حافظه ی رام کامپیوتر و برنامه ریزی آن

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

حافظه ی رام کامپیوتر و برنامه ریزی آن

پست توسط hosseinonline » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:59 pm

سلام دوستان یک کمکی بدید من اینترنت را زیرو رو کردم هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم من یک سری مطلب درباره ی حافظه ی Rom کامپیوتر و پایه های آن و توضیحات درباره ی پایه های Rom و برنامه ریزی آن میخواهم که موضوع تحقیقمون هست استادمون گفته ولی هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم شما اگر مطلب یا سایت خوبی دارید معرفی کنید که خیلی عجله دارم .

مرسی str:

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: حافظه ی رام کامپیوتر و برنامه ریزی آن

پست توسط hosseinonline » چهارشنبه 7 مهر 1389, 8:30 pm

يك نفر يك كمك برسونه .............

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 12:44 am

هیچ کس نیست یک کمکی به ما بده خیلی احتیاج دارم و چیزی هم نتونستم پیدا کنم ...
کممممممممممممممممک...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 11:26 am

ممنون ولی استاد ما به ما گفت که میخواد بهمون نشون بده که با زبان 01 و این چیزا و بدون هیچ چیز با سوزن و از طریق پایه ها rom را پرگرام کنه و مثلا به سیستم وصل کنه و دو تا عدد را جمع کنه که بهمون گفته درباره ی همین مطلب توی اینترنت تحقیق کنید تا بعد عملی این کار را برامون انجام بده حالا من در برای این چیزی که گفتم یک مطلب میخوام لطفا کمکم کنید ...

rbr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rbr » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 2:55 pm

برای اینکاربهتره کتاب راهنمای جامع + A نوشته جین اندروز رو پیدا کرده و بخونید ترجمه فارسیش

هم هست اگه برین و دنبالش میتونین راحت پیدا کنین فکر اقای سعید شکاری هم فامیلیش شکاریه

ولی اسمش رو مطمئن نیستم ترجمه کردند راحت میتونی پیدا کنی در مورد برنامه ریزی های رم و

رام صحبت کرده مطالب به درد بخوری راجب این موضوعات داره.

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 3:32 pm

hosseinonline نوشته شده:ممنون ولی استاد ما به ما گفت که میخواد بهمون نشون بده که با زبان 01 و این چیزا و بدون هیچ چیز با سوزن و از طریق پایه ها rom را پرگرام کنه و مثلا به سیستم وصل کنه و دو تا عدد را جمع کنه که بهمون گفته درباره ی همین مطلب توی اینترنت تحقیق کنید تا بعد عملی این کار را برامون انجام بده حالا من در برای این چیزی که گفتم یک مطلب میخوام لطفا کمکم کنید ...
جل الخالق با سوزن میخواد rom رو پروگرم کنه

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 6:41 pm

Hamid نوشته شده:
hosseinonline نوشته شده:ممنون ولی استاد ما به ما گفت که میخواد بهمون نشون بده که با زبان 01 و این چیزا و بدون هیچ چیز با سوزن و از طریق پایه ها rom را پرگرام کنه و مثلا به سیستم وصل کنه و دو تا عدد را جمع کنه که بهمون گفته درباره ی همین مطلب توی اینترنت تحقیق کنید تا بعد عملی این کار را برامون انجام بده حالا من در برای این چیزی که گفتم یک مطلب میخوام لطفا کمکم کنید ...
جل الخالق با سوزن میخواد rom رو پروگرم کنه
اين استادمون را از هر لحاظ قبولش دارم خيلي حاليش هست الكي حرف نميزنه دكتراي كامپيوتر داره
منم تعجب كردم اومد توي كلاس و گفت فرض كنيد توي بيابون هستيد و يك كامپيوتر بدون سيستم عامل داريد و ميخواهيد 2 عدد را با هم جمع كنيد بايد چكار كنيد ؟ ما هم بعد از يك ساعت هر چي فكر كرديم نتونستيم جواب بديدم گفت كه بايد حافظه ي رام كامپيوتر را اول با يك باطري 5 ولت كه وصل ميشه به 2 تا از پايه هاش پاكش كنيم بعد با زبان 01 از طريق پايه هاش كه جمع و عدد ها را وارد ميكنيم و به كامپيوتر وصل ميكنيم وقتي كامپيوتر روشن ميشه به جاي اينكه پيغام no operation system بده نتيجه ي جمع اون 2 عدد را نشون ميده گفت جلسه بعد يك آي سي Rom بياريد تا نشونتون بدم در ضمن منظورم استادمون حافظه ي Erom بود ...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » شنبه 10 مهر 1389, 10:06 pm

کسی اون کتاب a+ را نداره ؟؟؟

اصلا کسی در مورد این موضوع چیزی نمیدونه ؟
مطلب درباره ی پاک کردن بایوس و پرگرام کردن و ...؟؟؟

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”