بچه هاي ارشد 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: بچه هاي ارشد 90

پست توسط Hamid » دوشنبه 5 مهر 1389, 10:40 pm

پس باید به mononok هم بگیم تا اسم این تاپیک رو بکنه " بچه هایه ارشد 91 " bil:

آواتار کاربر
maryam_k
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط maryam_k » دوشنبه 5 مهر 1389, 11:03 pm

ali_bah نوشته شده:
maryam_k نوشته شده:به به !آقاي علي هم که اينجا هستن.خيلي خوشحالم واقعا....
خانوم mononok اسمتون خيلي سخته هااااااااااا .نميشه من همون ليبي شما رو صدا کنم؟؟

منم هستم. bil: ktb:
بله ، اگر اشتباه نکنم شما یه جورایی با من .... مشکل دارید yes:
نه آقاي علي.چه مشکلي؟؟چرا عوام فريبي ميکني؟؟
من به روشن ترین کلمات پروردگار پناه آورده ام
نان و آرامش برای ملتم
صبوری، سکوت،گمنامی و هوا...
برای خودم!

و خوابی خوش
برای ِ همه عزیزانی که از اینجا رفته اند

سرپناه
بودنی
بوده ها

ای نجات دهنده بینا پس کی خواهی آمد

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » دوشنبه 5 مهر 1389, 11:27 pm

چه زود سه صفحه رفتید جلو. ger:
اسم تاپیک هم که اشتباهی شده. ddn: ما ارشد 91 میتونیم شرکت کنیم. Mononok درستش کن لطفاً.
بچه ها فقط سعی کنیم شتاب زده جلو نریم.
منم هستم اینجا. yes:
اگر درباره ی افراد قضاوت کنید، فرصتی برای دوست داشتنشان نمی یابید

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » دوشنبه 5 مهر 1389, 11:32 pm

منم برم یه نگاهی به دفترچه ارشد بندازم ببینم چی گیرم میاد. بعد میام براتون تعریف میکنم.
این شناور و غیر شناور رو هم mononok جان میشه توضیح بدی؟

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 5 مهر 1389, 11:38 pm

رشته هایه شناور رشته هایی هستن که هر کسی با هر لیسانسی میتونه کنکور بده
مثلا IT ارشد شناوره هر کسی میتونه توش شرکت کنه و اگه قبول بشه مشکلی نداره رشته هایه شناور تو دفترچه ارشد با ستاره * مشخص شدن
ولی نرمافزار شناور نیست و فقط از سه تا رشته محدود مهندسی نرم افزار و مهندسی برق و ریاضی میتونن تو این رشته شرکت کنن
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » دوشنبه 5 مهر 1389, 11:46 pm

Hamid نوشته شده:رشته هایه شناور رشته هایی هستن که هر کسی با هر لیسانسی میتونه کنکور بده
مثلا IT ارشد شناوره هر کسی میتونه توش شرکت کنه و اگه قبول بشه مشکلی نداره رشته هایه شناور تو دفترچه ارشد با ستاره * مشخص شدن
ولی نرمافزار شناور نیست و فقط از سه تا رشته محدود مهندسی نرم افزار و مهندسی برق و ریاضی میتونن تو این رشته شرکت کنن
امیدوارم خوب توضیح داده باشم
تا حدودی افتاد حمید جان. bil:

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 1:56 am

بچه ها فکر کنم این 2 تا لینکو یه نگاه بندازین بد نباشه از همین سایت کارشناسی yes:
http://www.karshenasi.com/1388/07/arshad-part-1.html
http://www.karshenasi.com/1388/08/geray ... had-2.html

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:04 am

بچه ها از همین اول یه چیز بگم؟ بیاین زیاد پستای بی محتوا یا تشکر و از اینجور چیزا ندیم که الکی تعداد صفحات زیاد نشه. یه نفر وقتی میاد تو تاپیک، بنده خدا فکر میکنه چه خبر بوده اینجا و شاید اصلاً حوصله نکنه که بخونه همشو و قید اومدن و بزنه.
البته این فقط یه پیشنهاده و منظورم به شخص خاصی هم نیست. فقط گفتم هنوز اول کاره، بگم که بعداً دیگه فایده نداره. bil:

آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بچه هاي ارشد 91

پست توسط mabbaszadegan » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 11:19 am

سلام
ممنون mononok ، فک نمیکردم این همه گرایش داشته باشه tof:
من نرم افزار و هوش از رشته های اصلی و شبکه از رشته های شناور رو برمیدارم !
هرکی پایه س بیاد شروع کنیم به تحقیق !
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mehdijj » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 11:54 am

سلام چه عجب شد 91
بچه ها خسته نباشید واقعا
رشته های شناور چرا این جوری هست واقعا باعث خجالت هست مثلا یکی از ادبیات فارسی بدون توجه لیسانس بیاد بره it البته it رشته خوبی هست ولی در کل رشته های شناور رشته هایی هستنن که از رشته های اصلی مشتق شدن و این نشون میده که از ارزش کم تری در مقایسه با رشته های اصلی برخوردار هستش
من یه مصاحبه ای خوندم از نفرات برتر ارشد ماله چند سال پیش بود میگفت اصلا ارزش نداره تو دو تا رشته شرکت کنی اولا باید کلی کتاب دیگه هم بخونی تازه میگفت معمولا آزمون رشته it یه روز قبل از آزمون مهندسی کامپیوتر هست و از لحاظ بدنی و روحی بسیار خسته میشی می گفت اگه بتونی تو همون رشته اصلی در کنار نرم افزار هوش هم بزنی می تونه خیلی خیلی بهتر باشه چون هم کتاب کمتری باید خوند شاید یه کتاب اضافه چون همه چی مشترک هست و هم تمرکز بیشتری داری و زیاد خسته نمی شی.
به نظر من رشته فقط مهندسی کامپیوتر و گرایش فقط نرم افزار چون از هنرستان باهاش انس گرفتیم و می دونم که الان تو دنیا حرف اول رو می زنه و تو کشور ما هم حرف اول و آخر رو نرم افزار میزنه yes:
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mehdijj » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 12:14 pm

واقعا جای تبریک داره که به این سرعت mononok عزیز جواب داد بذار یه کمی هم تعجب کنم ger:
فکر کنم موسسه نصیر واسه کنکور ارشد موسسه خوبی باشه البته کسی که واقعا می خواد واسه ارشد بخونه نیازی به کلاس کنکور نداره و با خوندن کتاب های مرجع و تست هم می تونه موفق باشه در ضمن از یکی از مدیران انجمن آقا مجتبی هم دعوت کنید بیاد اینجا واقعا اطلاعات مفید راجع به ارشد داره
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 1:02 pm

mononok نوشته شده:خب من ميرم تا بعد! فقط يه خبر جالب كه الان بهم رسيد رو هم بگم:

امروز ساعت 89/7/6 1:23:45 اعداد 1 تا 9 پشت هم رديف ميشن! اين اتفاق هر 100 سال يه بار اتفاق ميفته!!! yes:
ها؟! نفهمیدم. مگه تا حالا این اعداد پشت سر هم ردیف نبودن؟ ger:

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 2:01 pm

ali_bah نوشته شده:
reza_king_sh نوشته شده:
mononok نوشته شده:خب من ميرم تا بعد! فقط يه خبر جالب كه الان بهم رسيد رو هم بگم:

امروز ساعت 89/7/6 1:23:45 اعداد 1 تا 9 پشت هم رديف ميشن! اين اتفاق هر 100 سال يه بار اتفاق ميفته!!! yes:
ها؟! نفهمیدم. مگه تا حالا این اعداد پشت سر هم ردیف نبودن؟ ger:
از اون حرفا زدیا ! khk: yes: ha:
تا حالا اینقدر به حرف خودم نخندیده بودم. ddn: خودمم بعد اینکه این پست رو فرستادمش، دقیقاً مثل تو شدم khk: yes: ha:
ولی گفتم حذفش نکنم، بچه هام یکم مفرح شن. بگذریم...

یکی این قسمتایی که خط کشیدم رو توضیح بده واسه من. رزا کجایی... khk:

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 3:53 pm

بچه ها از همین اول یه چیز بگم؟ بیاین زیاد پستای بی محتوا یا تشکر و از اینجور چیزا ندیم که الکی تعداد صفحات زیاد نشه. یه نفر وقتی میاد تو تاپیک، بنده خدا فکر میکنه چه خبر بوده اینجا و شاید اصلاً حوصله نکنه که بخونه همشو و قید اومدن و بزنه.
البته این فقط یه پیشنهاده و منظورم به شخص خاصی هم نیست. فقط گفتم هنوز اول کاره، بگم که بعداً دیگه فایده نداره.
موافقم bil: ،به نظر من یکی از مشخصه های بارز این تاپیک باید تلاش باشه yes:
بچه ها منم اون قسمت آموزش محور رو نفهمیدم کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 4:05 pm

الان حتما میگید آموزش محور کجاش نوشته،من منظورم PDF که MONONOK خانم گذاشته نیست،من رفتم دفترچه شماره 1 و 2 رو دانلود کردم هرچند شاید همهش به دردمون نخوره ولیفکر کنم خوندنش خالی از لطف نباشه،تو قسمت توشیحات بعضی دانشگاهها نوشته بود آموزش محور اینو نمیدونم یعنی چی

قفل شده