مشكل در دانلود jdev11

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

مشكل در دانلود jdev11

پست توسط مهيار » چهارشنبه 11 دی 1387, 10:45 am

دوستان عزيز من يه مدته ميخوام اين نرم افزار (كه يه نسخه فري از اوراكل با قابليت استفاده در جاوا) رو دانلود كنم . موقع دانلود بايد حتما عضو سايت باشي . بعد وقتي ميرم خودمو ثبت كنم تو سايت با اين پيغام خطا مواجه ميشم
Your Profile preferences are in conflict. Please either select at least one of the Oracle subscription/communication offerings OR express your desire to not receive electronic communications from Oracle in the future by checking the unsubscribe check box

اگر كسي ميتونه كمك كنه يه دنيا ازش ممنون ميشم دعا ميكنم كه هيچ وقت به سرش نزنه بخواد متاهل شه ( كه بدبخت نشه ) :mrgreen:
در ضمن اگر كسي تونست رجيست كنه يه user و pass بده كه بتونم نرم افزار رو دانلود كنم :wink:

اينم لينك دانلود : http://www.oracle.com/technology/softwa ... oft11.html
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: مشكل در دانلود jdev11

پست توسط mahdi_it » جمعه 18 تیر 1389, 10:28 pm

مهيار نوشته شده:دوستان عزيز من يه مدته ميخوام اين نرم افزار (كه يه نسخه فري از اوراكل با قابليت استفاده در جاوا) رو دانلود كنم . موقع دانلود بايد حتما عضو سايت باشي . بعد وقتي ميرم خودمو ثبت كنم تو سايت با اين پيغام خطا مواجه ميشم
Your Profile preferences are in conflict. Please either select at least one of the Oracle subscription/communication offerings OR express your desire to not receive electronic communications from Oracle in the future by checking the unsubscribe check box

اگر كسي ميتونه كمك كنه يه دنيا ازش ممنون ميشم دعا ميكنم كه هيچ وقت به سرش نزنه بخواد متاهل شه ( كه بدبخت نشه ) :mrgreen:
در ضمن اگر كسي تونست رجيست كنه يه user و pass بده كه بتونم نرم افزار رو دانلود كنم :wink:

اينم لينك دانلود : http://www.oracle.com/technology/softwa ... oft11.html
سلام دوست عزیز،نمیدونم کی این پست رو گذاشتید و یا اینکه میخوندیش یا نه، بهر حال باید بگم چون ایران تحریمه شما نمیتونید به عنوان یک ایرانی ثبت نام کنید.

میتونید 0097 رو در قسمت فکر کنم Post code یا همچنین چیزی که کد کشور امارت هستش بزنید و براحتی رجیستر بشید،من خودم اینجوری ریجیستر شدم.

باید اینم بهتون بگم که من چند سال هست به طور حرفه ای دارم با این نرم افزار کار میکنم. bil:

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”