هزينه ارشد دانشگاه آزاد دقيقا چقدر در مياد؟؟؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

هزينه ارشد دانشگاه آزاد دقيقا چقدر در مياد؟؟؟

پست توسط hamedkh2007 » شنبه 9 مرداد 1389, 12:00 am

لطفا دوستان ارشدي بگن هزينه ارشد چقدر در مياد و توضيح بدن ممنون
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: هزينه ارشد دانشگاه آزاد دقيقا چقدر در مياد؟؟؟

پست توسط kanan » شنبه 9 مرداد 1389, 1:37 am

hamedkh2007 نوشته شده:لطفا دوستان ارشدي بگن هزينه ارشد چقدر در مياد و توضيح بدن ممنون
سلام دوست عزيز من چند روز پيش از استادم پرسيدم خودش فارغ التحصيل دانشگاه آزاد هست گفت ترم اول يه 1500 در نظر بگير گفت كلش تقريبا 8 يا 8.5 در مياد amuz:
يعني اينطور ميشه گفت يه پرايد صفر كيلومتر از نمايندگي ميخري كليدشو ميدي به حسابداري دانشگاه ازاد ميگي هنگام فارغ التحصيلي تسويه حساب ميكنيم amuz: amuz:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » جمعه 15 مرداد 1389, 1:54 pm

اگه اين جوري باشه با 10 ميليون توي حيدرآباد هند درس ميخوني كه مدركش خيلي با ارزش تره اونايي كه ميخوان ارشد آزاد بخونن حتما به اين سايت يه سر بزنن
http://www.hendoostan.com/
هميشه سعي ميكنم با كفشهايم قدم بزنم و به خدا فكر كنم تا اين كه در مسجد باشم و به كفشهايم فكر كنم.دكتر شريعتي

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » جمعه 15 مرداد 1389, 2:13 pm

hamedkh2007 نوشته شده:اگه اين جوري باشه با 10 ميليون توي حيدرآباد هند درس ميخوني كه مدركش خيلي با ارزش تره اونايي كه ميخوان ارشد آزاد بخونن حتما به اين سايت يه سر بزنن
http://www.hendoostan.com/
دوست عزیز این که شهریه رشته های مهندسیش سالی 5000 دلاره چجوری هزینه هات در کل میشه 10 میلیون هزینه مسکن و خوراک رو حساب نمی کنی؟

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 1:05 pm

بابا كسي كه ارشد كامپيوتر نميخونه اگه بخواي بري جايي كار كني و پيشرفت كني MBA ميخوني اونم سالي 1800 دلاره و حدود 10 تمونم آخرش در مياد اگه خيلي هم خرج كني كه بازم من فكر ميكنم از 7 تومن واسه اين زياده چون كل تحصيلت 4 تومن در مياد ميگيم 3 تومن هم خرجت بشه 7 يا 8 تومن ميشه.

FreeTalk

پست توسط FreeTalk » چهارشنبه 3 شهریور 1389, 9:23 am

مالزی UPMبرای ارشد 800 تومن می شود ماهی یک میلیون هم باید بگذاری برای خرجتون چون کار نمی تونید بکنید کلا می شود 8 تومن البته باید زبان داشته باشید.

به نظر من باید روی شهریه دانشگاه آزاد تجدید نظر بشه البته من دیدم روزانه ها مجازیشون بیشتر از آزاد در می آیند این یکی دیگه خیلی عصبیم کرد!

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » چهارشنبه 10 شهریور 1389, 12:12 am

دوستان ارشدی مگه ارشد 3 ترم نیست؟
فکر کنم 50 واحد یا یه همچین حدودایی باشه اگر ترمی 2 تومن در بیاد که باید بشه 6 تومن .
یا هر ترم بیشتر درمیاد؟ یا اینکه تعداد ترم ها بیشتر می شه؟

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » یک‌شنبه 29 اسفند 1389, 3:43 am

)mostafa( نوشته شده:دوستان ارشدی مگه ارشد 3 ترم نیست؟
فکر کنم 50 واحد یا یه همچین حدودایی باشه اگر ترمی 2 تومن در بیاد که باید بشه 6 تومن .
یا هر ترم بیشتر درمیاد؟ یا اینکه تعداد ترم ها بیشتر می شه؟
نه عزیزم پروژه و کار آموزی از همش گرانتر و اینا که درساش زیاد نمیشه شهریه ثابت داره من کارشناسی میخونم 500 تومن شهریه ثابت میدم تازه ناپیوسته 88 ارشد اصلا نمی صرفه توی ایران
آخرین ویرایش توسط hamedkh2007 در یک‌شنبه 29 اسفند 1389, 3:48 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
hamedkh2007
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedkh2007 » یک‌شنبه 29 اسفند 1389, 3:47 am

FreeTalk نوشته شده:مالزی UPMبرای ارشد 800 تومن می شود ماهی یک میلیون هم باید بگذاری برای خرجتون چون کار نمی تونید بکنید کلا می شود 8 تومن البته باید زبان داشته باشید.

به نظر من باید روی شهریه دانشگاه آزاد تجدید نظر بشه البته من دیدم روزانه ها مجازیشون بیشتر از آزاد در می آیند این یکی دیگه خیلی عصبیم کرد!
کلا شهریه آزاد خیلی زیادتر از کاریه که میکنن من اگه بگن الان میتونی ارشد آزاد بری بدون کنکور بری نمیرم توی کارشناسی پدرمون در اومد از این شهریه 500 شهریه ثابت میدیم بعدشم بار علمی آزاد تازه از این دانشگاهای دیگه بالاتره از نظر اساتید حتی دانشگهای دیگه هم ارزش نداره توی ایران مگه دیگه این که دولتی تهران بیاری که اونم باید چشم ، عمر ، زندگیتو بزاری.

آواتار کاربر
desire
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط desire » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 3:35 pm

ارشد آزاد می ارزه؟سخته قبول شدنش؟

ali120
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ali120 » دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 11:37 am

کتاب GMAT بهترین کتاب واسه مهندس نامی مدرسان شریفه. حدود 2000 تا مثال حل شده داره، تمام تستهای کنکورهای قبل رو تا آزمون 91 هم حل کرده، بقیه کتابها کامل نیستن و مثال و توضیح خیلی کم دارن. البته من از قبولی های پارسال و یکی از دوستام که امسال میخواد شرکت کنه شنیدم، هنوز کتاب رو نخریدم

قفل شده