تاپیک جامع انتخاب کتب و موسسات کارشناسی ارشد(دولتی و آزاد)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

تاپیک جامع انتخاب کتب و موسسات کارشناسی ارشد(دولتی و آزاد)

پست توسط Hamed_jon » چهارشنبه 30 تیر 1389, 2:50 pm

با سلام خدمت همگی دوستان عزیز و دانشجویان گرامی سایت کارشناسی baba:
خوب به امید خدا اومدیم تا دوباره غول بعدی و کنکور بعدی رو به کمک همدیگه شکست بدیم و انشا الله بتونیم همگی در کنکور موفق باشیم.

ببینید دوستان چیزی که من در سایت دیدم ، تمامی دوستانی که قصد داشتند ادامه بدهند و برای ارشد آماه بشوند میان انبوهی از کتب و جزوات مختلف و منابع پیشنهادی و موسسات آموزشی سر در گم بودند و در نهایت خیلی سخت میشد انتخاب کرد که چه برنامه ای رو برای قبولی انتخاب کنند. bil:

هدف در این تاپیک سازماندهی به همه تاپیک های مشابه و نتیجه گیری کلی برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد هست تا دوستانی که قصد ادامه تحصیل رو دارند بتونند براحتی از نظر سایر دوستان برای کمک در کنکور بهره بگیرند. his:

خوب کاری که در اینجا میکنیم هر نفر نظر خودش رو در مورد کتب و موسسه خاصی که میدونه و تجربه کرده بده تا در نهایت یه جمع بندی کلی انجام بدیم.(لطفا اگر خودتون اون کتاب و موسسه رو تجربه کردین بگین نه اینکه هر جا یه لیست منایع گذاشته بزارین تو این تاپیک)

خوب لطفا هر نفر بصورت زیر به تاپیک جواب بده:

1-برای دوستانی که به هر دلیلی نمیتوانند از موسسات تهران استفاده کنند و میخوان از کتاب ها و جزوات استفاده کنند (کنکور دولتی)

2-برای دوستانی که به هر دلیلی نمیتوانند از موسسات تهران استفاده کنند و میخوان از کتاب ها و جزوات استفاده کنند (کنکور آزاد)

3-برای دوستانی که میتوانند از موسسات تهران استفاده کنند و میخوان از کتاب ها و جزوات و موسسات در کنار هم استفاده کنند (کنکور دولتی)

3-برای دوستانی که میتوانند از موسسات تهران استفاده کنند و میخوان از کتاب ها و جزوات و موسسات در کنار هم استفاده کنند (کنکور آزاد)

آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تاپیک جامع انتخاب کتب و موسسات کارشناسی ارشد(دولتی و آزاد)

پست توسط Hamed_jon » دوشنبه 4 مرداد 1389, 9:18 pm

دوستان من ابتدا از خودم شروع میکنم که مورد 1 و 2 برای من صدق میکنه یعنی میخوام برای کنکور دولتی و آزاد بخونم و کتاب و جزوات خوب رو بخرم و بخونم،لطفا نظرات خودتون رو در مورد کتابای خوبی که خوندین بگین ...!!!!
اسم کتاب،انتشارات و... bil:

آواتار کاربر
EnR

پست توسط EnR » چهارشنبه 6 مرداد 1389, 6:26 pm

با سلام
من واسه IT میخوام شرکت کنم.
کتابهایی که من تصمیم دارم بخونم :
طراحی الگوریتم : نیپولیتان ترجمه جلیلی
پایگاه داده : مقسمی
مهندسی نرم افزار : پرسمن(سالخورده)
معماری و ساختمان گسسته : پوران(یوسفی)
ساختمان داده : مقسمی
واسه بقیه درسا هم هنوز نمی دونم چه کتابی بگیرم.
در مورد کلاس کنکور هم اصلا وقت ندارم چون 21 واحد از درسم مونده و فکرم نمی کنم زیاد مفید باشه.

آواتار کاربر
Hamed_jon
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hamed_jon » شنبه 9 مرداد 1389, 4:35 pm

دوستان من میخوام هم واسه دولتی و هم آزاد کنکور بدم ولی بیشتر هدفم قبولی در نرم افزار مشهد هستش برای منابع چی کتابایی بگیرم بهتره؟
همینایی که همه جا هست یا آزاد فرق میکنه؟

لطفا بگین از هر انتشارات چی کتابایی بهتر؟چه مولفانی؟ bil:

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: تاپیک جامع انتخاب کتب و موسسات کارشناسی ارشد(دولتی و آز

پست توسط aatwo » سه‌شنبه 16 شهریور 1389, 12:29 am

ساختمان داده : مقسمی منظورتون مال کاردانی به کارشناسی هست dd: ؟

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » شنبه 1 آبان 1389, 11:46 pm

aatwo نوشته شده:ساختمان داده : مقسمی منظورتون مال کاردانی به کارشناسی هست dd: ؟
من منظور ایشون نمی دونم ولی مقسمی ساختمان ارشد هم داره ولی 90 درصد مطالب همونایی که تو کاردانی به کارشناسی گفته و فقط تستای ارشد جدید اضافه شده
من هم می خوام آی تی شرکت کنم و الان دارم کتابهای پوران و مقسمی برای همه دروس می خونم اگر وقت بشه به پارسه هم یک نگاهی می کنیم و باز اگر وقت بشه منابع اصلی مطالعه خواهد شد نکته لازم به ذکر این است که اکثر دوستان به دنبال یک منبع برای هر درس هستند ولی شواهد و قرائن نشون میده اگه بخواین کتاب تست بخونین یک کتاب کمه و باید دو کتاب تست از بهترین کتابهای تست مطالعه شود که در این صورت زیاد فرق نمی کنه کدوم اول بخونین ، ببینین کدوم بهتر متوجه میشین اونو اول بخونین
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
mohamad052

پست توسط mohamad052 » چهارشنبه 19 آبان 1389, 11:07 am

سلام
امیدوارم حال همتون خوب باشه
من نصیر رو به همه دوستان پیشنهاد می کنم طی یک سری تحقیقاتی که داشتم وحضوری که در آن داشتم فکر می کنم که بهترین گزینه باشه یک نکته کلیدی این جا هست اینه که نصیر با توجه به دانشجویانی که داره بالاترین درصد قبولی رو نسبت به بقیه موسسات داره یعنی مثلا پارسه اگر 500 دانشجو داشته باشه و نصیر200 دانشجو می بینیم که تقریبا توی رتبه های تک رقمی برابر هستند و این به نظرم کیفیت کار نصیر رو می رسونه که درصد بالایی از دانشجوهاش تو کنکور کارشناسی ارشد قبول می شند. و مسلماً اگر تعداد دانشجویان این دو برابر بود شاید از 9 تا رتبه تک رقمی 5+1از نصیر می بودند و شاید هم بیشتر...
با امید به موفقیت همه بچه کنکوری ها

آواتار کاربر
thomas edison

پست توسط thomas edison » چهارشنبه 19 آبان 1389, 11:47 am

سلام به همگی
من تا حدودی با نظر mohamad 052 موافقم
اساتید نصیر خوبند گاهی اوقات اساتید نصیر با اساتید موسسات دیگر مانند ماهن و پارسه و ... یکی هستند ولی به طور قابل چشم گیری قیمت نصیر پایین تر هست این رو می تونید 1 دقیقه ای بفهمید با رفتن به سایت هر کدوم و مقایسه اساتید و قیمت ها
گاهاً اساتید نصیر هم بهتر هستند ...

thomas همتون رو دوست داره
bye

آواتار کاربر
thomas edison

پست توسط thomas edison » چهارشنبه 19 آبان 1389, 11:47 am

سلام به همگی
من تا حدودی با نظر mohamad 052 موافقم
اساتید نصیر خوبند گاهی اوقات اساتید نصیر با اساتید موسسات دیگر مانند ماهن و پارسه و ... یکی هستند ولی به طور قابل چشم گیری قیمت نصیر پایین تر هست این رو می تونید 1 دقیقه ای بفهمید با رفتن به سایت هر کدوم و مقایسه اساتید و قیمت ها
گاهاً اساتید نصیر هم بهتر هستند ...

thomas همتون رو دوست داره
bye

قفل شده