کنکور کارشناسی ارشد 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: کنکور کارشناسی ارشد 89

پست توسط kanan » جمعه 14 اسفند 1388, 12:09 am

mamad_msp نوشته شده:کتابای پارسه رو من دیدمو نمیشه روش حساب کرد
هر چند قراره که روندشو عوض کنه و کتابای جدید بده
اینو یکی از افراد مهمش گفت اما بازم معلوم نیست چی می خواد کنهو من کلا منظورم رو رفرنسای اصلی بوئ
دوست عزيز من يه چيز بگم اصلا من هيچ درسي رو از روي رفرنس اصلي نخوندم
چون رفرنس اصلي خوندن به هيچ دردي نميخوره ديگه ارشد مثل كارداني به كارشناسي نيست بگن اين رفرنس مثلا ذخيره رانكوهي بري اون بخوني و عين جملات اون بياد اصلا تو ارشد چنين چيزي نيست فقط بايد نكات درسي و تستي ياد بگيري چون بيشتر سوالات مفهومي هست
براي همون فقط بايد كتاب تست خوند
الان مثلا رفرنس اصلي نظريه زبان و ماشين كتاب پيتر لينز هست كه واقعا ميتونم بگم هيچ ارزشي نداره هركسي اين كتاب خوند و سر در آورد به من هم بگه
يا كتاب پياده سازي زبانهاي برنامه سازي مال پرات كه اونم قرص خواب هست و ارزش خوندن نداره

در مورد كتابهاي جديد پارسه كه ميگين من ديدم كتابهاي جديدشو همون آش و همون كاسه هست فقط جلدشون از نارنجي تبديل شده به آبي با كمي تغييرات جزيي اگه بخوان تغييرات كلي بدن فكر كنم تو سال 90 بشه اين كار
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » جمعه 14 اسفند 1388, 7:12 pm

سلام دوستان
من چند تا سوال دیگه دارم که از اساتید می خوام جواب بدن مخصوص اساتید کنکور شرکت کرده:
1-کتاب آمار پارسه رو می شه از جایی تهیه کرد چون خانم eli گفتن که فروش آزاد هم داره من زنگ زدم نمایندگیش تهران گفت کلی فروش داریم!!! حالا آیا از جایی می شه تهیه کرد مخصوصا مشهد؟
2- کتاب لینز رو من دارم می خونم فقط سوالم اینه همشو بخونم یا نه فقط یک سری فصل های خاص؟
واسه امتحان دانشگاه یادمه اصلا در طول ترم نخونده بودم وچند روز قبل امتحان فکر می کردم حتما می افتم ولی خوب 2 یا 3 روز خوندم ( حدود 39 ساعت نخوابیدم!! ger: ولی بعد امتحان اصلا حالم خوب نبود . کلی بعدش خوابیدم ) وخیلی خوب هم امتحان دادم وخیلی برام ساده اومد ولی الان که دارم می خونم خیلی کند پیش می رم 9 ساعت 25 صفحه تقریبا و تمرین هاشم بعضی هاش خیلی سخته و کلا وقت گیره! البته تست نزدم هنوز! کتاب پوران رو هم دارم اون همش نکته هست واسه همین ترجیح دادم لینز با تمریناشو بخونم. بعدش پوران . حالا همه ی فصلاشو بخونم یا نه (لینز ترجمه صراف زاده) ؟
3- ریاضی می خوام یه درس ساده بخونم که بشه تست زد همین آمار فقط و اون هم پارسه خوبه یا نه؟ (من ریاضیم خوب نیست) چون برای کنکور دانشگاه آزاد می خونم که وقتم نیست می خوام وقتمو رو درس های دیگه بزارم
4- آزمون های سنجش و دانش که دو تاست و واسه دانشگاه آزاده شرکت کنم ؟ کسی خبر داره؟ (یکی 27 فروردین ویکی هم نمی دونم چندم اردیبهشت)
تصویر

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » جمعه 14 اسفند 1388, 10:53 pm

دوست مربی گل نمی دونم شاید فرمایش شما درست باشه
اما من که کاردان یبه کارشناسی اصلا رفرنس نخوندم حسشم نبود اما اینجا فک میکنم بعضی درسا مثل طراحی الگوریتم سیستم عامل ئ بعضی دیگر شاید خوندن رفرتس بهتر باشه. البته همونطور که گفتی کاملا مفهومی هست و از جا خالی اینا خبری نیس اما به هر حال سلیقه ای هست و نمی شه گفت کلا رفرنس ها بی تاثیر است .
به غیر از جلدش قرارا یه جورای کتاب خود اموز بدن بیرون و بعضی از استید مثل استاد سیستم عاملش کتابشو گفته حتی اگه کسی که بوق باشه می تونه به صورت خود اموز با این کتاب پیش بره و بعضی دیگر مثل استاد ... گفتن این کار باعث می شه که کلاسس نیان برا همون بازم دودره بازی در اوردن. به هر حال نمیشه از کسی ایرادی گرفت و به یک منبع وابسته بود. البته این پارسه کلا هر سال گویا جلدشو عوض می کنه:D
sanj: چه قدر سخته فارسی نویسی تا حلا این قدر فارسی ننوسشته بودم و این که حروف فارسی ندارم
دوست عزیز اگه الی خانم گفت ازاد داره پس حتما خویش می دونه حتما پیگیر شو و ازشون ادرسو بگیر:D

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » جمعه 14 اسفند 1388, 11:33 pm

1-کتاب آمار پارسه رو می شه از جایی تهیه کرد چون خانم eli گفتن که فروش آزاد هم داره من زنگ زدم نمایندگیش تهران گفت کلی فروش داریم!!! حالا آیا از جایی می شه تهیه کرد مخصوصا مشهد؟
دوست عزیز اگه الی خانم گفت ازاد داره پس حتما خویش می دونه حتما پیگیر شو و ازشون ادرسو بگیر
دوستان عزیز من چند ماه پیش تو انقلاب پرسیدم و خودم دیدم. کتاب آمار مهندس طورانی و ریاضیات معتقدی از انتشارات پارسه بود. حالا نمی دونم تو مشهد کجا دارن ولی باید همه کتاب فروشی ها داشته باشن.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » شنبه 15 اسفند 1388, 12:56 am

مجبورین تهیه کنین پست کنین :)

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » سه‌شنبه 18 اسفند 1388, 7:46 pm

eli نوشته شده:

دوست عزیز اگه الی خانم گفت ازاد داره پس حتما خویش می دونه حتما پیگیر شو و ازشون ادرسو بگیر
دوستان عزیز من چند ماه پیش تو انقلاب پرسیدم و خودم دیدم. کتاب آمار مهندس طورانی و ریاضیات معتقدی از انتشارات پارسه بود. حالا نمی دونم تو مشهد کجا دارن ولی باید همه کتاب فروشی ها داشته باشن.
ممنون که پاسخ دادین باید برم بگردم اگه پیدا بشه ان شاء الله
اون سه تا سوال دیگه رو کسی نیست کمک کنه؟
تصویر

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » سه‌شنبه 18 اسفند 1388, 7:47 pm

mamad_msp نوشته شده:دوست مربی گل نمی دونم شاید فرمایش شما درست باشه
اما من که کاردان یبه کارشناسی اصلا رفرنس نخوندم حسشم نبود اما اینجا فک میکنم بعضی درسا مثل طراحی الگوریتم سیستم عامل ئ بعضی دیگر شاید خوندن رفرتس بهتر باشه. البته همونطور که گفتی کاملا مفهومی هست و از جا خالی اینا خبری نیس اما به هر حال سلیقه ای هست و نمی شه گفت کلا رفرنس ها بی تاثیر است .
به غیر از جلدش قرارا یه جورای کتاب خود اموز بدن بیرون و بعضی از استید مثل استاد سیستم عاملش کتابشو گفته حتی اگه کسی که بوق باشه می تونه به صورت خود اموز با این کتاب پیش بره و بعضی دیگر مثل استاد ... گفتن این کار باعث می شه که کلاسس نیان برا همون بازم دودره بازی در اوردن. به هر حال نمیشه از کسی ایرادی گرفت و به یک منبع وابسته بود. البته این پارسه کلا هر سال گویا جلدشو عوض می کنه:D
sanj: چه قدر سخته فارسی نویسی تا حلا این قدر فارسی ننوسشته بودم و این که حروف فارسی ندارم
دوست عزیز اگه الی خانم گفت ازاد داره پس حتما خویش می دونه حتما پیگیر شو و ازشون ادرسو بگیر:D
از شما هم ممنون
تصویر

آواتار کاربر
aatwo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aatwo » جمعه 19 شهریور 1389, 10:13 pm

milad نوشته شده:پایگاه مقسمی خوبه
معماری مقسمی خوبه راهیان ارشد بهتره
مدار منطقی راهیان بهتره
کامپایلر پوران خوبه
نظریه زبانها مقسمی بهتره
زبانهای برنامه سازی جعفر نژاد خوب نیست ولی چاره ای هم نیست!
سیستم عامل(جدید) وگسسته پوران خوبه
چرا میگید چاره ایی نیست ddn:
میشه اگه کسی اطلاع داره زبانهای برنامه سازی جعفر نژاد یا سالخورده؟

ماندانه

پست توسط ماندانه » شنبه 20 شهریور 1389, 10:37 pm

من بهمن 88کارشناسیمو تموم کردم (رشته اقتصاد بازرگانی).امسال دارم خودمو آماده میکنم واسه ارشد سال بعد البته رشته حسابداری.

mjdehkordi

پست توسط mjdehkordi » شنبه 27 شهریور 1389, 9:31 am

کسانی که می خواهن توی کلاسها یا آزمونهای پارسه شرکت کنند تعدادی بن تخفیف 20% به فروش می رسد. قیمت 60 هزار تومان تلفن 09122463968

قفل شده