دریافت آسان کلید های آنتی ویروس شرکت های Kaspersky و Nod 32

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: دریافت آسان کلید های آنتی ویروس شرکت های Kaspersky و Nod 32

پست توسط عسل » دوشنبه 26 بهمن 1388, 12:34 am

مهيار نوشته شده:
عسل نوشته شده:
مهيار نوشته شده:من که الان یه عمره رو سیستمم هیچ گونه نرم افزار آنتی ویروس یا امثالهم ندارم . از درایو سی یه بکاپ گرفتم هر موقع که بهم گیر دادو اذیتم کرد برش میگردونم خیلی راحت tof:

البته رو لپ تاپ مجبورم که آنتی ویروس داشته باشم و به همین دلیل از nod 32 رحمت الله علیه استفاده میکنم . مشکل کی هم ندارم .خیلی سریع هم آپدیت میشه .
دمت گرم به خاطر نرم افزار و البته هنوز فرصت نشده تست کنم
اصولا ما ایرانیا تا موقعی که کارمون گیر نکنه سمت هیچ چیزی نمیریم . نمونه بارزش زنده و هی( یا حی یا ه ی ) و حاظر اینجا نشسته :mrgreen:
خوش به حالتون که از آنتی ویروس استفاده نمی کنید و سرعت سیستمتون بخاطر آنتی ویروس پایین نمی یاد
ولی برادر من اگه وقتی یاهو مسنجرت بازه یکی حکت (هک یا حک !!!)کنه می خوای چیکار کنی؟
من یه بار این بلا سرم اومده واسه همین رفتم سراغ فایروال کاسپر اسکای اونم اینترنت سکیوریتی نه ورژن آنتی ویروسش
مارگزیده از ریسمون آبی و قرمز میترسه baba:
اولین مزیت رو قبول دارم سرعت در حد خیلی بالاست amuz: ( یعنی خیلی زیاد )
دوما من الان دیگه با کسی چت نمیکنم چون چت زدم ( chet ) . سوما اد لیست های ما که همه خودین .مگه یکی مثه عمو جلال بیاد مارو حک کنه tof:
ضمن اینکه حک کنه چیزی هم عایدش نمیشه . چون یه دونه آی دی که نیست . البته بر حسب حوادث اخیر اینجانبان مجبور به روی بردن به سرویسهای میل بیگانه از جمله ymail , oovoo و غیره شدیم .
من اگه خودمم حک کنن حتی اگر زندگیم نابود شه یا در شرفش باشه سمت کاسپر اسکای نمیرم . چون خاطرات تلخی دارم ازش . حالا بماند ddn:
برادر من مگه توی ادد لیسته من کی هست؟
خب همه اشنا بودن ولی یه کسی منو حک کرد که اصلا فکرشو نمی کردم
بدبختی اینجا که یه دوستی دارم راه دور یه عالمه ایمیل شخصی و عکس و این چیزا واسه هم میفرستادیم این کسی که حک کرده بود رفته بود همه ایمیلا و عکسا رو باز کرده بود بعدشم مثلا اومد حلال بود طلبیدن!!!!

بعدشم دلیل نمیشه هرکسی یاهو مسنجر داره یا چت می کنه ، چت کردنش در راه غلط باشه
می خوام اینو تو کتاب گینس ثبت کنم
من اولین کسی بودم که پروژه فارغ التحصیبی کاردانیمو با چت نوشتم !!! bil:

(یه دوست دارم که ازش کمک می گرفتم هرجا که برنامه مشکل داشت توی چت دوستم تریس میکرد و مشکل رو بهم میگت ddn: )
به هرحال یه فایروال مطمئن رو سیستم باشه از هر تحاظ خیالتون راحت میشه
از ما گفتن بود دیگه خود دانید
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: دریافت آسان کلید های آنتی ویروس شرکت های Kaspersky و Nod 32

پست توسط مهيار » دوشنبه 26 بهمن 1388, 10:22 pm

خانوم مهندس
نظر شما کاملا درست و حق کاملا با شماست . اما مسئله اینجاست که من خدمتتون عرض کردم که روی لپ تاپ آنتی ویروس دارم و خوب معمولا هم با همین سیستمم آنلاین میشم .
اما در مورد یاهو ...
من اصلا قصد جسارت نداشتم . بیشتر منظورم به خودم . هر چند من والله چیزی واسه مخفی کردن ندارم و هر کسی هم حک کرد , نوشه جونش هر چی که گیر آورد :mrgreen: amuz:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”