بچه هاي ارشد 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بچه هاي ارشد 91

پست توسط mabbaszadegan » پنج‌شنبه 8 مهر 1389, 8:53 pm

آقا مجتبی منم به عنوان یه عضو کوچیک این گروه از شما تشکر میکنم ، امیدوارم بقیه مدیران هم بهمون کمک کنند
اميدوارم ارديبهشت 91 بهترين پست زندگيمو تو اين تاپيك بزارم!
عجب جمله ای yes:
مطمئنم که میتونیم yes:
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » جمعه 9 مهر 1389, 8:16 pm

بچه ها منم هستممممممممممممممم yes:
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » جمعه 9 مهر 1389, 11:35 pm

mononok نوشته شده:بابا ول كنيد اين حرفارو! هر كسي راه خودشو انتخاب مي كنه ، نظرات ديگران رو هم مي شنوه و نهايتا خودش دوباره تصميم مي گيره!!!! اونايي هم كه تو اين قسمت هستن فكر كنم نظرات ديگران رو شنيده باشن و تصميمشون رو گرفته باشن!!! ولي يه خورده حرفاتون روم تاثير گذاشت ، بايد بيشتر فكر كنم!

ولي لطفا با هم بحث بيهوده نكنيد!
اصلاً جدا از همه ی حرف هایی که زده شد(در این رابطه که فعلاً زوده یا دیره واسه این کار) خیلی مسائل دیگه هم هست که باید راجع بهش صحبت بشه.یکی از اون مسائل این مسئله ست:
درسته،ما باید ارشد بگیریم.اما نباید مدرک ارشد رو در حالی کسب کرده باشیم که واقعاً یک مهندس ارشد کامپیوتر باشیم؟الان تو جایی که من فعلاً درس می خونم(شمسی پور) اساتید جوون زیادی هستند که ارشد دارند یا دانشجوی ارشد هستند اما نحوه ی درس دادن اون ها رو که می بینی حالت به هم می خوره.و دقیقاً در نقطه ی مقابل:ترم یک استادی داشتیم که برنامه نویسی درس می داد.خودش تعریف می کرد که زمان تحصیلش با شرط معدل ارشد قبول شده بوده.یعنی معدل کارشناسیش بالا بوده و بدون کنکور ارشد قبول شده.یک ترم رفته و احساس کرده با ارشد خوندن چیزی به بار علمیش اضافه نمیشه به همین خاطر در جا انصراف داده.اما باید می بودید و نحوه ی درس دادن اون استاد که کارشناس هم بود رو می دید!آموزش برنامه نویسی را به خورد آدم می داد!فکر می کنم به اندازه ی کافی راجع به این مسئله توضیح دادم.با این اوصاف بهتره یا ارشد نگیریم یا اگه گرفتیم یک مهندس ارشد کامپیوتر بی سواد مملکت نباشیم! کارشناسی رو با قدرت تمام دریافت کنیم و بعد به فکر ارشد باشیم.این به نظر من خیلی بهتره.البته بعضی ها هم هستند که فقط دوست دارند اسم کارشناس ارشد در فیلد تصحیلاتشون درج بشه و میزان سواد براشون اهمیت نداره(دور از جون شما ها!).حساب کار واسه اون ها جداست.در آخر همه ی این حرف ها برادرانه یک نصیحت به همه تون می کنم که لپ کلام همه ی حرف هامه:

مرد آن نیست که گه تند و گه آهسته رود
مرد آنست که آهسته و پیوسته رود
هرچند این لحن و این جملات، زیاد خیر خواهانه به نظر نمیاد، با این حال چون نیتت خیر خواهیه، خیلی از شما ممنونیم. bil:

در مورد لحن صحبت کردنم هم باید بگم که من کلاً رک صحبت می کنم(این از بارز ترین خصوصیت های متولدین ماه آذره) و همین هم باعث می شه که کلاً خیلی ها رو برنجونم اما دوست های صمیمیم که شناخت کافی روم دارن و می دونن در مقابل صریح بودنم در تهه دلم هیچی نیست با این ویژگی من هیچ مشکلی ندارند.
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » شنبه 10 مهر 1389, 11:34 am

چی شده؟ یعنی هنوز نیومده باید بریم؟؟؟

نمی گویم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mabbaszadegan » شنبه 10 مهر 1389, 4:12 pm

اوکی !
نخود نخود ، هرکه رود خانه خود khk:
چیز جدید و عجیبی نیست ! همیشه همینجوری بوده !!! tof:
هرکی بشینه واسه خودش بخونه ! بهتره yes:
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » شنبه 10 مهر 1389, 8:30 pm

mononok نوشته شده:حقيقتش با نظر دوستان مردد شدم! به هر حال عقل حكم مي كنه همه چيز در نظر گرفته بشه!
شايد باز بايد فكر كنم و با اساتيدم مشورت... فعلا تا يكي دوهفته ديگه نميام تا همراه نتيجه تحقيقات و تصميم نهايي برگردم!
اينطوري بقيه هم مي تونن ازش استفاده بكنن!
ما رو باش باکی داریم میریم سیزده بدر. khk:
اما این تحقیقاتت رو حتماً بیار تا استفاده کنیم. اگرم نظرت عوض شد و خواستی دوباره برگردی که فبه المراد yes:
اگر درباره ی افراد قضاوت کنید، فرصتی برای دوست داشتنشان نمی یابید

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » شنبه 10 مهر 1389, 9:02 pm

من به هیچ عنوان حاضر نیستم دوباره کنکور کادانی به کارشناسی بدم. اصلا اسمش میاد تنم میلرزه. همه کتابا رو جایی گذاشتم که نبینمشون. حتی دیروز یه تیکه کاغذ کوچیک توی وسایلم پیدا کردم که هنوز بازش نکرده دیدم انگار فرمولای ذخیره ست. بی درنگ راهی سطل زباله کردمش. حتی توان دیدنشو هم نداشتم. خیلی وحشتناک بود. amuz:

نمی گویم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » یک‌شنبه 11 مهر 1389, 10:29 pm

سلام
برو من دیگه باهات قرم nar:
ger: dd: ha: shd: str:
اوکی !
نخود نخود ، هرکه رود خانه خود khk:
چیز جدید و عجیبی نیست ! همیشه همینجوری بوده !!! tof:
هرکی بشینه واسه خودش بخونه ! بهتره yes:

دوستان عزیز تر از جان لازم نیست بی خود و بی جهت به از ایشون گله گذاری کنید.اگه احساس می کنید کار درستی رو دارید انجام میدید باید بر هدفتون مصمم باشید و حتی اگه ایشون بخواد این تایک رو پاک کنه باز هم شما باید از ایشون ممنون باشید که این تاپیک رو یه روز ایجاد کرده و باعث شده در شما انگیزه ی خوندن واسه ارشد فعال بشه!!!
حرف من و ایشون هم این نیست که نخونید بلکه حرف ما اینه که فعلاً زوده.به نظرم زودترین زمان ممکن برای شروع به فکر کردن به کنکور ارشد بعد ترم اول کارشناسیتونه.
البته من احساس می کنم منصرف شدن مونونوک بیشتر به خاطر این باشه که می خوان سال آینده دوباره کنکور کاردانی به کارشناسی بدن تا به خاطر حرف های نا امید کننده ی من!این طور نیست؟ amuz:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
kamaia_7007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kamaia_7007 » یک‌شنبه 11 مهر 1389, 10:48 pm

خواب بچه ها خودمون می خونیم !
می گم محمد و علی تک خور این همه تو بخش بچه ها ی دهخدا اومدید یه بار اینجا رو نگفتید!
خیلی نامردید ! nar:

go:

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » دوشنبه 12 مهر 1389, 2:03 am

باورم نمیشه اینجا چه خبره؟؟؟؟
nar: nar: nar: nar:
من که کنار نمیکشم،یه برنامه برای خودم دارم،این درسایی که بهمون ارائه دادن ظاهرا خیلیاشون تو کنکور ارشد هست،من هر کدوم که تو یه ترم دارم یه کتاب کنکوری هم باهاش میگیرم و موازی با کتابی که استاد معرفی کرده میخونم،کاریم ندارم چی میشه،من فکر کنم با دوران سربازی 3 بار حدودا بتونم تو کنکور ارشد شرکت کنم همه تلاشمو میکنم از همین اول هر چی شد شد،و حداقل نمیسوزم که چرا تلاش نکردم
اونایی که با توجه به شرایط خودشون دوست دارن شرکت کنن بیان جلو yes:
خب از الان من به عنوان رئیس مجلس امور رو دستم میگیرم،فکر کنم یه سرشماری دوباره برای افراد پایه لازم باشه

baadbadakbaaz :
اگه شما به قول خودتون پاییزی هستید و رک هستید منم به عنوان یک پاییزی و به قول خودتون یه آدم رک میخوام یه انتقادی ازتون بکنم که امیدوارم پذیراش باشید،گیرم که شما اطلاعات زیادی در این زمینه دارید و میدونید ما جو گیر شدیم و... ولی اگه من جات بودم هیچ وقت نمیومدم این تجربم رو در اختیار کسایی که تو این جامعه خراب انگیزه برای درس خوندن دارن قرار میدادم،یه چیز تو مایه های دروغ مصلحتی میشه ، یه قضیه هم که مطرح کردید درباره ارزش مدرک ارشد که من از نظر شخصی قبول ندارم
البته از صحبت های دوستان فهمیدم که نباید از دروس دوره کارشناسی غافل شد که ممنونم از دوستان و قطعا هممون باید مراقب همه چی باشیم
(این یه انتقاد عادی و نظر شخصی بود)
من شاید یکم تو این چند روز کمکرنگ باشم به علت شروع دوره کارشناسی و ... ولی فکر کنم بعد از چند روز دیگه فرصت مناسب برای بحث های تخصصی تر رو داشته باشیم برای ارشد

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » دوشنبه 12 مهر 1389, 8:35 am

Tomi-Anjelo نوشته شده:باورم نمیشه اینجا چه خبره؟؟؟؟
nar: nar: nar: nar:
من که کنار نمیکشم،یه برنامه برای خودم دارم،این درسایی که بهمون ارائه دادن ظاهرا خیلیاشون تو کنکور ارشد هست،من هر کدوم که تو یه ترم دارم یه کتاب کنکوری هم باهاش میگیرم و موازی با کتابی که استاد معرفی کرده میخونم،کاریم ندارم چی میشه،من فکر کنم با دوران سربازی 3 بار حدودا بتونم تو کنکور ارشد شرکت کنم همه تلاشمو میکنم از همین اول هر چی شد شد،و حداقل نمیسوزم که چرا تلاش نکردم
اونایی که با توجه به شرایط خودشون دوست دارن شرکت کنن بیان جلو yes:
خب از الان من به عنوان رئیس مجلس امور رو دستم میگیرم،فکر کنم یه سرشماری دوباره برای افراد پایه لازم باشه

baadbadakbaaz :
اگه شما به قول خودتون پاییزی هستید و رک هستید منم به عنوان یک پاییزی و به قول خودتون یه آدم رک میخوام یه انتقادی ازتون بکنم که امیدوارم پذیراش باشید،گیرم که شما اطلاعات زیادی در این زمینه دارید و میدونید ما جو گیر شدیم و... ولی اگه من جات بودم هیچ وقت نمیومدم این تجربم رو در اختیار کسایی که تو این جامعه خراب انگیزه برای درس خوندن دارن قرار میدادم،یه چیز تو مایه های دروغ مصلحتی میشه ، یه قضیه هم که مطرح کردید درباره ارزش مدرک ارشد که من از نظر شخصی قبول ندارم
البته از صحبت های دوستان فهمیدم که نباید از دروس دوره کارشناسی غافل شد که ممنونم از دوستان و قطعا هممون باید مراقب همه چی باشیم
(این یه انتقاد عادی و نظر شخصی بود)
من شاید یکم تو این چند روز کمکرنگ باشم به علت شروع دوره کارشناسی و ... ولی فکر کنم بعد از چند روز دیگه فرصت مناسب برای بحث های تخصصی تر رو داشته باشیم برای ارشد

متاسفانه من احساس کردم که انگیزه ی بیش حد شما آتیش تندی خواهد بود که دوامی نخواهد داشت و در همچون فردایی خاموش خواهد شد.و گر نه اگر احساس می کردم که کار شما اصولی و عقلانی هست انتقاد که نمی کردم هیچ،خودم هم به جمع شما می پیوستم.
درباره ی ارزش مدرک ارشد هم بیشتر تحقیق کن تا بفهمی که حرف های من در مورد مدرک ارشد درست بود یا حرف های تو!داستانی که من گفت کاملاً حقیقت داشت و داره.
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » دوشنبه 12 مهر 1389, 12:30 pm

متاسفانه من احساس کردم که انگیزه ی بیش حد شما آتیش تندی خواهد بود که دوامی نخواهد داشت و در همچون فردایی خاموش خواهد شد.و گر نه اگر احساس می کردم که کار شما اصولی و عقلانی هست انتقاد که نمی کردم هیچ،خودم هم به جمع شما می پیوستم.
درباره ی ارزش مدرک ارشد هم بیشتر تحقیق کن تا بفهمی که حرف های من در مورد مدرک ارشد درست بود یا حرف های تو!داستانی که من گفت کاملاً حقیقت داشت و داره.
با اجازه از mononok سعی میکنم آخریش باشه bil: :
کاملا صحیح،آخه شما که چیز خاصی نگفتید،گفتید که مدرک ارشد ارزشی نداره که من از پایه باهاش مخالفم و میدونم کسی که تو جامعه ارشد داشته باشه چه تفاوتایی با بقیه داره، و گفتید که شما الان آتیشتون تنده و نمیتونید بخونید و ... که منم میگم من با دوره سربازی حداقل تو 3 تا کنکور ارشد میتونم شرکت کنم و هر چی هم شد،شد حداقل نمیسوزم که تلاش نکردم، درسایی هم که تو دوره کارشناسی دارم یه کتاب کنکوری هم براش تهیه میکنم و باهاش به صورت موازی میخونم، این شرایط من بود،تو این مدت که برای ارشد هم میخونم هیچ کار خاص دیگه ای هم ندارم حالا اگه بقیه دوستان فرصتی رو از دست میدن و نمیتونن و میبینن ارزششو نداره این دیگه به خودشون بر میگرده،این نظر شخصی من بود،خب اگه فکر میکنید توصیه ی دیگه ای لازم هست که به من بگید من گوش میکنم و خوشحال میشم ضمن اینکه از همین حرفاتونم تشکر میکنم

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » جمعه 16 مهر 1389, 10:23 am

قرار بود تا امروز نتیجه ی تحقیقاتتونو ارایه بدین bil:

نمی گویم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
RAHA66
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: زیر آسمان آبی

پست توسط RAHA66 » جمعه 16 مهر 1389, 1:51 pm

سلام.
منم تو فکر ارشد هستم.اما فکر میکنم درسا واقعاً سخته.مثل دوره کاردانی نیست.یعنی واقعاً میشه خوند قبول شد ؟
یه درس مثل کامپایلر ها ما اصلاً تو کارشناسی نمیخونیم اما جزو منابع ارشد هست.
ریاضی مهندسی- ریاضی گسسته- آمار و احتمالات- یه ریاضی دیگه هم بود یادم نمی یاد.اینا همش هست.
واااااااای خدایا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ khk:
در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند... "کورش کبیر"

آواتار کاربر
ساراا
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: شهر باران

پست توسط ساراا » دوشنبه 19 مهر 1389, 6:20 pm

شما دنبال منابع دروس ارشد هستید؟من دارمشونا
...

قفل شده