شاهکار Gmail

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

شاهکار Gmail

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 15 مهر 1386, 1:13 pm

نمی دونم شما از این موضوع خبر داشتید یا نه ؟ ولی من تازه کشفش کردم
زمانی که من خواستم اولین آدرس میلم تو Google رو بسازم خواستم از عبارت ce.mohsen استفاده کنم که قبول نکرد (نمی دونم چرا) و مجبور شدم از عبارت cemohsen استفاده کنم و همش فکر می کردم که چه بد شانسیم که یکی زودتر از من رفته و ce.mohsen رو ساخته :cry:
خلاصه چند سال گذشت
تا اینکه یکی از دوستان (moien که همین جا صورت ماهشو می بوسم واسه این اشتباهی که انجام داد و من رو از جهل درآورد) یک میلی رو برای من اشتباهی به آدرس ce.mohsen فرستاد و وقتی من وارد میل خودم شدم دیدم که اون میل برای من اومده و در قسمت show Detail-->to اومده که
(ce.mohsen@gmail.com(Yes , this is you . learn more
و اما توضیحاتی که Gmail بیان کرده...
برای اینکه Gmail کاراکتر dot رو به عنوان یکی از کاراکتر های نام کاربری تشخیص نمی ده، اضافه یا حذف کاراکتر dot ، تغییری در آدرس مقصد نهایی ایجاد نمی کنه . پیام برای نام کاربری yourusername@gmail.com و y.o.u.r.u.s.e.r.n.a.m.e@gmail.com (منظور تمام حالت های مختلف با کاراکتر dot) فرستاده می شود و به Inbox شما تحویل داده می شه (فقط شما)
و همچنین امکاناتی هم برای تغییر اکانت اصلی شما داره و ...
http://mail.google.com/support/bin/answ ... swer=10313
من از مهمون اول که اومد گفتم کارش درسته
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

asdaneshmand
محل اقامت: بوشهر

gmail

پست توسط asdaneshmand » شنبه 3 آذر 1386, 11:26 pm

با سلام و خسته نباشید
مطلب جالبی بود ولی من زمانی که gmail ایجاد کردم این کاراکتر dot رو از من پذیرفت.
با تشکرdaneshmand.asghar@gmail.com

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”