بچه هاي ارشد 91

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: بچه هاي ارشد 91

پست توسط kanan » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:01 pm

سلام دوستان خيلي خوبه bil:
فقط چندتا چيز اول ميخوام بپرسم خوب ارشد ميخواهين بخونين كه چه ؟و هدف از ارشد گرفتن چيه ؟
اگه با ارشد ميخواهين تو اين زمانه صاحب خونه و ماشين بشين ميگم بيخيال بشين اگه ميخواهين استاد بشين حقوقش بگم براتون پرسيدم از استادها چون هيئت علمي نيستين بهتون حق تدريس ميدن

همه اينارو از استادهاي خودم پرسيدم

موسسات غيرانتفاعي 8 هزار تومن
علمي كاربردي 7 هزار تومن
پيام نور اگه بهتون درس بدن كه تقريبا خيلي سخته اونجا بدك نيست
تو هيچ كدوم از جاهايي كه اسمشون دانشگاه هست نميتونين تدريس كنين
ميمونه دانشگاه ازاد هم كه اونا هم بايد واحدهاي نا كجا آباد تدريس كنين كه پول و رفت و برگشتش اصلا بهتون صرف نميكنه مثال ميگم عمو خود من دكتر تو واحد ايلخچي دانشگاه آزاد تدريس ميكرد بهش ساعتي 4 هزار تومن پول ميدادن چون هيئت علمي نبود و حق تدريس بود
خودشم استاد يعني با افراد مثل من سر و كله زدن ddn: و وقتي به خونه برسه ديوونه بشه

اين از استاد شدن كه بخواهين ارشد بخونين و استاد بشين البته علاقه دارين بخونين حتما و استاد بشين bil:
من خودم هم فقط به خاطر اين ميخوام ارشد بخونم كه يه شخصيت اجتماعي پيدا كنم و از همه مهمتر 80% از دست پدر و مادرم و حرفهاشون راحت بشم كه ديگه از جونم دست بكشن :mrgreen:

دوما يه چيزي واقعا ميتونم بگم خيلي خيلي خوبه حتي تا جايي كه بتونم كمك ميكنم فقط يه چندتا چيز بگم از تجربه پارسال
خوب ترم 3 ميخواهين كنكور بدين اون ترم درسهايي دارين مثل نظريه زبان و هوش مصنوعي كه اگه وقت نذارين مطمئن باشين افتادين در آخر هم دي هم ماه كه همه دارن تست مزنن شما بايد بشينين و امتحانات پايان ترم بدين يعني از اون طرف دي ماه به هيچ بزارين ميتونم بگم bil:

خوب كارشناسي ارشد ديگه مثل كارداني به كارشناسي نيست رقيبهاي شما افرادي هستن كه از دانشگاه شريف و اميركبير و تهران و....فارغ التحصيل شدن و استادهاي آنها افرادي مثل پروفسور قدسي و استادهاي ما يعني غيرانتفاعي معلوم نيست از كجا مدرك گرفتن حالا باز مال خوب بود دانشوران همشون از استادهاي دانشگاه تبريز بودن

يدونه هم مثل اين نيست كه ياالله يدونه سري كتاب مقسمي بخرم بخونم قبولم چنين خبري نيست كم كم يه 500 هزار تومن و 1 ميليون كنار بزارين الان بخواهين پارسه ثبت نام كنين 390 هزار تومن هست

اينم يادتون باشين ترم 3 كم كم شما 3 يا 4 روز تو دانشگاه هستين و وقتي دانشگاه رفتين و برگشتين خونه اون روز رفت پيكارش زور هم بزنين بيش از 2 ساعت نميتونين بخونين چون مغز نميكشه و تو دانشگاه پر شده اگه هم زور بزنين كه يه 6 ساعت بخونين اون روزي كه تو دانشگاه بودين قاطي ميكنين

گفتم باز هم ميگم كارشناسي ارشد اونطور آسون نيست الان يدونه مثال ميزنم از سوالات پارسال سيستم عامل IT كه امسال كنكور دادين ديگه سيستم عامل و از مباحثي هست كه تو كارداني به كارشناسي هم بوده اين سوال هر كدوم از شما زير 1 دقيقه و نيم حل كرد من بهش يه احسنت ميگم و بايد زير 1 دقيقه حل كني اگه نكني به سوالات ديگه نميرسي جواب بدي
system amel.JPG
system amel.JPG (52.2 KiB) مشاهده 8225 مرتبه
خوب اينارو گفتم تا مد نظر داشته باشين الان ترم 1 كه تموم ميشه 3 تا درس دارين كه تو كنكور مياد طراحي الگوريتم و آمار و رياضي گسسته بعد از بهمن ماه بشينين سوالات ارشد 90 بزنين يعني امسال كه برگذار خواهد شد كه ببينم چند درصد ميزنين چون ميگين حين درس خوندن ميخواهين ارشد هم بخونين پس بعد از ترم 1 كم كم بايد يه 30% از سوالات اين 3 درس ارشد 90 بزنين اگه نتونين پس تو ارشد 91 هم به زور ميزنين چون الان 3 تا درس ميخونين ولي ارشد 91 اين 3 درس و درسهاي ترم 2 كه تو كنكور مياد فول باشين كه هيچ درسهاي ترم 3 و درسهاي كه تو كارداني خوندين هم اضافه ميشه اگه فول نباشين كارتون سخته

من اين حرفها گفتم تا نااميدتون نكنم فقط گفتم كمي ديدتون باز باشه به نظر من بهترين موقع براي ارشد بعد فارغ التحصيلي هست bil:

ولي باز من تا جايي كه بتونم كمك ميكنم تا ارشد 91 قبول بشين چيزي به نام نشد نداريم bil: و خواستن توانستن هست yes: yes:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:17 pm

سلام.
خداییش من آدمی نیستم که اهل فاز منفی دادن باشم اما قول می دم که چندان از این کار ها نتیجه نخواهید گرفت.
بیاید همه ی تلاشتووووووووووووووون رو بکنید تا ارشد 91 قبووووووووول بشید و روی من یکی رو کم کنید! amuz: yes:
اگه عمری باقی باشه من این جا خواهم بود،شما دوستان هم همین طور و در سال 90 بعد از کنکور ارشد 91 همدیکه رو خواهیم دید.با هر کسی هم که پایه هست حاضرم بحث کنم و ثابت کنم که زود دارید شروع می کنید.
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:43 pm

mononok نوشته شده:
baadbadakbaaz نوشته شده:سلام.
خداییش من آدمی نیستم که اهل فاز منفی دادن باشم اما قول می دم که چندان از این کار ها نتیجه نخواهید گرفت.
بیاید همه ی تلاشتووووووووووووووون رو بکنید تا ارشد 91 قبووووووووول بشید و روی من یکی رو کم کنید! amuz: yes:
اگه عمری باقی باشه من این جا خواهم بود،شما دوستان هم همین طور و در سال 90 بعد از کنکور ارشد 91 همدیکه رو خواهیم دید.با هر کسی هم که پایه هست حاضرم بحث کنم و ثابت کنم که زود دارید شروع می کنید.
تو اين دنيا 2 تا چيزه كه به من خيلي قدرت ميده! يكيش رو كم كردنه!!!! :D
تو اين كار بي رقيبم! جناب baadbadakbaaz سر حرفتون باشيد!!!!!
سر حرفم هستم و اگه موفق شدید میام و در هر تاپیکی که خواستید بلند فریاد می زنم:

روم کم شده و کم اورده ام amuz: ddn:

اما اگه نتونستید قبول شید چییییییییییییی؟میشه بگید؟
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mabbaszadegan » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:47 pm

سلام
ممنون کنعان جان ، اطلاعات خوبی بود !
خیلی خوبه که احساساتی نشیم و با منطق جلو بریم !
الان متوجه شدیم که کار آسونی در پیش نداریم ! ممنون از همه دوستانی که راهنماییمون کردند !
یاد این حکایت افتادم که :
کسی به قطار ساکن سنگ نمی زنه ، به محض اینکه قطار شروع به حرکت کرد همه بهش سنگ میزنند !
خوشحالم که داره به سمتمون سنگ پرتاپ میشه ! این یعنی ما حرکت کردیم yes: yes: yes:
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:51 pm

B.I.O.H.A.Z.A.R.D نوشته شده:کنعان جان. حرفات تکون دهنده بود. حالا مرد میخوام به فکره ارشد باشه ha:

من توی اخبار شنیدم که میگفت 750 هزار نفر واسه ارشد شرکت کردن (کل رشته ها) و 50 هزار نفر پذیرفته شده اند. این یعنی چی؟ یعنی آقا جان برو به فکر زن و بچه باش درس رو بیخیال شو. :mrgreen:

البته میدونم از بین شما هستند کسانیکه واقعاً هدفی جز گرفتن کارشناسی ارشد ندارند، ولی خیلی پشتکار میخواد. من یکی که نه وقتشو دارم، نه تونایی قبولی. البته خیلی دوست داشتم تا دکترا ادامه بدم، ولی خب این مخ نمیکشه دیگه ddn:

تازه یه نکته هم هست، الان لیسانس رو بگیرم همه میخوان مهندس صدام کنن، دیگه چه کاریه برم 2 سال دیگه بخونم بشم مهندس ارشد؟ ha: اونم میخوان مهندس صدا کنن آخرش دیگه ddn:

ایشالا که به نتیجه ای که میخواید برسید. منم اگه بتونم میخوام IT رو ادامه بدم،عاشق کارای شبکه ای هستم شدید. حالا یا از طریق دانشگاه (که عمرا ddn: ) یا از طریق موسسات خصوصی بیرون.

موفق باشید همگی.
دقیقاً با شما موافقم. tof:

خودم رو دارم می بینم که با رتبه ی خوب کارشناسی قبول شدم.
دوستام رو هم می بینم که توی کاردانی مونده ن یا کارشناسی با رتبه ی نه چندان خوب قبول شدند اما برنامه نویسی فووووووووول هستند و از همین راه به راحتی پول در میارن و مستعد برای پیشرفت هستند(در زمینه ی عملی).وقتی این ها رو می بینم ترجیح می دم مدرک cisco بگیرم تا کارشناسی ارشد.البته به ارشد هم بی میل نیستم و با کمک خدای بزرگم اونو هم یه روز می گیرم.
البته اینو هم بگم که واسه خانوما هیچی بهتر از ارشد نیست اما واسه ما آقایون که دنبال مدرک + شغل می گردیم یه کم داستان فرق فکوله. amuz:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:52 pm

دوستان من قصد ارشد رو ندارم هیچ وقت یعنی بعد از گرفتن کارشناسیم دغدغه های دیگه دارم...
ولی از اونجا که دوستان خوبم اینجان از جمله mononok
که این برنامه ریخته... ازشون تشکر می نم...

و به بعضی دوستان باید بگم عزیزم یه کم فکر کنید که هر تاپیکی چه هدفی داره.
اینجا ملت دارن راجع به ارشد حرف می زنن یکی میاد می گه جنگولک بازی...
خوب این قشنگ نیست...
من مطمئنم با تلاش به هر کاری رسید... با شناخت از دوستانم تو این تاپیکم می دونم خیلی جدین اگه قصد همکاری ندارین خواهشا تو کارشون سنگ اندازی نکنین...

از همه دوستام و mononok معذرت می خوام که پست بی ربط زدم

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 5:59 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:دوستان من قصد ارشد رو ندارم هیچ وقت یعنی بعد از گرفتن کارشناسیم دغدغه های دیگه دارم...
ولی از اونجا که دوستان خوبم اینجان از جمله mononok
که این برنامه ریخته... ازشون تشکر می نم...

و به بعضی دوستان باید بگم عزیزم یه کم فکر کنید که هر تاپیکی چه هدفی داره.
اینجا ملت دارن راجع به ارشد حرف می زنن یکی میاد می گه جنگولک بازی...
خوب این قشنگ نیست...
من مطمئنم با تلاش به هر کاری رسید... با شناخت از دوستانم تو این تاپیکم می دونم خیلی جدین اگه قصد همکاری ندارین خواهشا تو کارشون سنگ اندازی نکنین...

از همه دوستام و mononok معذرت می خوام که پست بی ربط زدم
قصد سنگ اندازی نداریم قصد داریم تا کاری کنیم تا دوستامون نسبت به واقعیات واقع بین تر باشن. yes:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:23 pm

با تموم این حرفا، من هستم و مطمئنم نتیجه میگیریم. yes:

از همه کسایی هم که گفتن ما رو کمک میکنن پیشاپیش کمال تشکر رو دارم. bil:
اگر درباره ی افراد قضاوت کنید، فرصتی برای دوست داشتنشان نمی یابید

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:24 pm

mononok نوشته شده:
ali_bah نوشته شده:
mononok نوشته شده: تو اين دنيا 2 تا چيزه كه به من خيلي قدرت ميده! يكيش رو كم كردنه!!!! :D
تو اين كار بي رقيبم! جناب baadbadakbaaz سر حرفتون باشيد!!!!!
و همجنین !

البته من تو رو کم کنی جنس مخالف استادم ولی .... کلا رو کم کنی یه انرژی فوق مضاعف میده بهم ! krn:

من یا پلی تکنیک یا شریف قبولم ! yes:
اونم یا نرم افزار یا هوش مصنوعی ! yes:

ببین من کی گفتم !
منم سال 86 به خودم قول دادم شريف قبول شم زشته زير قولم بزنم!!!! :D ولي قراره ما فقط رو قبوليه دولتيه نه شريف!!!!

جناب baadbadakbaaz جدي مي گم ممنون!
قابلی نداشت.
راستی دانشگاه شریف قدیم ها دولتی محسوب می شد...جدیدن از صنف دولتی ها خارج شده؟ ger:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:27 pm

mononok یه آمار از صفحه اول تا الان بگیر، ببین کیا اعلام آمادگی کردن، کلاً چند نفریم. تا بعد بریم سراغ تقسیم وظایف ddn:

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:28 pm

من قول دادم که اگه یکی از شما ها قبول شدید جار بزنم که کم اوردم و ضایع شدم.ولی شما نگفتید که اگه قبول نشدید چه کار می کنید؟اعتراف می کنید که حق با من بود؟اون هم با فونت خیلی بزرگ؟
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:43 pm

بچه ها تو رو خدا این کوری خوندنهاتون رو تموم کنین nar:
تاپیک پر شده از ... khk:

آواتار کاربر
mabbaszadegan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mabbaszadegan » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 8:08 pm

mononok خانم ، من تا آخرش هستم !
فقط من اهل کوری خوندن نیستم ! تلاشمو میکنم ، بقیش توکل به خدا yes:
خواهشن دوستانی که عضو گروه هستند این صحبتها رو ببرند تو یه تاپیک دیگه ! لطفا به عنوان تاپیک احترام بذارید yes:
راستی داش محسن ، خیلی گلی :wink:
از میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند تنها آنهایی که با خود چتر به همراه می برند به کار خود ایمان دارند

پیش به سوی ارشد

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 8:42 pm

از همه دوستانی که اومدن و تجربیات خودشون رو در اختیارمون گذاشتن هم تشکر میکنم، امیدوارم در ادامه مارو تنها نذارن
من شرایط بقیه بچه هارو نمیدونم ولی خودم به شخصه هر چقدر بتونم تلاشمو میکنم ، با شروع فصل زمستون و کوتاه شدن روز و شب و رفت آمد های بیرون تو خونه بیکار میشیم و میتونیم یه برنامه خوب داشته باشیم ،من اگه هم قبول نشم زیاد مهم نیست برام، مهم اینه که تلاشمو بکنم همین،بعدا هم میتونم هم برم سربازی هم ادامه تلاشی که الان کردمو برای ارشد داشته باشم، بازم اگه قبول نشم حداقل نمیسوزم که تلاش نکردم... ، توکل به خدا هم هیچ وقت نباید فراموش کنیم

آواتار کاربر
Tommy-Angelo
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط Tommy-Angelo » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 8:45 pm

راستی من با اطلاعات الانم نرم افزار رو پسندیدم ولی باید در مورد بقیه گرایش ها بیشتر بدونم،لطفا هم تکلیفارو به من کمتر بدید ddn:

قفل شده