو داره؟

wc:

giba

پست توسط giba » پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 7:43 pm

من خودم دانشجو شهاب دانش هستم.البته کارشناسی برق ورودی 88.برای کمک به شما عزیزان چند نکته درباره این موسسه می نویسم.امیدوارم کمکی برای شما دوستان باشد.

1-این موسسه در مرکز شهر قم قرار ندارد.

2-اکثر بچه های تهران برای رفتن به موسسه , با مترو میان ترمینال جنوب ودم در ترمینال سوار
اتوبوس های اراک ,اصفهان ,گلپایگان و.... میشن که معمولا جاهای خالی خودشون را با ما پر میکنن.حالا میپرسید چرا اتوبوس قم سوار نمیشن.چون اکثردانشجویان , دانشگاههای قم(دانشگاه
سراسری قم ,دانشگاه ازاد ,دانشگاه شهاب دانش ,دانشگاه پویش ,دانشگاه مفید) باید برن شاه
جمال(اسمه یک 3 راه است)به خاطر وجود امام زاده ای با این نام در انجا.از شاه جمال تا شهاب 5 دقیقه ,شاید کمتر با ماشینه.

3- کرایه اتوبوس از تهران به قم دو هزار تومان.از قم به تهران زیاد بگیرن 1500 تومان.

4- اتوبوس ها هم میشه گفت از بهترین ها در ایران هستن.اکثر اتوبوس های که ما سوار میشیم اسکانیا ,ولوو هستن.و اصلا تو این خط 302 و 320 که مال عهد پهلوی هست وجود نداره.به
خاطر شاه راه بودن شهر قم وهمچنین حرم حضرت معصومه و مسجد چمکران ,همیشه مسافرزیاده(در بعضی شهرها ممکن است بخاطر کمبود مسافر چند ساعت برای پر شدن یک اتوبوس معطل شوی ,اما قم 3 سوت پر میشه اتوبوس)

5-مسافت از تهران تا داشگاه شهاب 130 کیلومتراست.و بسته به راننده اتوبوس بین 1.30 تا 2 ساعت طول میکشد.

-حالا اصل مطلب :1-شکل فیزیکی دانشگاه 2- محیط دانشگاه 3-سطح علمی 4-استاداش 5-امکانات شهاب دانش6-ایاب وذهاب7-وضعیت نمره دادن وپیچوندن(غیبت کردن)8- تقریب پراکندگی دانشجویان موسسه9- برنامه ریزی کلاسها

1-شکل فیزیکی :ساختمان دانشگاه یک ساختمان موقوفه است.شاید براتون جالب باشه دو سال قبل خوابگاه دانشگاه که در همین ساختمان بود.اما حالا شده موسسه پویش.یک ساختمان و دو موسسه ,جالبه.ساختمان موسسه شهاب دارای 4 طبقه.و اکثر کلاسهاش دارای 40نفر ظرفیت است.همچنین امفی تُاترهم داره که امتحانات در انجا برگزار میشه. دارای 10 دستگاه دستشویی برای اقایان و همین حدود برای خانوما.گفتم شاید برای بعضی ها مهم باشه.

2-محیط دانشگاه بسیار خوب و میشه گفت اکثرا بچه مثبت وسرشون تو کاره خودشونه.شلوغای دانشگاه بچه ها ی رشته قدرت هستن.چادر تا ترم پیش اجباری نبود در دانشگاه.اما ترم پیش تو نماز جمعه قم بیانیه دادن برای دانشگاه ,حالا نمیدونم این ترم چی بشه.
3-شهاب دانش از نظر سطح علمی به همراه سجاد مشهد و علم وفرهنگ تهران دارای بالاترین سطح علمی تو غیرانتفاعی ها هست.این موسسه فقط مخصوص رشته برق و کامپیوتر است.و دارای رشته های برق با گرایش الکترونیک ,قدرت ,انتقال ,مخابرات ,کنترل ,ICT و کامپیوتر با گرایش نرم افزار هم پیوسته و هم نا پیوسته در مقطع کارشناسی است.همچنین شهاب دانش و سجاد مشهد تنها دانشگاه غیر انتفاعی درایران هستند که کارشناسی ارشددارند. البته گرایش کنترل را دارند.

4-استاد های این دانشگاه اکثرا استاد های بهترین دانشگاهای تهران هستند ,مخصوصا امیر کبیر.و میشه گفت امتیازاتی که وزارت علوم به این موسسه میده بیشتر به خاطر استاداشه نه امکانات و بزرگی و ساختمان موسسه.من خودم که برق میخونم چند تا از استاد های که داریم ,ارزوی هر دانشجوی برق هست که سر کلاس اونها باشه.مانند پرفسور عابدی (نفر اول برق در ایران ,ایشان استاد پروازی هستن و در داشگاه لندن هم تدریس می کنند) ,دکتر فتحی(استاد دانشگاه امیر کبیر) ,پرفسور کراری(استاد دانشگاه امیر کبیر و رییس موسسه شهاب)
پرفسور کراری رییس دانشگاه خیلی هوای بچه ها رو داره.ایشون به خاطر اینکه متولد شهر قم هست ,این موسسه را تاسیس کرده و واقعا دنبال پول و تلکه کردن دانشجو این موسسه نیست.البته ایشان فقط یک روز در هفته در موسسه حضور دارند.البته من استاد های رشته کامپیوتر را بخوبی نمی شناسم.

5-امکانات موسسه علارغم کوچکی بد نیست.سایت برای پسران و دختران داره.(حدود 40 سیستم)سلف هم داره.ناهار هم میده ,با کارت 500تومان ,ازاد 700 تومان.کتابخانه هم داره.انتشارات هم داره.امکانات ورزشی برای پسرها در حیاط دانشگاه که زیاد هم بزرگ نیست والیبال داره.که منم خیلی بازی میکنم.

6-ایاب و ذهاب:برای پسرها سرویس نداره.برای دخترها داره.چون پسرها از سرویس استقبال نمی کنند.

7-اصل مطلب نمره دادن ,اکثر استادهای موسسه سختگیر و زیاد اهل نمره دادن نیستند.غیبت کردن برای استاد های تاپ موسسه که دکترا دارن اصلا مهم نیست.(با این همه میان سر کلاس )اما برای اونایی که تازه استاد شدن ,یا دانشجوی دکترا هستن مهمه.{تا 5 جلسه میشه غیبت کرد ,اما بیشتر خطرناکه}

8-تقریب پراکندگی دانشجویان موسسه: 40% تهرانی , 20% کرجی ,20%قمی ,20% شهرستانی(شهرستانی های عزیز این موسسه خوابگاه دارد ,اما اصلن مناسب نیست ,اکثرا 10 روزه در میرن و میرن. 2 یا 3 نفره خونه میگرن.)

9-برنامه ریزی کلاسها :تمام رشته ,تمام مقاطع 3 روز در هفته است.و چنیش روزها برای بچه های کامپیوتر معمولا(دوشنبه ,سه شنبه ,پنج شنبه) است.{بچه های تهران و کرج معمولا اون دو روزی که پشته همه ,شبش تو قم میمونن ,باید برید نزدیک حرم اونجا پر از خونه های اجاره ای ,اگه تعداد تون زیاد باشه شبی 2 هزار براتون اب میخوره.}

در پایان امیدوارم کمکی به شما عزیزان کرده باشم.و اینو بهتون میگم هر دانشگاهی در مقطع کارشناسی قبول شدید ,ممکنه یکی ,دو ماه اول کمی تا عادت کنید براتون سخت باشه.ولی بعدش عادی میشه.ترم اول رو خیلی جدی بگیرید ,چون سطح کارشناسی خیلی از کاردانی بالاتره.و خیلی در ترم اول مشروط میشن.راستی من خودم بچه تهرانم و از یوسف اباد ,دانشجو مهندسی برق شهاب دانش.(نکته مهم اینکه موسسه پویش هم در همین ساختمان شهاب دانش قرار داره.ولی از نظر امکا نات و اساتید کمی دارای سطح پایین تری است.ولی از شهاب دانش خلوتتر است).

shaparak66

پست توسط shaparak66 » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 1:35 pm

salam.man yeki az bachehaye computer shahab hastm.etelati ke dustemun dar morede shahab dadn be nazaram kafeye.ama man mikham dar morede ostadaye computer etelaati bedam:
ostadaye reyazi in daneshga aliye .ye juraye in daneshga engar daneshgahe reyaze.ostadaye takhasosi ham bad nist.bastegi dare sar o keretun ba ki beyofte.dar kol bad ham nomre nemidan..term yeko kheili jedi begirid.chon aksare vahedaye reyazi o sakht tuye hamin term erae mishe.
ghazaye moasese ham keyfeyate badi nadare.tuye hat term yeki do bar ham barname safar o in jur chiza mizaran.aghaye karari rees moasese kheili havaye bacheha ro dare ta jaye ke vaghti tuye namaz jome dar morede moasese bayaniye dade budan ishun az bacheha defa karde budan.
dar zamn in dustemun ke dar morede shahab tozih dade budan ehtemalan avalin otobusi ke meyad savar mishano miran.chon age ye kam sabr koni mituni rafto ba 1500 bargashto ba 1000 be tehran beyay.
=

XFX
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط XFX » شنبه 20 شهریور 1389, 4:56 pm

حرفهای دوستمون Giba تایید میشه !

من دانشجوی کاردانی پویش هستم ( البته تموم شد (باید دید کارشناسی چی میشه ))

سطح بچه های کامپیوتر پویش همچین هم پایین نیست ها ( البته چندتا هستن ) !!!

آواتار کاربر
mmrrss
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mmrrss » یک‌شنبه 17 مهر 1390, 7:57 pm

shaparak66 نوشته شده:salam.man yeki az bachehaye computer shahab hastm.etelati ke dustemun dar morede shahab dadn be nazaram kafeye.ama man mikham dar morede ostadaye computer etelaati bedam:
ostadaye reyazi in daneshga aliye .ye juraye in daneshga engar daneshgahe reyaze.ostadaye takhasosi ham bad nist.bastegi dare sar o keretun ba ki beyofte.dar kol bad ham nomre nemidan..term yeko kheili jedi begirid.chon aksare vahedaye reyazi o sakht tuye hamin term erae mishe.
ghazaye moasese ham keyfeyate badi nadare.tuye hat term yeki do bar ham barname safar o in jur chiza mizaran.aghaye karari rees moasese kheili havaye bacheha ro dare ta jaye ke vaghti tuye namaz jome dar morede moasese bayaniye dade budan ishun az bacheha defa karde budan.
dar zamn in dustemun ke dar morede shahab tozih dade budan ehtemalan avalin otobusi ke meyad savar mishano miran.chon age ye kam sabr koni mituni rafto ba 1500 bargashto ba 1000 be tehran beyay.
=
دمت گرم و دستت درد نکنه بابت اطلاعاتی که دادی(من دربست چاکرتم) :P
اما بگم خدا چیکارت کنه که ما رو نصف جون کردی تا این خط انگلیسی ت رو خوندیم ktb:

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”