MCSD , CIW

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

MCSD , CIW

پست توسط Milo » شنبه 25 آبان 1387, 11:59 pm

سلام به همه دوستانه خوبم در فروم ...
راستش یه تصمیم ئه بزرگ می خوام توی زندگیم بگیرم ، می خوام برم توی این کلاسای ماکروسافت :D شرکت کنم .
راستش یه عالمه سوال توی دهنم اومده !
می خوام بدونم اول اینکه به نظره شما کدومه این کلاسا بهتره :
CIW
یا
MCSD

????

راستش اون طوری که من تحقیق کردم و پرس و جو کردم گویا برای گرفتن ئه مدرکش باید برم دبی امتحان بدم ger:
می خوام بدونم کسی تو فروم بوده که حالا یا خودش یا اطرافیانش توی این آزمونها شرکت کرده باشند و بتونه اطلاعات ئه دقیق و کاملی برام بزاره !!!!

اصلا راه درستیه یا نه ؟ :?:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

Re: MCSD , CIW

پست توسط Milo » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 12:03 am

یک چیزی که یادم رفت بگم این بودش که می دونم تقریبا CIW و MCSD چی هستند !

CIW : بیشتر در مورد طراحی وب کار می کنه ! ASP.net ئه به اضافه یک سری قوانین و یک سری نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ و فلش و ...

MCSD : برنامه نویسی ئه ! ASP.net , C#.net , VB.net ...
البته یکمی هم در کناره اینها SQL هم تدریس میشه .

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 27 آبان 1387, 12:10 pm

با سلام
هردوتاشون خوبن و بازار كار خوبي دارن
ولي من CIW رو به شما پيشنهاد ميكنم فكر كنم طول دورش يا 6 يا 8 ماه هستش البته مقدماتي
طول دورش كمه فقط با يه زبان كار داري HTML
در آمدش هم خوبه زحمت كم پول خوب
پول كم براي كلاسها
MCSD هم خوبه ولي يكمي كه نه خيلي مشكل با چندتا زبان كار داري طول دورش زياد هستش
در آمدش هم خوبه زحمت زياد و پول زياد
پول زياد براي كلاسها
اما اينو بايد در نظر داشته باشي كه يه برنامه نوشتي خواستي بدي بيرون فردا اگه از روش كپي گرفتن حق هيچ نوع اعتراضي رو نداري يدونه به من و شما برنامه هاي بزرگ مثل يه كارخانه رو نميدن ميدن يه شركت بنويسه ولي تو CIW اينطوري نيست ممكنه يه شخص پيدا بشه بگه برام سايت طراحي كن و اينو ميتوني به تنها انجام بدي
بازم مونده به خودت
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » دوشنبه 27 آبان 1387, 4:14 pm

kanan نوشته شده:با سلام
هردوتاشون خوبن و بازار كار خوبي دارن
ولي من CIW رو به شما پيشنهاد ميكنم فكر كنم طول دورش يا 6 يا 8 ماه هستش البته مقدماتي
طول دورش كمه فقط با يه زبان كار داري HTML
در آمدش هم خوبه زحمت كم پول خوب
پول كم براي كلاسها
MCSD هم خوبه ولي يكمي كه نه خيلي مشكل با چندتا زبان كار داري طول دورش زياد هستش
در آمدش هم خوبه زحمت زياد و پول زياد
پول زياد براي كلاسها
اما اينو بايد در نظر داشته باشي كه يه برنامه نوشتي خواستي بدي بيرون فردا اگه از روش كپي گرفتن حق هيچ نوع اعتراضي رو نداري يدونه به من و شما برنامه هاي بزرگ مثل يه كارخانه رو نميدن ميدن يه شركت بنويسه ولي تو CIW اينطوري نيست ممكنه يه شخص پيدا بشه بگه برام سايت طراحي كن و اينو ميتوني به تنها انجام بدي
بازم مونده به خودت

TanQ میشم ...
اما یه چیزی ، تو ciw فقط html نیست ها !!!!!!
سر فصل هاش ایناست :

html
css
java script
photoshop
flash
swich
asp.net & sql یا php & mysql
قوانین تجارت الکترونیک

حالا واسه mcsd :
asp.net
C#.net
VB.net

اگر خواستیم می تونیم sql رو هم باهاش بخونیم .

حالا اونایی رو که شما می گید درست ! اما یه چیزی که هست اینه که من و شما برنامه نویسیم ! می دونید الان دوره ای هستش که تقاضا برای app بیشتره تا web برای همین تصمیم دارم همه رو با هم یا بگیرم .
سخته ولی شدنیه !

اون آقاهه هم بهم گفتش که برم ciw ! اما نمی دونم والا چیکار کنم ger: از یه طرف کسانی رو می بینم که پروژه برام میارند برای انجام دادن اونوقت من برنامه نویسی ئه app بلد نیستم .
از طرفی هم میبینم تقاضا برای web زیاده و میشه به قوله شما تنهایی از پسش بر اومدش .

حالا از ایناش که بگذریم در مورده مدرکش چی ؟ من اگه نشد برم دبی امتحانش رو بدم چی ؟
آیا این برگه ای رو که آموزشگاه به عنوان ئه گواهینامه میده برای اینکه اثبات بشه که من واثعا توی کلاس شرکت کردم ارزش داره ؟
یعنی میشه ازش جایی استفاده کرد ؟

در ضمن من اگر توی تکمیل ظرفیت قبول شم ، به نظره شما می تونم همزمان هم برم کلاس هم برسم به درسم ؟ ( من صبحا تا 2 سره کارم )

یه راهنمایی کلی و جامع اگر میشه بکنید ! چون واقعا برام مهمه !!!

( اگر شروع کنم به قدم برداشتن توی این راه دیگه تا آخرش میرم ! )

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 27 آبان 1387, 5:11 pm

با سلام
من وقتي به كلاس CIW رفتم فقط 2 ماه HTML گفتن و بعدا گفتن صرف نميكنه جمعش كردن
من تو سازمان فني و حرفه اي رفته بودم كه بخونم فكر كنم خبر دارين كه هر كلاسي كه شما در سازمان فني و حرفه اي بخونين به طور مجاني هستش حتي 1000 تومان هم پول نميدين كه يه نعمت و مدرك بين المللي ميدن اولا براي رفتن كلاس اونجارو پيشنهاد ميدم هر كلاسي
من خيلي مدرك گرفتم و دارم هر چه قدر كه دوست داري ولي به درد نميخوره از آدم ميپرسن كه چه كاري بلد هستي
در مورد امتحانش لازم نيست برين دبي امتحاناتش تو تهران برگذار ميشه و تا جايي كه من ميدونم تنها نمايندش تو ايران مجتمع فني تهران هستش
نه بايد خود مدرك داشته باشين با امضا بيل گيتس
به نظرم منتظر باش تا نتايج تكميل بياد به نظر من قبولي تو كنكور با اهميت از MSCD و CIW هستش خودتون ميبينين اگه قبول بشين مثل كارداني نيست درسها خيلي خيلي سخت هستن
و اگه به اينا ثبت نام كنيد قبل از قبولي تو كنكور ديگه اونوقت نميتونيد به كنكور نگاه كنيد
به نظر من از همه مهمتر قبولي تو كنكور هستش بعدا كارهاي اضافه

يدونه هم اينو به شما بگم بخندين من برنامه نويس نيستم و اسم خدا برنامه نويس نذاشتم چون اصلا علاقه ندارم اگه من مدرك خودمو بگيرم بر ميگردم از اول الكترونيك ميخونم
من رشته خودم پيدا كردم اونم مكاترونيك هستش كه خيلي پول خوب داره و خوب پول من درآوردم از اين رشته
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » سه‌شنبه 28 آبان 1387, 2:12 pm

kanan نوشته شده:با سلام
من وقتي به كلاس CIW رفتم فقط 2 ماه HTML گفتن و بعدا گفتن صرف نميكنه جمعش كردن
من تو سازمان فني و حرفه اي رفته بودم كه بخونم فكر كنم خبر دارين كه هر كلاسي كه شما در سازمان فني و حرفه اي بخونين به طور مجاني هستش حتي 1000 تومان هم پول نميدين كه يه نعمت و مدرك بين المللي ميدن اولا براي رفتن كلاس اونجارو پيشنهاد ميدم هر كلاسي
من خيلي مدرك گرفتم و دارم هر چه قدر كه دوست داري ولي به درد نميخوره از آدم ميپرسن كه چه كاري بلد هستي
در مورد امتحانش لازم نيست برين دبي امتحاناتش تو تهران برگذار ميشه و تا جايي كه من ميدونم تنها نمايندش تو ايران مجتمع فني تهران هستش
نه بايد خود مدرك داشته باشين با امضا بيل گيتس
به نظرم منتظر باش تا نتايج تكميل بياد به نظر من قبولي تو كنكور با اهميت از MSCD و CIW هستش خودتون ميبينين اگه قبول بشين مثل كارداني نيست درسها خيلي خيلي سخت هستن
و اگه به اينا ثبت نام كنيد قبل از قبولي تو كنكور ديگه اونوقت نميتونيد به كنكور نگاه كنيد
به نظر من از همه مهمتر قبولي تو كنكور هستش بعدا كارهاي اضافه

يدونه هم اينو به شما بگم بخندين من برنامه نويس نيستم و اسم خدا برنامه نويس نذاشتم چون اصلا علاقه ندارم اگه من مدرك خودمو بگيرم بر ميگردم از اول الكترونيك ميخونم
من رشته خودم پيدا كردم اونم مكاترونيك هستش كه خيلي پول خوب داره و خوب پول من درآوردم از اين رشته

اون کلاسای فنی حرفه ای رو شنیدم ، اما برای کسانی توی مشهد برگزار میشه که دانشجو نباشند ، سعنی 80% ئه کلاسهاش صبحه ! مدرکش هم مدرکه فنی حرفه ای هستش بدم شما دارید می گید که دو ماه فقط html درس دادن اما این جای که من می خوام برم ثبت نام کنم کتابها و e-book ها شونو دیدم . در ضمن با دانشجوهای قبلیش هم صحبت کردم .

در مورده تکمیل ظرفیت هم باید بگم با اینکه همیشه آدم باید توکلش به خدا باشه اما من فکر نمی کنم با رتبه ی 13 هزار و خورده ای قبول شم !! تازه ببینید توی تاپیک ئه تکمیل ظرفیت رو که کسانی هم که دانشجو اند دارند دوباره با رتبه های پایین انتخاب انجام می دهند پس نوبت به من با این رتبم نمیرسه !!! khk:

یه نکته ی دیگه ، فکر کنم من عاشق ئه کامپویترم :mrgreen: چون هیچ جیزی توی این دنیا نتونست منو از نظره روحی ارضا کنه ! با کامپیوتر به اونچه که می خواستم رسیدم .
حالا می خوام برم بالا تر ! اگر حتی شده برم دبی امتحان بدم برای MCSD ، اراده که کنم ، تا آخرش می رم جلو yes:
هیچ کس هم نمیتونه جلوی کارم رو بگیره مگر اینکه واقعا قدمه اشتباهی بردارم .

به هر حال ممنون از راهنمایینون . :wink:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » چهارشنبه 29 آبان 1387, 1:47 am

Milo نوشته شده:اون کلاسای فنی حرفه ای رو شنیدم ، اما برای کسانی توی مشهد برگزار میشه که دانشجو نباشند ، سعنی 80% ئه کلاسهاش صبحه ! مدرکش هم مدرکه فنی حرفه ای هستش بدم شما دارید می گید که دو ماه فقط html درس دادن اما این جای که من می خوام برم ثبت نام کنم کتابها و e-book ها شونو دیدم . در ضمن با دانشجوهای قبلیش هم صحبت کردم .
با سلام
ممكنه از اون خبر ندارم ممكنه بعضي چيزها عوض بشن من سال 83 اقدام كرده بودم تو اون زمان حتي net. انقدر همه گير نشده بود
Milo نوشته شده:در مورده تکمیل ظرفیت هم باید بگم با اینکه همیشه آدم باید توکلش به خدا باشه اما من فکر نمی کنم با رتبه ی 13 هزار و خورده ای قبول شم !! تازه ببینید توی تاپیک ئه تکمیل ظرفیت رو که کسانی هم که دانشجو اند دارند دوباره با رتبه های پایین انتخاب انجام می دهند پس نوبت به من با این رتبم نمیرسه !!! khk:
توكلتون به خدا باشه اگه قسمت باشه حتما قبول ميشين انشاالله كه قبولين
Milo نوشته شده:یه نکته ی دیگه ، فکر کنم من عاشق ئه کامپویترم :mrgreen: چون هیچ جیزی توی این دنیا نتونست منو از نظره روحی ارضا کنه ! با کامپیوتر به اونچه که می خواستم رسیدم .
خيلي خيلي خوبه كه شما اينقدر كامپيوتر دوست دارين من اونه هم كه گفتم اسم من برنامه نويس از خودم تعريف نباشه من اسم خودمو گذاشتم فوق برنامه نويس :mrgreen: من بيش از 2 سال عمرو گذاشتم چندين كتاب خوندم آخرش فهميدم اين رشته اسمش مكاترونيك البته كاري كه من ميكردم شبيه به اين بود
ولي حيف اين همه زحمت كه همش يادم رفته مخصوصا تو سربازي الانم كلا كلم پوك شده حتي نميتونم 2+2 بگم چند ميشه مكاترونيك هم من از نظر روحي ارضا ميكنه
Milo نوشته شده:حالا می خوام برم بالا تر ! اگر حتی شده برم دبی امتحان بدم برای MCSD ، اراده که کنم ، تا آخرش می رم جلو yes:
هیچ کس هم نمیتونه جلوی کارم رو بگیره مگر اینکه واقعا قدمه اشتباهی بردارم .
انشاالله تا درجات آخرش برين و از نظر سطح علمي به درجات عالي برسين ما هم يه زماني ميگم ما يه آبجي يا خواهر داشتيم تو مشهد الان شده وزير فناوري اطلاعات باعث افتخار من هم ميشه
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط Milo » چهارشنبه 29 آبان 1387, 2:55 pm

kanan نوشته شده: انشاالله تا درجات آخرش برين و از نظر سطح علمي به درجات عالي برسين ما هم يه زماني ميگم ما يه آبجي يا خواهر داشتيم تو مشهد الان شده وزير فناوري اطلاعات باعث افتخار من هم ميشه

ha: وزیره فناوری اطلاعات و ارتباطات اگه بشم که اول از همه میام این ADSL ئه 512 رو مجاز می کنم واسه خونه ها :mrgreen:

ممنون از لطف ئه شما دوست جان :wink:

در مورده تکمیل ظرفیت هم به دعای شما دوستان نیاز دارم ... ممنون . تصویر

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 15 اسفند 1387, 3:07 am

برنامه نویسی یه کاره ذاتی هستش و با تمرین و مرور و کار و نشستن ساعتها کنار کامپیوتر بدست میاد من

خودم به هیچ کلاسی نرفتم ولی دات نت رو خودم کارکردم از هر منبعی بوده یاد گرفتم و الان هم خیلی جا ها

پیشنهاد واسه تدریس دارم. این رو میخوام بگم که ادم خودش بخواد راحت میتونه هر کاری بکنه و یاد بگیره حتی

بدون نیاز به استاد.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”