*پروژه های نرم افزاری شما...

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

*پروژه های نرم افزاری شما...

پست توسط Sina-S » شنبه 29 فروردین 1388, 10:44 pm

با نام و یاد خدا
امروزه در دانشگاه ها ارائه پروژه به امری عادی تبدیل شده است. مخصوصا در رشته ما (کامپیوتر ، نرم افزار) این قضیه بسیار ملموس تر می باشد. به نحوی که شاید در طول یک ترم تحصیلی پروژه های مختلفی را ارائه می دهیم.
آخرین ویرایش توسط Sina-S در شنبه 30 مرداد 1389, 3:32 am، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: *دریافت پروژه های نرم افزاری - دانشگاهی

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388, 12:56 am

واقعا راست می گی این پروژه ها هستن که ادم رو مجبور به کار می کنن من خودم تو دوره کاردانی

خیلی پروژه تحویل دادم از پروژه وب سایت انلاین تا سیستم انتخاب واحد و تا پاورپوینت اگر هر یک از

دوستان اسلاید درس ساختمان داده کتاب مهندس جعفر نژاد قمی رو دیده باشن من درست کردم

من این اسلاید ها رو به اساتید زیادی دادم و متاسفانه همین امر باعث شد زیاد بشه و دست همه

بیفته و الان همه دارن از دوستام که تو تهران جنوب درس می خونن تا دوستانی که تو دانشگاه ازاد

شهرستان دورافتاده درس می خونن و یکی هم اسلاید کامل کتاب جعفر نژاد قمی بود که این بلا رو

نیز سرش اوردند حیف اون همه زحمتی که کشیده بودم. ولی خدا راشکر یه پروژه فروشگاه انلاین

ساعت فروشی که با ASp هستش دست کسی نیفتاده و سیستم انتخاب واحد رو که خیلی خوبه

واقعا عالیه یه روز می زارم واسه دانلود. پروژهای شما هم دوست عزیز نمیشه دانلود کرد خطا می ده

اگه امکانش هست تصحیح و درست کنید.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”