فتو شاپ حرفه ای

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
reza313

فتو شاپ حرفه ای

پست توسط reza313 » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 9:23 am

برای حرفه ای شدن در فتوشاب از کجا شروع کنم از کتاب یا آموزشگاه
در چه دورهای شرکت کنم چه منابع خوبی سراغ دارید(البته کمی مقدماتی رو بلدم)

آواتار کاربر
s.mahmood
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران-مینی سیتی
تماس:

Re: فتو شاپ حرفه ای

پست توسط s.mahmood » دوشنبه 25 مهر 1390, 1:26 am

reza313 نوشته شده:برای حرفه ای شدن در فتوشاب از کجا شروع کنم از کتاب یا آموزشگاه
در چه دورهای شرکت کنم چه منابع خوبی سراغ دارید(البته کمی مقدماتی رو بلدم)
سلام خوبی؟
goli
ببین فوتوشاپ خیلی برنامه ی جالبیه
به لطف لایه بندی می تونی کارهایی تو این برنامه انجام بدی که حتی فکرش رو هم نمیتونی بکن
برای شروع باید یاد بگیری که خوب از ابزار های فوتوشاپ استفاده کنی
مثل برش دادن یه برن یا یه گل از یه عکس
چون اکثر بروژه های خفن یه کاره ترکیبی هست که یه قسمتی از یه عکس رو بریدن و گذاشتن تو یه عکس دیگه.
کار با ابزار ها رو که یاد گرفتی باید یه مدت با افکت ها به صورت تنهایی و بدون ترکیب اونها استفاده کنی
چون ترکیب افکت ها با هم نتیجه جالب و غبر قابل باوری داره. بعد میتونی از منابع اینترنتی یا آموزش هایی که داخل اینترنت هم خیلی زیاد هستن یاد بگیری که چه جوری انواع افکتها و جلوه های ویژه رو درست کنی.

کلا به نظر من نیاز به کلاس و آموزش شخصی نداره مگر اینکه خیلی خیلی سریع بخوای یاد بگیری یا اینکه حوصله سرچ تو اینترنت رو نداری
راستی من یه مجموعه خریدم اسمش هست photoshop top secret
جالبه این مجموعه همون آموزش top secret معروف خارجی هست اما با زبان فارسی یعنی ترجمه کردن
خیلی کاربردی و جالب و قتنشگ توضیح داده
این تنها چیزی هست که من برای آموزش فوتووشاپ خریدم وگرنه بقیه رو خودم یاد گرفتم. goli goli goli
آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم
می خوام برم..... خدا کنه قبول کنه

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”