کارشناسی ارشد با دانشگاه مجازی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
jr_ozv

کارشناسی ارشد با دانشگاه مجازی

پست توسط jr_ozv » شنبه 2 بهمن 1389, 1:47 pm

سلام
نظر شما درباره دانشگاه مجازی امیرکبیر چیه؟
کارشناسی ارشد کامپیوتر داره . کسی از نمونه سوالاتی که برای ورودی می گیرن اطلاعی داره؟

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: کارشناسی ارشد با دانشگاه مجازی

پست توسط milad » شنبه 9 بهمن 1389, 12:04 am

اگه از طریق کنکور می گید سوالات که همون سوالات ارشد هست و در انتخاب گرایش و دانشگاه ، مجازی باید انتخاب کنید
نمیشه انگشت زد؟

اتابک

Re: کارشناسی ارشد با دانشگاه مجازی

پست توسط اتابک » سه‌شنبه 2 فروردین 1390, 1:21 am

با سلام خدمت همه دوستان
بچه ها با توجه به اینکه چند روز پیش(1389/12/27) سازمان سنجش اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره های مجازی کارشناسی ارشد رو در سایت اعلام کرد به سری سوالات برای من و خیلی از دوستان پیش اومده که ذهنمونو مشغول کرده-من این سوالارو اینجا مطرح میکنم و خواهش میکنم از کسایی که اطلاعاتی در مورده پاسخ این سوالات دارن به اونا پاسخ بدن
1-این نتایجی که اعلام شده بر چه مبناییه؟ایا با توجه به معدل گزینش صورت گرفته و یا با توجه به پاسخ نامه هامون بوده؟و یا هر دو؟
2-ایا کسانی که در دوره های مجازی قبول شدن به طور حتم رتبشون در موقع اعلام نتایج کنکور ارشد از کسایی که قبول نشدن بهتر میشه ؟ یا احتمال این هست که اصلا مجاز به انتخاب رشته نشن؟
3- عده ای میگویند کسانی که در دوره های مجازی پذیرفته نشده اند امیدی برای قبولی در دوره های روزانه و شبانه نیز ندارند. ایا این مطلب صحت دارد؟
من خودم پیام نور تهران قبول شدم-کنکورمم نسبتا خوب دادم و امید دارم روزانه فبول شم.اما از روزی که دوستام گفتن سازمان سنجش کسانی رو در دوره های مجازی قبول کرده که رتبشون به روزانه و شبانه نمیخوره خیلی ناراحتم.میگن تو احتماله این که برای روزانه و شبانه رتبه بیاری کمه.ایا این درسته؟ ger

قفل شده