چند سوال در باره ارشد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

چند سوال در باره ارشد

پست توسط amir20087j » دوشنبه 21 دی 1388, 11:25 am

با درود
قصد من این هست که سال اینده برای ارشد بطور جدی بخونم اما چند سوال دارم که امید وارم جوابش رو از شما بگیرم :

1 - کتاب های پارسه رو میشه بدون ثبت نام تو موسسه گرفت و یا خرید یعنی اینکه بدون ثبت نام کتاب ها یا جزوات پارسه رو خرید ( همچون امار و احتمالات مهندسی طورانی که یک کتاب طوسی رنگ هست و من توی انقلاب دیدمش ) خواستم بدونم بقیه کتاب های پارسه گیر میاد

2 - منظور از جزوات پارسه همون کتاب هاش هست یا نه فرق می کنند

3 - بسته اموزشی خود این سایت برای فروش که جزوات پارسه رو هم داره برای چه سالی هست یعنی چند سال پیش

4 - من نمی خوام برم کلاس اموزشی ایا احتمال قبولی دارم با خوندن همین جزوات شما و یا کتاب های اموزشی دیگه

5 - اگه بخوام it هم شرکت کنم برای موفقیت چی کار کنم نمی دونم منابع چی هست یا اینکه اصولا جای موفقیت هست یا نه

6 - و در انتها که این سوال خیلی مهمی برام هست اینکه پایه برنامه نویسی من ضعیف هست خواستم بدونم که حالا مثلا من رفتم پارسه یا به هر صورتی من ارشد قبول شدم ( خودم گرایش نرم افزار رو می خوام ادامه بدم ) باید برای اینکه تو ارشد دچار مشکل نباشم کدوم بخش از درس های دوره کارشناسی رو مسلط باشم البته برخی از درس ها مثل سی یا ساختمان داده و ... کلا راهنمایی کنید

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: چند سوال در باره ارشد

پست توسط eli » دوشنبه 21 دی 1388, 5:07 pm

قصد من این هست که سال اینده برای ارشد بطور جدی بخونم
امیدوارم که در به هدفتون برسید.
1 - کتاب های پارسه رو میشه بدون ثبت نام تو موسسه گرفت و یا خرید یعنی اینکه بدون ثبت نام کتاب ها یا جزوات پارسه رو خرید ( همچون امار و احتمالات مهندسی طورانی که یک کتاب طوسی رنگ هست و من توی انقلاب دیدمش ) خواستم بدونم بقیه کتاب های پارسه گیر میاد

2 - منظور از جزوات پارسه همون کتاب هاش هست یا نه فرق می کنند
جزوات پارسه به صورت آزاد فروش نداره ( بجز درس آمار و ریاضی) و شما باید در این موسسه ثبت نام کنید که به هراه آزمون از جزوات هم استفاده کنید.
3 - بسته اموزشی خود این سایت برای فروش که جزوات پارسه رو هم داره برای چه سالی هست یعنی چند سال پیش
این سوال رو فکر میکنم مستقیما باید از مدیر سایت "پیمان" بپرسید.
4 - من نمی خوام برم کلاس اموزشی ایا احتمال قبولی دارم با خوندن همین جزوات شما و یا کتاب های اموزشی دیگه
رفتن به کلاس کنکور هیچ تضمینی برای موفقیت در کنکور نیست.
کلاس‌های کنکور هم چیزی فراتر از این مطالب داخل جزوات و کتب کنکوری ارائه نمیشه.
5 - اگه بخوام it هم شرکت کنم برای موفقیت چی کار کنم نمی دونم منابع چی هست یا اینکه اصولا جای موفقیت هست یا نه
برای موفقیت در گرایش IT هم باید تمام منابع این رشته رو خوب بخونید. در همین تالار منابع مهم برای این گرایش گفته شده.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط amir20087j » سه‌شنبه 22 دی 1388, 10:21 am

درود
eli جان سپاس

اما من نتونستم برای مدیر پیام بفرستم اگه کسی از سال جزوات پارسه سایت که برای فروش هست اطاع داره بگه تا با اطمینان بیشتری تهیه کنم

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 22 دی 1388, 11:46 am

خواهش می‌کنم.

این جزوات چاپ سال 86 هستش.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

قفل شده