ارشد93

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
engineerIT

ارشد93

پست توسط engineerIT » دوشنبه 7 اسفند 1391, 9:32 pm

سلام به دوستان
من ترم6 آی تی پیام نور هستم از طرفی تصمیم به کنکور ارشد دارم از طرف دیگر تصمیم دارم فعلا به فکر ارشد نباشم و بارعلمی خود را درحد یک مهندس بالا ببرم و توانایی و تجربه لازم را به دست آورم بعد به ارشد فکر کنم.
لطفا مرا راهنمایی کنید
اگر نظر شما بر این است که کنکور بدهم از الآن شروع کنم و از چه دروسی؟برنامه مناسبی پیشنهاد کنید
باتشکر از شما

fhatami

Re: ارشد93

پست توسط fhatami » چهارشنبه 9 اسفند 1391, 9:15 pm

سلام و خسته نباشید
من لیسانس کامپیوتر-نرم افزار هستم و تصمیم دارم برای ارشد آزاد شرکت کنم
پکیج ارشد آزاد ماهان رو هم تهییه کردم و چند روزه شروع به مطالعه کردم
برای حتما قبول شم نیاز به کمک داشتم ازتون
-------->>> یه خواهشی هم که دارم اینه که سر فصل های مهم هر درس برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار رو هم بگید

honamik

پست توسط honamik » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:10 pm

سلام به همه دوستان
ترم 2 کارشناسی علمی کاربردی میخونم تو شهر dan خودم.
چون شاغلم ،میخوام ارشد مجازی شرکت کنم و از همین حالا شروع کنم به مطالعه.
در حال حاضر یه سری از کتابها و جزوه هایی که دوستان معرفی کردن دارم جمع بندی میکنم ببینم در کل چه حجمی از مطالب رو باید بخونم rooz
برایه ادامه هدفم اگه دوستی هست که شرایط تقریبا مشابه داره اعلام کنه تا با هم برنامه ریزی کنیم
من تا آخر اردیبهشت منتظر همراه می مونم و اگه نبووووووووووود خودم تنها برنامه ریزی می کنم. krn:
منتظرم goll
خدايا باراني بفرست از رحمت!!!

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط zhina » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 3:35 pm

سلام من کارشناسی نرم افزار دارم
میخوام تازه شروع کنم برای ارشد سراسری و ازاد بخونم!

تو فکرمه علوم اجتماعی شرکت کنم
نمیدونم کدوم گرایشش راحتتره ger و چه منابعی براش مناسبه! khk:
لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم! توی گوگل سرچ زدم اما گیج شدم ger !
مرسی yes:
کاش حرف دل آدمها از تو چشاشون پیدا بود . . .

setayesh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تاکستان

پست توسط setayesh » جمعه 3 خرداد 1392, 7:41 pm

سلام دوستان goli
بعد 2 سال جدایی از درس و دانشگاه می خوام شروع کنم برای ارشد بخونم rooz . همراهیتون دلگرمم می کنه. ssb:

Alisa1990

پست توسط Alisa1990 » شنبه 30 شهریور 1392, 7:39 pm

سلام
من سال آخر کارشناسی کامپیوتر، مهندسی نرم افزار هستم، قصد دارم امسال کنکور شرکت کنم
ولی دولتی شرکت نمیکنم، فقط آزاد، اونم فقط شهر خودم، سنندج

میخواستم از دوستانی که قبلا تجربه شرکت تو کنکور ارشد آزاد رو دارن بپرسم که سطح آزمون چطوریه ؟ خیلی درس خوندن میخواد ؟؟؟ rooz
هیچ سهمیه ای ندارم gsg به نظرتون قبول میشم؟

آواتار کاربر
saeedjafari
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قم
تماس:

پست توسط saeedjafari » دوشنبه 22 مهر 1392, 11:57 am

با سلام و روز بخیر
سعید هستم
دانشجوی ترم آخر کامپیوتر
علمی کاربردی
آیدی یاهو : sir.0oo0
شغل : برنامه نویس وطراح وب
سایت شخصی : http://www.saeedjafari.ir
سایت کاری : http://www.wiina.ir

در خدمتتون هستم
امیدوارم همه بتونیم با یه برنامه ریزی دقیق ارشد قبول بشیم
goll
WEBNOVIN
http://www.saeedjafari.ir

خدمات هاست و طراحی وب
کلیه امور تبلیغاتی و گرافیکی
ارایه پروژه های دانشجویی
-----------------------------
*به دوستان خود بگوئید
وب نوین*

mshtable
تماس:

پست توسط mshtable » جمعه 26 مهر 1392, 7:14 am

engineerIT نوشته شده:سلام به دوستان
من ترم6 آی تی پیام نور هستم از طرفی تصمیم به کنکور ارشد دارم از طرف دیگر تصمیم دارم فعلا به فکر ارشد نباشم و بارعلمی خود را درحد یک مهندس بالا ببرم و توانایی و تجربه لازم را به دست آورم بعد به ارشد فکر کنم.
لطفا مرا راهنمایی کنید
اگر نظر شما بر این است که کنکور بدهم از الآن شروع کنم و از چه دروسی؟برنامه مناسبی پیشنهاد کنید
باتشکر از شما
سلام
من نظر خودتو بیشتر می پسندم، کار درست همونه، به شرطی که مردش باشی و اهل یک برنامه ریزی 2، 3 ساله. تو این مدت میتونی هم زمان با ارتقای توانایی های فردی و شغلی (اقتصادی و اجتماعی)، روزی 2، 3 ساعت هم درس بخونی و مثل آب خوردن بعدش ارشد قبول بشی حتی توی دانشگاههای تاپی مثل دانشگاه تهران، شریف، یا امیرکبیر.

البته روی حرفم فقط با شما نیست و امیدوارم برای همه مفید باشه:
خیلی ها بی هدف، صرفا میخوان زودی ارشد قبول بشن و همینطور بدو بدو معلوم نیست اصلاً به چه مسیری دارن میرن. من خیلیا رو میشناسم که تو مقطع ارشد به دلیل فشاری که بهشون وارد میشه تازه به فکر میوفتن که اصلاً آیا من دارم مسیر درستی رو میرم یا نه. آخه تو شرایطی که بازار کار و اقتصاد خرابه، ازدواج سخت شده و از سن ازدواج فرد هم گذشته، و فرد هنوز استقلال درستی نداره و داره هنوز از باباش پول تو جیبی میگیره، سختی و حجم دروس و پروژه ها و ... غیر قابل تحمل میشه.

کسی که هر چی تو کارشناسی خونده (یا نخونده!) بدردش نخورده و یا نتونسته ازش استفاده کنه، حالا بیاد چند سال هم خودشو درگیر ارشد کنه تا بعدش ببینیم چی پیش میاد ... خب از همین حالا معلومه چی پیش میاد، تو جامعه کاری منزوی میشه و از غافله عقب میمونه؛ چون نمیتونه کار مفید انجام بده و از نتایجش لذت ببره کم کم افسرده میشه؛ و ...

بنظرم شما شروع کن و کم کم از منابع مرجع بخون. و سعی کن از مراجعی بخونی که کاربردی تر باشه، مثلاً پایگاه، زبانهای برنامه نویسی، شبکه، و ... (با توجه به علاقه و گرایشت). و بعد کمکم وارد دروس تئوری تر شو. بهتره از مراجع به روز انگلیسی استفاده کنی (چون طرف یک استاد برجسته تو اون فیلده و نفسش گرمه! درسته چند ماهه اولش خیلی سخته ولی بهتر از اینه که بری ترجمه کسی رو بخونی که معلوم نیست خودش فهمیده چی نوشته یا نه) سایت CEB یک منبع خوبه برای این منظور:

http://computer-en-books.ir/index.php/e ... oks/84-ceb

در نهایت هم سه چهار ماه مونده به کنکور برو یک سری کتاب، مثلاً کتب پوران رو بگیر و کار کن تا به آمادگی صد در صد برسی!

این روش رو خود من انجام دادم و تونستم ارشد دانشگاه تهران قبول بشم، تو هم میتونی، یعنی هر کس ظرفیتش رو داشته باشه که چنین گام بزرگی برداره، و استقامت انجام یک چنین برنامه ی طولانی مدتی رو حتماً میتونه. من خودم ثابت کردم که آی کیوی زیادی نمیخواد، ای کیو میخاد!!!

در پایان اگه خواستی چنین راهی رو بری، سعی کن قبل از ورودت به دانشگاه دقیقاً معلوم کرده باشی که تز ارشدت در چه زمینه و با چه استادی خواهد بود، این دیگه اوج هدفمندی و موفقیته!

قفل شده