ارشد 91 به بعد چه تغییراتی نسبت به سایر آزمونهای ارشد دارد؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
vision
کاربر متوسط
کاربر متوسط

ارشد 91 به بعد چه تغییراتی نسبت به سایر آزمونهای ارشد دارد؟

پست توسط vision » چهارشنبه 26 آبان 1389, 12:43 am

سلام امروز تو کلاس یکی از استاد ها که تو فاز ارشد و این حرفا هستش اومد گفتش که از 91 بعضی درسای عمومی هم داره میاد تو کار ؟!! ( آخه چرا ؟ ) کی اعلام می کنن؟ اصلا این حرف درسته بچه ها من که خودم تو این اختصاصیا موندم وای به حال اینکه با این همه اختصاصی چندتا عمومی هم اضافه شده !!!! est

بچه هایی که راه دستتونه یه سوالی چیزی از سنجشی جایی بکنید بگید خدایی افسرده شدم با این خبر !

مرسی
آخرین ویرایش توسط vision در یک‌شنبه 14 آذر 1389, 10:35 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: ارشد 91 عمومی هم داره ؟( مثله معارف و از این طور حرفا!!!

پست توسط aatwo » پنج‌شنبه 11 آذر 1389, 12:18 am

vision نوشته شده:سلام امروز تو کلاس یکی از استاد ها که تو فاز ارشد و این حرفا هستش اومد گفتش که از 91 بعضی درسای عمومی هم داره میاد تو کار ؟!! ( آخه چرا ؟ ) کی اعلام می کنن؟ اصلا این حرف درسته بچه ها من که خودم تو این اختصاصیا موندم وای به حال اینکه با این همه اختصاصی چندتا عمومی هم اضافه شده !!!! est

بچه هایی که راه دستتونه یه سوالی چیزی از سنجشی جایی بکنید بگید خدایی افسرده شدم با این خبر !

مرسی
به حرف استاد ها نمیشه اعتماد کرد dava خیلی از استاد های ما حسودن بجز با معلومات ها و تحصیل کردهای خارج chak

vision
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: ارشد 91 عمومی هم داره ؟( مثله معارف و از این طور حرفا!!!

پست توسط vision » پنج‌شنبه 11 آذر 1389, 1:03 am

aatwo نوشته شده:
vision نوشته شده:سلام امروز تو کلاس یکی از استاد ها که تو فاز ارشد و این حرفا هستش اومد گفتش که از 91 بعضی درسای عمومی هم داره میاد تو کار ؟!! ( آخه چرا ؟ ) کی اعلام می کنن؟ اصلا این حرف درسته بچه ها من که خودم تو این اختصاصیا موندم وای به حال اینکه با این همه اختصاصی چندتا عمومی هم اضافه شده !!!! est

مرسی
به حرف استاد ها نمیشه اعتماد کرد dava خیلی از استاد های ما حسودن بجز با معلومات ها و تحصیل کردهای خارج chak

والا این استادی که من می گم دکترا رو از کانادا داره و ... . تازه دیروز بازم اومد گفتش که دارن کارشناسی رو سه ساله می کنن تو چند ساله آینده و ... .
والا من که سر در نیاوردم ولی اگه عمومی دار بشه که کلی آسون میشه و ... . ؟ ger:

قفل شده