فراگير كارشناسي ارشد نوبت دهم دانشگاه پيام نور سال 1390

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
doostidoostaneh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

فراگير كارشناسي ارشد نوبت دهم دانشگاه پيام نور سال 1390

پست توسط doostidoostaneh » یک‌شنبه 26 دی 1389, 9:37 pm

ثبت نام پيام نور هم شروع شد جالبه واقعا كامپيوتر تهران 15 نفر ري هم 15 نفر ديگه تهران هيچي ظرفيت نداره حالا ارزش داره شركت كنيم؟؟؟؟
سه درس سيستم عامل پيشرفته و پايگاه داده پيشرفته و الگوريتم هاي پيشرفته كه هر كدام 3 واحد هست.
منابع معرفي شده هم زبان اصليه.

آواتار کاربر
EMZ
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Mashhad
تماس:

Re: فراگير كارشناسي ارشد نوبت دهم دانشگاه پيام نور سال 1390

پست توسط EMZ » دوشنبه 27 دی 1389, 9:20 pm

من هم موندم شرکت کنم یا نه !
50 تومان پول بدیم ، کلی درس بخوینیم ، شاید قبول بشیم شاید نشیم
آخرش هم بریم راه دور (تهران-ری) درس بخونیم....!؟

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » سه‌شنبه 28 دی 1389, 1:34 pm

به نظر من دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی برای کسانی مفید هست که مثلا استخدام شدند و به دنبال ارتقا شغلی هستند و اگرنه ارزش وقت گذاشتن و پول صرف کردن ندارند ، مخصوصا ازاد ه با همان پول می توان در ترکیه یا مالزی تحصیل کرد
نمیشه انگشت زد؟

doostidoostaneh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط doostidoostaneh » یک‌شنبه 17 بهمن 1389, 11:56 am

سلام
بچه ها من رفتم كه براي كلاسهاي آمادگي پيام نور ثبت نام كنم گفتم حالا 300 يا 400 هزار تومان باشه خوب باشه ثبت نام ميكنم.رفتم كه كلاسها رو تو خود دانشگاه پيام نور بگيرم با اجازتون شهريه كلاسهاي آمادگي فراگير براي رشته من كه كامپيوتر هست 800000 تومان بود همون جا پشيمون شدم گفتم اين هزينه رو بكنم آيا بشه آيا نه اونم با اين وضعيت ظرفيت ها. اينو ميگم خودتون ببينين آيا اين هزينه با اين ظرفيت ها جور در مياد؟؟؟؟؟؟ دفتر چه كه 50 هزار تومان و كلاسهاش كه 800 هزار تومان سه تا كتاب گرفتم 35 هزار تومان خوب بگيم كلا دوره دانشپذيري يك ميليون آب ميخوره براي هر دانشپذير ارشد اين ظرفيت با اين هزينه براي هر دانشپذير جوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارزش داره اين هزينه رو بكني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من كه كتاباشو گرفتم خودم بخونم ببينم چي ميشه بي خيال كلاسهاش

آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mehdijj » دوشنبه 18 بهمن 1389, 9:28 pm

فراگیر امسال 15 نفر با پایان نامه و 15 نفر بدون پایان نامه که باید یه سری درسا اضافه جای پایان نامه پاس شه کلا 30 نفر تهران 30 نفر ری و 30 نفر هم قشم میگیره سوالای تمام تستی و نمره منفی هم نداره ولی هر سه تا کتاب مرجع و به زبان لاتین هست که ترجمه هاش رو جعفر نژاد انجام داده حالا اینکه چه قد خوب ترجمه کرده رو نمیدونم.در کل از نظر درسی فرق زیادی با سراسری نداره و همون درساها رو باید پاس کنی البته کتابهای مرجع تمام انگلیسی و آزمون تشریحی هماهنگ کشوری معمولا تعداد واحد ها هم 32 واحد هست
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

قفل شده