شرکت در کنکور ارشد آینده

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
pouyaneysari

شرکت در کنکور ارشد آینده

پست توسط pouyaneysari » دوشنبه 8 مهر 1392, 9:23 pm

سلام به همه بچه های کنکوری،یه سوال داشتم،من اگه رشته فنی و حرفه ای بردارم و بخونم میتونم بعد گذراندن دوره کاردانی و کارشناسی تو کنکور ارشد شرکت کنم :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: یه سوال

پست توسط zhashemi » دوشنبه 8 مهر 1392, 9:57 pm

pouyaneysari نوشته شده:سلام به همه بچه های کنکوری،یه سوال داشتم،من اگه رشته فنی و حرفه ای بردارم و بخونم میتونم بعد گذراندن دوره کاردانی و کارشناسی تو کنکور ارشد شرکت کنم :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
بله میتونید!
شما هنوز انتخاب رشته نکردین؟ اول دبیرستان هستین؟
اگه اینطوره پیشنهاد میدم نیای فنی

pouyaneysari

پست توسط pouyaneysari » چهارشنبه 10 مهر 1392, 9:57 pm

zhashemi نوشته شده:
pouyaneysari نوشته شده:سلام به همه بچه های کنکوری،یه سوال داشتم،من اگه رشته فنی و حرفه ای بردارم و بخونم میتونم بعد گذراندن دوره کاردانی و کارشناسی تو کنکور ارشد شرکت کنم :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
بله میتونید!

چرا نیام؟

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » شنبه 13 مهر 1392, 5:44 pm

pouyaneysari نوشته شده:
zhashemi نوشته شده:
بله میتونید!

چرا نیام؟

عدالت آموزشی برای فنی حرفه ای وجود نداره! با سیاست هایی ک ضد بچه های فنی اعمال شده! خیلی از استعدادها هدر رفته! همین چند سال پیش بود ک بچه ها با رتبه های تک رقمی پشت کنکور موندن جرمشون فنی بودن بود! با اینکه سطحشون از ریاضی ها خیلی بالاتره

نمونه اش خود من! انقدر تبعیض دیدم که پشیمونم چرا نرفتم ریاضی اگه ریاضی بودم وضعیتم خیلی بهتربود!
اگه امکانات،دانشگاه دولتی،مسئولین حرف شنو،عدالت آموزشی وازهمه مهمتر احترام اجتماعی میخای تجدید نظرکن

pouyaneysari

پست توسط pouyaneysari » یک‌شنبه 14 مهر 1392, 7:40 am

عدالت آموزشی برای فنی حرفه ای وجود نداره! با سیاست هایی ک ضد بچه های فنی اعمال شده! خیلی از استعدادها هدر رفته! همین چند سال پیش بود ک بچه ها با رتبه های تک رقمی پشت کنکور موندن جرمشون فنی بودن بود! با اینکه سطحشون از ریاضی ها خیلی بالاتره

نمونه اش خود من! انقدر تبعیض دیدم که پشیمونم چرا نرفتم ریاضی اگه ریاضی بودم وضعیتم خیلی بهتربود!
اگه امکانات،دانشگاه دولتی،مسئولین حرف شنو،عدالت آموزشی وازهمه مهمتر احترام اجتماعی میخای تجدید نظرکن
ممنون از جوابتون goli

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: شرکت در کنکور ارشد آینده

پست توسط zhashemi » یک‌شنبه 14 مهر 1392, 8:54 am

خواهش میکنم danesh

امیدوارم تصمیم درستی بگیرید goll

قفل شده