انتخاب گرایش

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
modabber

انتخاب گرایش

پست توسط modabber » چهارشنبه 26 تیر 1392, 5:13 pm

سلام.من دانشجوی رشته نرم افزارم و قصد دارم امسال کنکور ارشد شرکت کنم.من به گرایش شبکه خیلی علاقه دارم ولی از طرفی ظرفیت تو این گرایش خیلی پایینه و ظرفیت تو گرایش خودم یعنی نرم افزار بالاست ولی خوب تعداد دروسی که باید برای کنکود بخونم خیلی بیشتر از شبکه است.برای همین بین دو گرایش شبکه و نرم افزار تردید دارم لطفا راهنمایی کنید.

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: انتخاب گرایش

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 31 تیر 1392, 7:20 pm

modabber نوشته شده:سلام.من دانشجوی رشته نرم افزارم و قصد دارم امسال کنکور ارشد شرکت کنم.من به گرایش شبکه خیلی علاقه دارم ولی از طرفی ظرفیت تو این گرایش خیلی پایینه و ظرفیت تو گرایش خودم یعنی نرم افزار بالاست ولی خوب تعداد دروسی که باید برای کنکود بخونم خیلی بیشتر از شبکه است.برای همین بین دو گرایش شبکه و نرم افزار تردید دارم لطفا راهنمایی کنید.

به نظر من بهتره آدم بره دنبال علاقش
ضمن اینکه نرم افزار خیلی اشباع شده...
وقتی ظرفیت رشته های شبکه - امنیت اطلاعات و تجارت الکترونیک پایینه متخصصانش پایین تره و به نفع متخصصانشه..
باید سختی رو تحمل کرد.
خصوصا در دروسی مثل شبکه و مهندسی نرم افزار که خیلی بی حساب کتابن تو کنکور

manoto1371
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: انتخاب گرایش

پست توسط manoto1371 » سه‌شنبه 1 مرداد 1392, 12:41 am

modabber نوشته شده:سلام.من دانشجوی رشته نرم افزارم و قصد دارم امسال کنکور ارشد شرکت کنم.من به گرایش شبکه خیلی علاقه دارم ولی از طرفی ظرفیت تو این گرایش خیلی پایینه و ظرفیت تو گرایش خودم یعنی نرم افزار بالاست ولی خوب تعداد دروسی که باید برای کنکود بخونم خیلی بیشتر از شبکه است.برای همین بین دو گرایش شبکه و نرم افزار تردید دارم لطفا راهنمایی کنید.
بسم رب المهدی ...
با سلام دوست عزیز ، یقینا تاثیر اول در بسیاری از انتخاب ها علاقه می باشد ، و مهمترین چیز این است که با علاقه به چیزی سختی های ان قابل تامل و تحمل می باشد .

به آن نقطه که احساس می کنید در ان موفق هستید بپردازید و به اینکه تعداد و ظرفیت چگونه است فکر نکنید و فقط تلاش ، تلاش و تلاش کنید .
نیا نیا گل نرگس ز رنجمان تو مکاه

کسی ز خلق و خلائق فدای راه تو نیست

اللهم عجل لولیک الفرج

قفل شده