رشته های دیگه ی ارشد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
goldman

رشته های دیگه ی ارشد

پست توسط goldman » جمعه 21 اسفند 1388, 11:55 pm

سلام
من تازه عضو سایت شدم و تصمیم گرفتم که یه همچین تاپیک ضروری بزارم که به رشته های دیگه ای بپردازه.
اخه تو این سایت همش شده ارشد نرم افزار و اطلاعات و هیچ رشته ی دیگه ای وجود نداره یا اگه باشه خیلی کم بهش پرداخته میشه.
من خودم حدود 2 ماهه تو نت و همه جا سرک می کشم که در مورد رشته ایم که صنایع غذاییه یه اطلاعاتی پیدا کنم و یه چند تا جزوه و کتاب دانلود کنم و شروع به خوندم کنم متاسفانه تو شهرستان هستم و به جزوه های استادهای برجسته دسترسی ندارم.اما متاسفانه به غیر از اینکه وقت و پولم از بین رفت هیچ نتیجه ای نداد و نتیجه ی بهتری که داد این بود که کلا در مورد رشته ام گیج شدم و بس.
ازتون درخواست می کنم که برای رشته های دیگه مطالب و جزوه و راهنمایی و اموزش بزارید خیلی نیازمندم.به خدا گیر کردم.نمی دونم چه منابعی برای صنایع غذایی بگیرم.نمی دونم جزوهای پارسه و ماهان و استادهای برجسته ی دانشگاههای دیگه رو از کجا گیر بیارم.هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه مطالعه ی ارشد ندارم.چی کار باید بکنم؟؟البته بگم هنوز من وقت خیلی دارم.ولیمی خوام از همین الان کهترم دوم هستم حین ترم مطالعه کنم.تا اون اخرا بهم فشار نیاد. :cry: cuf:
یک دانشجوی صنایع غذایی که می خواد از رتبه ای برتر باشه یاری کنید.
موفق باشید rgs

goldman

Re: رشته های دیگه ی ارشد

پست توسط goldman » سه‌شنبه 25 اسفند 1388, 1:21 am

اگه یکی اینجا جواب منو داد krn:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: رشته های دیگه ی ارشد

پست توسط kanan » سه‌شنبه 25 اسفند 1388, 11:30 am

goldman نوشته شده:اگه یکی اینجا جواب منو داد krn:
سلام
خودتون ميگين ديگه همش شده نرم افزار و فناوري اطلاعات ما هم اطلاعات كمي از ساير رشته ها داريم
ولي من يه آشنا دارم بزار بپرسم ببينم چيزي ميدونه
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده