کی فتوشاپ بلده؟

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همین جا کره ی خاکی

کی فتوشاپ بلده؟

پست توسط mahboob » سه‌شنبه 15 شهریور 1390, 1:10 am

سلام
لطفا"به چند سوال من راجع به فتوشاپ جواب بدید
1)چگونه یه آرم رو از صفحه ورد به فتوشاپ بیارم؟
2)چگونه سایزشو عوض کنم؟
3)چگونه روی تصویر دیگه بذارمش؟
ممنون خیلی عجله دارم
ger
اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.

آواتار کاربر
marziyeh_288
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Ahwaz

Re: کی فتوشاپ بلده؟

پست توسط marziyeh_288 » چهارشنبه 16 شهریور 1390, 1:05 pm

1- اگر آرمی که داخل فایل ورد داری، img هستش، میتونی با copy/paste منتقلش کنی. اگه آرم img نیست، میتونی با دکمه prnt scrn از صفحه ورد عکس بگیری و توی یه برنامه کار با عکس (مثل paint یا فتوشاپ) pasteش کنی! و با تغییرات دلخواه مناسب کار خودت، تغییرش بدی.
2- با انتخاب ابزار move tool (اولین ازار از جعبه ابزار سمت راست بالا) میتونی با کشیدن دستگیره های اطراف بزرگش کنی. (دقت کن که لایه ی کاریت قفل نباشه، اگه بود با دابل کلیک روی لایه از پنل لایه ها، اونو فعال کن)
3- اگه داخل همون پنجره کاری بخوای بزاریش روی یه عکس دیگه، کافیه که از پنل لایه ها، لایه مورد نظرتو با درگ کردن بالای بقیه لایه ها قرار بدی.
و اگر می خوای از یک پنجره به پنجره دیگه منتقلش کنی، باید ناحیه مورد نظرتو انتخاب کنی یا اگه لایه رو بخوای انتخاب کنی، باید لایه رو فعال کنی، و با درگ کردن اون به پنجره مورد نظرت، این کارو انجام بدی.
البته میتونی این کارو بدون درگ کردن هم انجام بدی: ناحیه مورد نظرتو select کن و با copy/paste منتقلش کن.
امیدوارم که موفق شی. goli
عبور باید کرد
و همنورد افق های دور باید شد...

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”