کار با dreamwever 8

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
sajedeh
کاربر ساده
کاربر ساده

کار با dreamwever 8

پست توسط sajedeh » چهارشنبه 12 فروردین 1388, 6:32 pm

سلام
دوستان لطفا به من کمک کنید
من دارم یه سایتی با دریم ویور میسازم سایت ایرانشناسی میخوام نقشه ایران رو بندازم صفحه اصلی روی هر شهری کلیک بشه اطلاعات مربوط به همون شهر بیاد اما نمیتونم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید یه کم زود عجله دارم go:

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: کار با dreamwever 8

پست توسط peyman » چهارشنبه 12 فروردین 1388, 11:23 pm

sajedeh نوشته شده:سلام
دوستان لطفا به من کمک کنید
من دارم یه سایتی با دریم ویور میسازم سایت ایرانشناسی میخوام نقشه ایران رو بندازم صفحه اصلی روی هر شهری کلیک بشه اطلاعات مربوط به همون شهر بیاد اما نمیتونم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید یه کم زود عجله دارم go:
برای این کار بهتره نقشه ایران با فلش طراحی بشه و روی هر ناحیه تعیین شده که کلیک بشه به یه URL خاص بره
البته یه سایتی بود که دقیقا همین کار رو انجام داده بود ( با عکس ) ولی آدرسش یادم نیست
...

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: کار با dreamwever 8

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 31 فروردین 1388, 1:06 am

باعرض معذرت از اقا پیمان استاد بنده

دوست عزیز بهتره شما نقشه رو رو صفحه اصلی بندازین این کار هم تو فرانت پیچ و هم تو دریم ویور

راحت خوب با استفاده از ابزارهای تصویر یه لحظه بزار اسمش رو ببینم با ابزارهای Hotspot رو عکس

و نقشه هر استان بکشین بعد یه صفحه مجزا درست کنین و اونو نگهدارین بعد از این که با ابزارهای

hotspot رو استان یا شهر مورد نظر کشیدین یه صفحه باز میشه و اونجا از شما میخواد ادرس

یه صفحه رو بدین اونجا تو اون صفحه ادرس مربوط به اون اطلاعات شهریا استان رو بدین. این کار بهتر

از اینکه برین تو فلش و اونجا یکم سخت میشه نه زیاد سخت باشه اگه با فلش کارنکرده باشین

سخت میشه.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”