اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل به همراه تصاویر دانش

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

Re: اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل به همراه تصاویر

پست توسط afee1990 » دوشنبه 14 شهریور 1390, 9:48 pm

shahram88 نوشته شده:خیلی خیلی ممنون از afee عزیز بابت این پست .
من سال 91 کنکور میدم و وقتی این دانشگاه رو دیدم خیلی به انگیزه ام اضافه شد .
اینکه در مورد سخت گیری سوال داشتم که جواب دادین و اکثر دانشگاه ها همین شکله نمیشه گفت صددرصد دانشگاهی سخت میگیرن یا آسون . سوال در مورد سطح درسی و استاد و ... رو جاهی دیگه خوندم .

چند تا سوال داشتم که جاهای دیگه ندیدم بچه ها ازش بگن ، چون میخوام مثل بقیه کارهام بعدا پشیمون نشم و اطمینان پیدا کنم از انتخاب سال بعدم ؟

1- سال 91 هم دانشگاه آمل کامپیوتر - نرم افزار پذیرش میکنه ؟ ظرفیت ها همون 80 نفره ؟ تکمیل ظرفیت میگیره ؟
2- اوضاع شهر و رفتار مردم چون خودتون غیربومی هستید و کاردانی اونجا بودید ، چطوره ؟
3- سلف سرویسش فعاله ؟ هر روز یه وعده غذا داره ؟
4- امکانات ورزشی دانشگاه (فوتسال و فوتبال و استخر و بدنسازی) چطوره ؟ مسابقات ورزشی بین بچه های اونجا برگزار میشه ؟ دانشجوها به راحتی میتونن ازش استفاده کنن و تخفیفی داره برای دانشجوها ؟ چون اینطور که معلومه امکانات زیادی داره ولی اگه فقط نمایشی باشه به درد نمیخوره

ببخشید که طولانی شد ، باز هم مزاحمت میشم
1- تازه الان سال 90_ه و به احتمال بسیار زیاد سال بعد هم پذیرش داره - معلوم نیست چند نفر باشه - پارسال گرفت ولی امسال و سال بعد رو نمی دونم تکمیل ظرفیت می گیره یا نه

2- شهر قشنگیه و به قول خیلی ها بهترین شهر واسه دانشجوهاست . رفتار مردم هم مثل بقیه جاهای ایران ، هم خوب داره هم بد . ما با خوباشم بودیم و هم با بداش . ولی هیچوقت فرهنگشون به شهرهای بزگی مثل تهران ، تبریز ، اصفهان ، کرج نمیرسه. کلن شهر با کلاسیه ، حداقل اون خیابونی که اکثر دانشجو ها ساکن اند. دو تا پارک جنگلی قشنگ هم اطراف شهر هست ( یکی چسبیده به دانشگاه شمال و یکی معروف به هزار پله در 10 کیلومتری آمل ) - آمل خودش به شهر هزار سنگر معروفه - بهتره برین تو ویکی پدیا راجع بهش اطلاعات کسب کنین ولی به نظر من شهر هزار بنگاهه . چون تو خیابون هراز شاید بیش از 200-300 تا بنگاه مسکن باشه.

3-سلف سرویسش فعاله و روزانه فقط نهار میده . بعضی موقع هم شاید یه دونه اضافه بده اگه بخوای که باید با قیمت آزاد بگیری 700 تومان . ولی اگه غذای بیشتری می خوای ، می تونی کارت بومی ها رو بگیری و غذا واسه خودت شارژ کنی. سیستم رزرو غذا داره که با کارت دانشجویی الکترونیکی قابل انجامه

4- امکانات ورزشی به غیر از زمین بسکتبال و والیبال که با گذاشتن کارت دانشجویی بهتون توپ میدن ، در بقیه موارد پولیه ولی با تخفیف برای دانشجویان . مثلا ورودی استخرش 10 هزار تومانه که واسه دانشجوها میشه 4 یا 5 تومان . البته اگه با کلاس تربیت بدنی بری 2500 تا 3500 هم می تونی بری.
مسابقات ورزشی فراوون برگزار میشه و با شرکت خیلی از دانشجوها . به عنوان مثال هر سال 2 مسابقه فوتبال برگزاز میشه که هر تیم با پرداخت هزینه 50 یا 60 هزار تومان می تونه تو این مسابقات شرکت کنه .
ضمنا المپیاد دانشجویی ایران ( بخش ورزش های آبی و چند رشته دیگه ) + مسابقات فوتبال بین دانشگاه های استان تماما در دانشگاه شمال برگزار می گردد.

kambiz427n

پست توسط kambiz427n » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 6:42 pm

سلام برادر من رتبم 3800 شد انتخاب اولم علم فرهنگ بود و بعدش شمال امل بنظرتون کدومش میتونم قبول شم ها؟ ger:
ممنون ...

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 1:13 pm

kambiz427n نوشته شده:سلام برادر من رتبم 3800 شد انتخاب اولم علم فرهنگ بود و بعدش شمال امل بنظرتون کدومش میتونم قبول شم ها؟ ger:
ممنون ...
تو انتخاب اولت که اصلن شانس قبولی نداری و در انتخاب دوم به احتمال 99.99% قبولی.
اون 00.01 % رو هم می زاریم برای اتفاقات یه هویی

kambiz427n

پست توسط kambiz427n » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:11 pm

afee1990 نوشته شده:
kambiz427n نوشته شده:سلام برادر من رتبم 3800 شد انتخاب اولم علم فرهنگ بود و بعدش شمال امل بنظرتون کدومش میتونم قبول شم ها؟ ger:
ممنون ...
مرسی همون انتخاب دوم قبول شدم goll

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 4:45 pm

kambiz427n نوشته شده:
afee1990 نوشته شده:
ممنون ...
مرسی همون انتخاب دوم قبول شدم goll
منم با 1148 انتخاب سومم شمال قبول شدم . خوش اومدی

hamidpc555

پست توسط hamidpc555 » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 5:49 pm

من بین دو راهی سجاد مشهد و شمال موندم
آخه مشهد یه چند تایی فامیل داریم
ولی آمل غریبه غریبم
بیام شمال کلا شهریه با خوابگاه و غذا چقدر در میاد؟
در مورد سجاد مشهد اطلاعاتی داشتی بذار ممنون میشم

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 9:05 pm

hamidpc555 نوشته شده:من بین دو راهی سجاد مشهد و شمال موندم
آخه مشهد یه چند تایی فامیل داریم
ولی آمل غریبه غریبم
بیام شمال کلا شهریه با خوابگاه و غذا چقدر در میاد؟
در مورد سجاد مشهد اطلاعاتی داشتی بذار ممنون میشم
ترمی در حدود 1500 درمیاد کلا

به نظرم بری مشهد خیلی بهتره ، البته رو فامیل نمیشه حساب کرد . ولی اگه موقعیتت اونجا بهتره حتما برو مشهد و مخصوصا سجاد که تعریفشو زیاد می کنن

آواتار کاربر
monikk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط monikk » پنج‌شنبه 31 شهریور 1390, 3:19 pm

با سلام به همه دوستان خوبم
اولا به تمام کسایی که شمال قبول شدن تبریک میگم.
دانشگاه خوبیه.من کاردانی اونجا بودم.واقعا دوست داشتم کارشناسی هم اونجا باشم اما نشد که نشد.دارم می رم سربازی به امید خدا.مطمئن باشین سال بعد هم شمال کاردانی به کارشناسی می گیره
afee من نمی دونم میشناسمت یا نه.من 87 وارد شدم.5 ترمه تموم کردم
امیدوارم موفق باشی دوست من تو شمال.و تمام دوستانم که تو شمال هستن براشون آرزوی موفقیت می کنم
من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمی گردم

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 1:39 pm

سلام به همگی
راستش من دارم نا امید میشم و انگیزه ام برا خوندن میاد پایین می دونید من هیچ وقت از ادبیات خوشم نیومده و اصلا نمی تونم با این درس ارتباط برقرار کنم یعنی این درس رو سفید می ذارم مدارمنطقی رو هم فقط به تبدیل مبناها ،کد وکدگذاری،جبرمنطقی یا جبربول،جدول کارنو،گیت های منطقی تسلط دارم و کمی تا حدودی به مدارات ترکیبی،ولی تو فلیپ فلاپ ها و مدارات ترتیبی سنکرون خیلی مشکل دارم یعنی اصلا استادمون وقت نکرد اینارو خوب برامون بگه،تو برنامه نویسی هم فقط به متغییرها ،توابع ورودی و خروجی،عملگرها ،ساختار حلقه های تکرار و تصمیم،آرایه و تاحدودی تابع و فایل تسلط دارم ولی اصلا استادمون نرسید کلاس ها و شیء،سربارگذاری توابع،ارث بری رو برامون بگه من هم که هرچی می خونم زیادی متوجه نمی شم ،ریاضی هم که اصلا نمی تونم بهش فک کنم بدبختی هم اینجاست که تو شهر ما کلاسهای کنکور کاردانی به کارشناسی ندارن و اگه بخوام برم باید خصوصی برم که هزینه اش رو ندارم
خواهرم میگه رو نقاط قوتت کار کن وبه اونا فکر نکن اندیشه و سیستم عامل فهیمی رو خوب خوندم ساختمان داده فقط لیست پیوندی و گراف مشکل دارم ولی بقیه فصل هارو خوب خوندم ذخیره و زبان عمومی و تخصصی رو الان دارم می خونم و دارم روشون کار می کنم
بهم نخندید ولی دوست دارم یه دانشگاه غیر انتفاعی خوب مث رجاءقزوین ،علوم وفنون مازندران ویا شمال آمل قبول بشم ولی احساس می کنم که نمیشه واین باعث ناامیدیم شده و اصلا تمرکز ندارم میشه بگید که با این نقاط ضعف و قوتی که گفتم آیا امیدی هست که من یکی از این دانشگاه های غیر انتفاعی خوب قبول ربشم یانه؟

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » سه‌شنبه 23 خرداد 1391, 1:04 pm

خواهشا هرکی شمال آمل قبول شده درصدها و رتبه هاش رو بذاره مخصوصا درصدهاش رو

b2never
محل اقامت: Mazandaran-Amol
تماس:

پست توسط b2never » پنج‌شنبه 12 مرداد 1391, 5:16 am

بنده آملی هستم و رشته کامپیوتر ورودی سال 84 خروجی 88 بودم