قبولی ای تی یا نرم افزار

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

قبولی ای تی یا نرم افزار

پست توسط aatwo » دوشنبه 15 شهریور 1389, 11:25 pm

خواستم بدونم قبولی کدومش با توجه به سختی دروس ضعیف بودن ریاضی رشته شناور بودن ظرفیت .... آسون تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ cuf:

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: زنگان
تماس:

Re: قبولی ای تی یا نرم افزار

پست توسط mortez maya » سه‌شنبه 16 شهریور 1389, 2:34 am

مونده به این که شما بخواین کجا قبول شین، مثلا یکی از دوستان ما امسال با رتبه حول و حوش 800 پیام نور در اومد. آوردن رتبه 800 برای نرم افزار فکر نمی کنم سختی خاصی داشته باشه. از طرفی هر چه رتبه بهتر دانشگاه هم بهتر. اما توی آی تی ظرفیت پایینه در حد مرگ !! با این که متقاضیان شرکت درش زیاده و از صنایع و مدیریت و الکترونیک تا خود آی تی و نرم افزار شرکت کننده داره اما خوشبختانه حرف اول و آخرو برو بچ نرم افزار می زنن yes: در مورد سختی دروس برای خود من که درسای نرم افزار آسون تره چرا که توی آی تی مثلا برای مدیریت باید هشتاد جور کتاب بخونید تازه باز هم نتونید خوب بزنید. یا مثلا مهندسی نرم افزار پرسمن رو بخونید که سر تا پا قصه حسین کرد شبستریه !! شبکه هم که دیگه نگو و نپرس (با وجود این درس ها عملا شانسی برای قبولی سایر رشته ها در آی تی باقی نمیمونه. برای همینه بچه های نرم افزار توی آی تی موفق ترن) در مقایسه با درسایی مثل نظریه و کامپایلر که تست هاشون رو راحت میشه تو کنکور زد می فهمیم که میزان سختی درسای دو رشته تقریبا یکیه. در انتها توصیه دوستانه ام اینه که با توجه به شرایطی که دارید و با در نظر گرفتن علاقه دنبال یکی از این دو برید. (گاهی اوقات به خاطر شرایط باید از علاقتون صرف نظر کنید) bil:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » سه‌شنبه 16 شهریور 1389, 11:07 pm

mortez maya نوشته شده:مونده به این که شما بخواین کجا قبول شین، مثلا یکی از دوستان ما امسال با رتبه حول و حوش 800 پیام نور در اومد. آوردن رتبه 800 برای نرم افزار فکر نمی کنم سختی خاصی داشته باشه. از طرفی هر چه رتبه بهتر دانشگاه هم بهتر. اما توی آی تی ظرفیت پایینه در حد مرگ !! با این که متقاضیان شرکت درش زیاده و از صنایع و مدیریت و الکترونیک تا خود آی تی و نرم افزار شرکت کننده داره اما خوشبختانه حرف اول و آخرو برو بچ نرم افزار می زنن yes: در مورد سختی دروس برای خود من که درسای نرم افزار آسون تره چرا که توی آی تی مثلا برای مدیریت باید هشتاد جور کتاب بخونید تازه باز هم نتونید خوب بزنید. یا مثلا مهندسی نرم افزار پرسمن رو بخونید که سر تا پا قصه حسین کرد شبستریه !! شبکه هم که دیگه نگو و نپرس (با وجود این درس ها عملا شانسی برای قبولی سایر رشته ها در آی تی باقی نمیمونه. برای همینه بچه های نرم افزار توی آی تی موفق ترن) در مقایسه با درسایی مثل نظریه و کامپایلر که تست هاشون رو راحت میشه تو کنکور زد می فهمیم که میزان سختی درسای دو رشته تقریبا یکیه. در انتها توصیه دوستانه ام اینه که با توجه به شرایطی که دارید و با در نظر گرفتن علاقه دنبال یکی از این دو برید. (گاهی اوقات به خاطر شرایط باید از علاقتون صرف نظر کنید) bil:
مرسی توضیحتون کامل بود اما یه سوال میشه بعضی دروس رو تو نرم افزار نخوند یا ادم لطمه میبینه مثل ریاضیلت رو میگم
؟
نظریه و کامپایلر تستاشون راحته!!! ger: ؟
پس چرا اکثرا ای تی شرکت میکنن

آواتار کاربر
mortez maya
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: زنگان
تماس:

پست توسط mortez maya » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 12:51 am

اگه گسسته و محاسبات رو خوب بخونید و بتونید از 10 سوالی که این دو درس دارن (هر کدوم 5 تا) به پنج سوال پاسخ بدید میشه به عبارتی 25 درصد ریاضی که فکر کنم کفایت کنه. amuz:
در مورد نظریه و کامپایلر که گفتم راحته شاید برای من راحته ولی اگه کلی نگاه کنیم تست های سختی نداره (به نسبت ساختمان داده و الگوریتم). bil:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » چهارشنبه 17 شهریور 1389, 10:22 pm

mortez maya نوشته شده:اگه گسسته و محاسبات رو خوب بخونید و بتونید از 10 سوالی که این دو درس دارن (هر کدوم 5 تا) به پنج سوال پاسخ بدید میشه به عبارتی 25 درصد ریاضی که فکر کنم کفایت کنه. amuz:
در مورد نظریه و کامپایلر که گفتم راحته شاید برای من راحته ولی اگه کلی نگاه کنیم تست های سختی نداره (به نسبت ساختمان داده و الگوریتم). bil:
مرسی bil:

قفل شده