آموزشگاه برنامه نویسی

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
mammad_asir
کاربر ساده
کاربر ساده

آموزشگاه برنامه نویسی

پست توسط mammad_asir » جمعه 8 آبان 1388, 3:08 pm

سلام آیا کسی تا حا لا به این کلاسهای برنامه نویسی سایت barnamenevis رفته من میخوان یک دوره کلاس کارگاه عملی سی شارپ را برم (من سیش ارپ را بلدم )ولی هنوز یک پروژه ترو تمیز ننوشتم یعنی تو پیاده سازی و امنیت نرم افزار مشکل دارم واین کلاس را انتخاب کردم و300000 هزینه کلاس است منهم از مازندران هستم آیا کسی تا به هال در این کلاس ها شرکت کرده در کلاس های سمپاتک چی؟مجتمع فنی که فقط پول میگیره!!!!! یه راهنمایی مفید از کسی که در این کلاسها شرکت کرده میخوام مشکل پول هم دارم ولی این دوره کارگاه عملی فکر کنم مفید باشه

gamron
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آموزشگاه برنامه نویسی

پست توسط gamron » دوشنبه 14 دی 1388, 10:47 pm

سلام
شما منظورتون از مجتمع فنی همون دیباگران هست؟
من هم میخواستم تابسون برم c# رو یاد بگیرم همین دیباگران
اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید
هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند عاشق میشوند ولی خرد مندان وقتی عاشق می شوند زیبا می بینند

mohandes
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohandes » سه‌شنبه 18 اسفند 1388, 2:53 pm

سلام
ن در مورد این موسسه چیزی نمی دونیم
اگه می خواین طراحی سایت رو به صورت حرفه ای یادبگیرید تا حدیهزینه بره
ولی با یکی دو تا پروژه پولتون بر می گرده
ولی چون می خواین طراحی سایت رو انجام بدید بد نیست که کمی هم با زبان php آشنا بشید.
نه فقط این زبان یه آشناییت جزئی با زبانهای طراحی سایت داشته باشیدخوبه.
موفق و پیروزباشید.

آواتار کاربر
king_it23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: esf
تماس:

پست توسط king_it23 » شنبه 30 مرداد 1389, 2:37 am

خودت باید یاد بگیری کلاس زیاد فایده ای نداره

آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط marjane_abi » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 5:41 pm

king_it23 نوشته شده:خودت باید یاد بگیری کلاس زیاد فایده ای نداره
منم موافقم... برنامه نويسي و بايد با تمرين ياد گرفت ...تو كلاسا چيز خاصي ياد نمي گيري مگه اينكه همزمان با كلاس پروژه ببري واسه رفع اشكال...يعني پيش زمينه داشته باشي sanj:

ghasemy

پست توسط ghasemy » چهارشنبه 31 شهریور 1389, 8:11 am

من کلاس های دیباگران رفتم کلی هم هزینه کردم ولی راضی نبودم پولتونو هدر نکنید.........
فقط تمرین و پشتکار خودتون و کلاس فقط برای رفع اشکال

rbr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rbr » چهارشنبه 21 مهر 1389, 1:31 am

سلام آیا کسی تا حا لا به این کلاسهای برنامه نویسی سایت barnamenevis رفته من میخوان یک دوره کلاس کارگاه عملی سی شارپ را برم (من سیش ارپ را بلدم )ولی هنوز یک پروژه ترو تمیز ننوشتم یعنی تو پیاده سازی و امنیت نرم افزار مشکل دارم واین کلاس را انتخاب کردم و300000 هزینه کلاس است منهم از مازندران هستم آیا کسی تا به هال در این کلاس ها شرکت کرده در کلاس های سمپاتک چی؟مجتمع فنی که فقط پول میگیره!!!!! یه راهنمایی مفید از کسی که در این کلاسها شرکت کرده میخوام مشکل پول هم دارم ولی این دوره کارگاه عملی فکر کنم مفید باشه

سلام خدمت شما دوست عزیز

برنامه نویسی رو به نظر من میشه با کلاس یاد گرفت ولی کلاس 10درصد ماجراست. به نظر من شما

باید زمینه کاری خودتان رو تو همین زبان #C مشخص کنید واسه چی این زبان رو میخوایین یاد بگیرین

و تو چه زمینه ای برنامه بنویسین دیتابیس هدفتونه، دستگاههایی مثل موبایل میخوایین برنامه

بنویسین رو وب یا شبکه برنامه بنویسین بعد از تعیین هدف به دنبال منابع اموزشی بگردین

به نظر پولتون رو 300هزار تومان رو دور نریزید به نظر برای گام نخست کتاب برنامه نویسی #C

مهندس قمی رو بگیرین بعدا نرم افزار اموزشی شرکت رز رو که واقعا عالی درس داده واقعا عالی

بهتر از هر استاد و کلاسی درس دادن بگیرین ببینید این شرکت اومده و چند تا پک تو این زمینه زده

از یادگیری UML و RUP به همراه نرم افزار اموزش رتشنال رز و visio که مفاهیم UML رو اونجا یاد میگیرین

بعدا اومده C# رو مفصل حرف زده و تو مجموعه اخر هم رفته تو وب و کامل بحث کرده شما اگه این منابع

رو تو 7 ماه به طور کامل بخونین و یاد بگیرین قول میدم خودتون یواش یواش نرم افزار های متنوعی تو

زمینه های مختلف خواهید نوشت فقط این مجموعه اموزشی شرکت رز رو تهیه کنید. یادگیری و درک

و مهارت و کار بلدی تو این زبان#C حدود 7 ماه طول می کشه و شما با کار کردن روی پروژه های مختلف

و کسب تجربه استاد می شین. اگه با زبانهای مثل ویژوال بیسیک یا سی پلاس کار کرده باشین ممکنه

به 7 ماه هم طول نکشه و تو 3 ماه این زبان رو یاد بگیرین. کلا به تمرین تمرین تمرین تمرین نیاز داریم تا

بدانیم که برنامه نویسی چیست.

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”