طراحی و ساخت یک سیستم مدیریت محتوا - از الف تا ی

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
Energy_PlusPlus
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

طراحی و ساخت یک سیستم مدیریت محتوا - از الف تا ی

پست توسط Energy_PlusPlus » چهارشنبه 24 تیر 1388, 9:53 am

دوستانی که مایل به همکاری برای ساخت این سیستم هستند اعلام کنند. cuf:

لینک مطلب اصلی

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: طراحی و ساخت یک سیستم مدیریت محتوا - از الف تا ی

پست توسط peyman » چهارشنبه 24 تیر 1388, 10:24 am

خوب هدفتون در این پروژه چیه ؟
آیا صرفا یک پروژه ساده دانشجویی هست ؟ یا واقعا برای استفاده عموم قراره طراحی بشه ؟؟!!
که اگه مورد دوم مد نظرتون باشه با وجود غولهایی مانند WP - MT - Joomla و غیره ... خیلی سخت بتونه بین کاربرا جا بیفته
...

Energy_PlusPlus
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Energy_PlusPlus » دوشنبه 29 تیر 1388, 3:53 pm

این یه پروژه واقعی ولی در ابعاد کوچک هست!
چند دلیل برای شروع چنین کاری وجود داره!!!

1. اعتماد به نفس : مهمترین دلیلی که اکثر بچه های کامپیوتر و برنامه نویسای ایرانی رو از شروع پروژه های نرم افزاری باز میداره همینه! غول هایی مثل Joomla و ... وجود دارند و کار شما به جایی نمیرسه! البته استثنا همه جا هست amuz:

2. تمرین کار گروهی: rgs خیلی از ما قطعا به این موضوع اعتراف می کنیم که کار گروهی خوبه ولی خیلی از جاها چون به قدر کافی تمرین نداشتیم در کار گروهی موفق نیستیم! و خیلیامون به این امر اعتراف می کنیم که اگه تنهایی فلان کارو انجام میدادم بهتر نتیجه میداد.

3.تمرین کار اصولی: تجربه کار در تعداد زیادی تیم lat: به من نشون داده که کارها و پروژه های زیادی بین دانشجو ها و یا شرکت های کوچک و حتی تعدادی از شرکت های بزرگ داره انجام میشه ولی در این پروژه ها همشون از همون اول شروع به کد زدن می کنن و نتیجه نهایی به شکل مورد انتظار در نمیاد.
آخرین ویرایش توسط Energy_PlusPlus در دوشنبه 29 تیر 1388, 4:06 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Energy_PlusPlus
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Energy_PlusPlus » دوشنبه 29 تیر 1388, 4:03 pm

یه سوال هم از شما دارم پیمان جان!

همین انجمن کارشناسی رو در نظر بگیرید لطفا!
بیشتر از 90 درصد کاربرای این انجمن بچه های کامپیوترن دیگه درسته؟؟؟

خوب اینها رو هم در نظر بگیر:
انجمن بوفه >> پاسخ ها : 495 و بازدیدها : 16906
انجمن کلاس درس OOP >> پاسخ ها : 17 و بازدیدها : 1089

من دیگه چیزی نمی گم ولی شما یا بقیه دوستان نتیجه گیری کنید؟؟؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 30 تیر 1388, 7:32 pm

با سلام
دوست عزيزايده جالبي هست هميشه از كارهاي كوچيك به كارهاي بزرگ ميشه رسيد واقعا بايد تشويقتون كرد bil:
ما ملت ايران از اول ميخواهيم هميشه كار بزرگ انجام بديم و چون نميتونيم درست انجام بديم زود دل سرد شده و از كار دست ميكشن
در مورد كار گروهي اين خوبه ولي نميدونم تو ايران هيچ وقت جواب نميده من خودم فقط 1 بار در مورد كار گروهي خوب جواب گرفتم ولي بيشتر مواقع كار گروهي جواب نميده يه مثال همين ديشب درست ساعت 4 شب خوابيدم و صبح ساعت 7 بيدار شدم تا پروژه تكميل كنم البته اين اسمش كار گروهي 3 نفر هست ولي فقط من انجام ميدم amuz:
Energy_PlusPlus نوشته شده:یه سوال هم از شما دارم پیمان جان!

همین انجمن کارشناسی رو در نظر بگیرید لطفا!
بیشتر از 90 درصد کاربرای این انجمن بچه های کامپیوترن دیگه درسته؟؟؟

خوب اینها رو هم در نظر بگیر:
انجمن بوفه >> پاسخ ها : 495 و بازدیدها : 16906
انجمن کلاس درس OOP >> پاسخ ها : 17 و بازدیدها : 1089

من دیگه چیزی نمی گم ولی شما یا بقیه دوستان نتیجه گیری کنید؟؟؟
در مورد اين حرف شما دوست عزيز ملت ايران بيشتر به سرگرمي و بازي دوست دارن انجام بدن تا درس خوندن و مطالعه و هميشه دوست دارن شخصي مثل دكتر حسابي بشه البته اين حرف من با همه ملت نيست ولي بيشتر اينطور هست خداييش يه آمار بگيرين تو دانشگاه خودتون چند نفر پروژه هايي كه گفته ميشه خودشون مينويسن و چند نفر از اينترنت و كپي از دوست و ......پروژه تحويل ميدن
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » سه‌شنبه 30 تیر 1388, 10:14 pm

فکر کنم منظور دوستمون چیز دیگه ای بود...

ولی زنده باشی کنعان اینو خیلی تمیز اومدی :
در مورد كار گروهي اين خوبه ولي نميدونم تو ايران هيچ وقت جواب نميده من خودم فقط 1 بار در مورد كار گروهي خوب جواب گرفتم ولي بيشتر مواقع كار گروهي جواب نميده يه مثال همين ديشب درست ساعت 4 شب خوابيدم و صبح ساعت 7 بيدار شدم تا پروژه تكميل كنم البته اين اسمش كار گروهي 3 نفر هست ولي فقط من انجام ميدم amuz:
همین کار به اصطلاح پروژه گروهی که 10 نمره هم داشته منو بدبخت کرده و اوضاعم در شب امتحان که تا صبح هم بیدار بودم یه چیزی مثل خودت بود به صورتی که ممکنه درس مهندسی نرم افزار که 3 واحده حتی پاس هم نشه حالا چه برسه به نمره خوب ... khk:
توکل به خدا ببینیم استاد چند بمون میده از دست این کار گروهی مسخره که اگه تکی انجامش میدادم مطمئنا به هیچ مشکلی برنمی خوردم
اصلا میدونید چیه» ایرانی جماعت یعنی از زیرکار در رو !!!!!

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”