تشكيل گروه درسي براي موفقيت در كن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 15 مهر 1386, 1:54 pm

alireza نوشته شده: هيچ ادمه عاقلي كمك ودوستي كساني را كه ميتونن به او كمك كنن تا به موفقيت برسن را رد نمي كنه
اگه کسی بخواد تو این گروه باشه به این خاطر نبوده که شما !!! می تونید به اون کمک کنید چون اعتقاد دارم برای درس خوندن ، هیچ کس جز خود شخص نمی تونه به اون کمک کنه و تا اون نخواد چیزی یاد بگیره کاری از هیچ کس ساخته نیست ، حتی آدم عاقلی مثل شما ...
alireza نوشته شده: افراد گروه بايد صادق ، باوفا ، متخصص ، مهربان ، متعهد و مورد اطمينان و... باشند بنابراين كساني كه شرايط فوق را نداشته باشند از عضويت انها صرف نظر خواهيم كرد.
البته در شخصیت شما به عنوان انسانی ، صادق ، باوفا ، متخصص ، مهربان ، متعهد و مورد اطمينان شکی نیست !! ولی بهتر بود صفت مودب رو هم به این قطار اضافه می کردین .. تا افراد گروه بدونن که برای انسجام و یک رنگ بودن باید احترام همدیگر رو نگه دارند
alireza نوشته شده:بنابراين يه كمي عقلاني تر پيش بريم ودست از حاشيه برداريم اگر اين طوري پيش بريم ارشد 88 نيز از دست خواهيم داد چه برسه به شركت وقبولي در ان
منظور شما رو از عقلانی تر و حاشیه متوجه نمی شم .
ما چه کار غیر عقلانی انجام دادیم که خودمون خبر نداریم؟؟
عقلانیت از نظر شما یعنی چی ؟
چرا فکر می کنید الان در حاشیه هستیم ؟؟

مطمئن باشید اگه به سیاق شما بخواهیم پیش بریم به جایی نمی رسیم و چیزی به جز خستگی ، سردی و شکست و شاید رنجیدن و کدورت نصیبمان نخواهد شد ..
alireza نوشته شده: standard mail: ab_num
اینطور که من فهمیدم منظور شما از ab باید alireza bond باشه که گویا e-mail گروهتون هم همین عبارته ، پس گروهی رو که هنوز ایجاد نشده و اعضایی نداره رو تصاحب کردید !! همون طور که عقل رو به انحصار خودتون در آوردید .
مبارک باشه
alireza نوشته شده:داش محسن عقل وشعورت منو كشته اون غرورت منو كشته
نمی دونم این جمله شما رو یه نوع توهین تلقی کنم یا شوخی !! به هر حال به قول محسن عزیز بهتره از ادبیات بهتری استفاده کنید
alireza نوشته شده:بابا بزار اول استارتو بزنيم بعد لاك پشتي حركت ميكنيم
به نظر من برای انجام دادن یه کار، مهمتر از زمان استارت اون کار ، اینه که وسط راه به علت برنامه ریزی غلط و شتابزده کم نیاری و پروزه رو متوقف نکنی
ملک بی سیاست هم چون مال بی تجارت و علم بی بحث پایدار نمی مونه
مسلما هر کسی حق داره نظر خودش رو البته با حفظ احترام بیان کنه.
به این جمله ایمان دارم
moien نوشته شده: خیلی عجیب نیست اگه دیگه کسی مایل به عضو شدن در چنین گروهی نباشه ..
امام علی (ع) :
"ناتوان ترین مردم آنست که از بدست آوردن دوستانی برای خود عاجز باشد ، عاجزتر از او کسی است که دوستش را از دست بدهد"

من همین جا به alireza عزیز با رعایت ادب و احترام ایشون و آرزوی موفقیت برای خودشون و گروه ایشون میگم که دیگه تمایلی به عضویت در گروه ایشون ندارم . برای ارشد برنامه ریزی می کنم ، منابع خوب رو با کمک دوستان خوبی مثل moien، , rosa , eli , amin , sjj , mohammad محسن و بقیه دوستان که الان حضور ذهن ندارم شناسایی می کنیم و اگه کمکی از دستم برای هر کسی بر بیاد ، دریغ نمی کنم و ارشد 88 را انشا الله ، به همراه دوستان وارد دانشگاههای مطرح تهران میشیم

من رو ببخشید که نتونستم ساکت باشم و چیزی نگم و امیدوارم حرفهای من باعث ناراحتی دوستان ، بخصوص alireza نشه

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان گلم که وجود تک تک شون برایم قوت قلبی است .
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » یک‌شنبه 15 مهر 1386, 2:52 pm

من قبلا هم گفتم که گروهم همه بچه های karshenasi.com هستش
و بهتره هر کی هر چی بلده همینجا مطرح کنه که بقیه هم استفاده کنن
تا ce.mohsen و محمد و رزا و جلال و پیمان و بقیه ی کارشناسی.کام باشن نیاز به گروه جدیدی نیست

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 16 مهر 1386, 2:35 am

دوستان خوبم

با اینکه این بحث یه مقدار طولانی و شاید خسته کننده شد, اما به نظرم حداقل خوبیش این شد که نشون داد دوستان چقدر به این موضوع اهمیت میدن.

همون طور که در پست اولم در این تاپیک مطرح کردم من هم ایده ی خاصی برای مطالعه ی گروهی در ذهن داشتم که با زدن یک تاپیک جدید اون رو مطرح میکنم.
لطفا اون رو مطالعه کنید و نظرات خوبتون رو راجعبش بیان کنید.
و پیشنهاد میکنم که هر کس که ایده ای در ذهن داره اون رو مطرح کنه تا با رسیدن به یک جمع بندی از این ایده ها, هر چه زودتر کار رو شروع کنیم. انشاا...

آواتار کاربر
ravaniye oop
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ravaniye oop » دوشنبه 16 مهر 1386, 11:02 am

با سلام به همه ی شما دوستان پر تلاش و با ارداه ی خودم که از همین الان به فکر مراحل با لاتر هستند.
حقیقت اینه که من تا الان فکر می کردم که فقط خودم از الان دارم می خونم , غافل از شما دوستان پر تلاش خودم . باید بگم که منو غافلگیر کردید .ای ول

با خوندن نظرات شما دوستان به این نتیجه رسیدم که این ابتکار آقای alireza بسیار خوب و در هماهنگ شدن ما ها می تونه موثر باشه .

من هم با شما هم عقیده و هم پیمان هستم و تا استاد کردن یاور کنکور ارشد اون هم هموش مصنوعی با شما همراه میمونم .
به امید دیدار همهتون در ارشد .

بزرگی میگفت:
چنان چه ندانی به کدامین بندر روانی هر باد , باد موافق و هر ساحل ,مقصد خواهد بود.

با آرزوی موفقیت شما.
ravaniye oop

alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » دوشنبه 16 مهر 1386, 11:57 am

بازم عرض سلام دارم
دوستان اگر بنده با اقاي ce.mohsenويا ديگر دوستان به اون شكل صحبت كردم نبايد حمل بر بي ادبي بشه چون طبق گفته دوستان ،جو ، جوي صميمانه ودوستانه است به همين خاطر بنده از لحن دوستانه استفاده كردم وگرنه "اتفاقا" بنده از ادبيات خوبي برخودارهستم وكاملا بر اين امر واقف هستم.
بنابراين بايد همگي با هم دوستانه برخورد كنيم واز صحبتهاي يكديگر غرض ورزي ننماييم.
در مورد چكونگي تشكيل گروه نيز بايد عرض كنم كه هر كس قانوني داره كه بايد وضع بشه ،بيان كنه تا ديگران نيز نظرشون را اعلام نمايند . قوانيني كه بنده براي عضويت در گروه بيان نمودم قوانين ابتدايي گروه است هر كس مخالف بندي از آن قوانين هست با دليل درست بيان نمايد تا انرا اصلاح نماييم.
استاندارد اي دي افراد گروه از ab_num كه مخفف numbers_ArshadBond مي باشد.
اگر حرفي ،امري ،عرضي،فرمايشي ،مشورتي،صفا وصميميتي است ما در خدمتيم.
خدانگهدار
پاسكال :محبت بالاتر از عقله؟
نظر شما چيه؟

alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » دوشنبه 16 مهر 1386, 12:03 pm

استاندارد اي دي افراد گروه از ab_num كه مخفف ArshadBond
numbers _
مي باشد.
نظر شما چيه؟

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

استبداد، هرگز

پست توسط bbk_agp » پنج‌شنبه 19 مهر 1386, 10:03 am

سلام

من که وقتی این تاپیک رو اولش دیدم کلی خوشحال شده بودم...

یه مدت که درگیر ثبت نام و خونه گرفتن(خیلی سخته، مخصوصا تو شهرای سنتی با افکار مذهبی(روی مشاور املاک نوشته: خونه برا دانشجو نداریم)) و فحش دادن به خودم (که چرا این جا رو زدی) و ... بودم و هنوز تو شهر جدید جا نیفتادم، و خیلی نمی تونم بیام اینترنت... از همین جا به خاطر دیر جواب دادن معذرت می خوام و میخوام بگم که جواب ندان دلیل بر اهمیت ندادن نیست...

زمان بحث ها افتاده بود تو این مدت ثبت نام و شروع کلاسا و همه بحث ها انجام شده و تقریبا به نتیجه هم رسیده، ولی منم نظراتم رو میگم که بعدا نگن این عضو گروه به علت خاموشی (نشانه رضاست، سکوت) با همه قوانین موافق بوده و به استبداد رای داده است...

واقعا سازمان ملل هم این قدر سخت نمی گیره، این همه اطلاعات از اعضا گروه برای چیه، مگه میخواییم گروه تروریستی تشکیل بدیم که در صورت خیانت اعضا طرف رو فوری پیدا کنیم و ترور کنیم؟

رهرو آن نیست که گهی تند... این جمله مثل طلا می مونه... یکی از همکلاسی ها تو دوره کاردانی همین که ترم 3 شروع شد، خفن شروع به درس خوندن کرد، اینقدر درس خوند که نزدیکی های امتحانات ترم 3 کم کم شکایت می کرد که اگه این امتحانات و کنکور هم بیاد و بره، راحت میشم و کلی میخوابم (می گفت هر روز تا ساعت 2 بیداره و درس می خونه)... اون ترم شدیدا موفق شد، ولی ترم بعد حسابی کم آورد و معدلش که کم شد هیچ، کنکور هم از غیرانتفاعی یه شهر دیگه قبول شد (با سواد خودش لااقل شهر خودش می تونست قبول شه)...

هدف ما این بود که نشون بدیم اگه حرکتی تو گروه هست، همه هستیم و حاضریم برای به نتیجه رسوندنش با هر کاری که از دستمون بر میاد کمک کنیم، حالا آقای علیرضا چه فکری کردن که حاضر شدن با اعضای ثابت و صمیمی و گل سایت همچین صحبت کنن ... تصویر

دیگه حرفی نمونده که من بگم، و همه حرفا گفته شده، فقط میخواست بگم که من همیشه روی گروه karshenasi.com حساب کردم و می کنم... و برا ارشد هم روی همفکری دوستای این سایتم خیلی حساب باز کردم (یه موقع تنهام نذارین) ... تو این گروه نیستم، من بخوام این همه قوانین یاد بگیرم و تو ذهنم نگهدارم و تازه رعایت هم بکنم دیگه هیچ جایی تو مغزم نمی مونه :lol: :lol: ... من عاشق صمیمیت و رفاقتم... جو صمیمی هم فقط تو گروه karshenasi.com هست...

صمیمیت یه چیزش خوبه، استاندارد رو رفقا تعیین می کنن... نه اینکه از یه استانداره تعیین شده حمایت کنن
تصویرThe Longest Journey Begins with the First Stepتصویر
تصویر

rana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rana » پنج‌شنبه 19 مهر 1386, 2:39 pm

سلام به همگی

منم مثل خیلی از دوستان وقتی این تایپک دیدم خیلی خوشحال شدم خدا رو شکر کردم که دوباره چندتا هم قطاری صادق و صمیمی که از هیچ کمکی دریغ ندارند پیدا کردم

با دیدن بند وتبصره های جناب علیرضا خان یه کمی گیج شدم آخه چه دلیل داره عکس و نام و مشخصات شخصیم رو باید ارسال کنم مگه همون نام مستعار و همون امضا و عکس همشگی چه ایرادی داره و از همه مهمتر مگه اسم گروه خودمون چشه ؟؟؟؟؟ :?:

با این وجود چون موافق گروهی و صادقانه و صمیمانه درس خوندن بودم با سر و کله اعلام حضور کردم هرچند اسمم توی اون گروه8 نفر نبود وکلی هم ناراحت شدم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

خیلی از دوستان گفتند منم به نوبه خودم از همگی این خواهش دارم

ویژگی بارز این فروم صمیمیت و صداقتشه
بیاید تمام سعیمون رو بکنیم این ویژگی رو ارج بدیدم و حفظش کنیم.

تا یادم نرفته بگم هوای ما بچه های غربت رو هم داشته باشید من یکی که نمی تونم زود به زود بیام کافی نت با وجود اینکه خیللللللللللللی مشتاقم زود به زود به فروم سر بزنم( یعنی اگه منو بکشند کافی نت برو نیستم ولی فقط و فقط واسه خاطر فروم هرز گاهی می آم)

راستس دوستان خواهش میکنم ماده و قوانین غیر ضروری به فروم اضافه نکنید چون فکر میکنم تنها نتیجه اش شلوغی ماده ها و قوانین و گیج شدن بچه های فروم میشه

ضمن اعلام حضور مجدد (در پیشنهاد علیرضا خان) از همگی کمال تشکر دارم.[/b]

آواتار کاربر
araz
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط araz » پنج‌شنبه 19 مهر 1386, 9:49 pm

به به سلام به همه دوستان خصوصا خدمت داش محسن که ارادت خاصی بهش دارم شرمنده که تو این یکی دو هفته به دلیل نبود امکانات تو زنجان و بی حوصلگی رمضان نتونستیم تو خدمتتون باشیم میبینم که درگیری ها اوج گرفته و بزن بزن شروع شده و در حال کشتن هم دیگر هستید بیخودی خون خودتون رو کثیف نکنید پس فردا قراره دکتری رو هم بخونیم در نتیجه زیاد عجله نکنید :lol: این ترم اول درس خیلی فشار میاره و من که خودم فکر نکنم بتونم واسه ارشد قدم مهمی بردارم و تمرکزم رو ان شاالله از ترم 2 می ذارم تو ارشد تا ببینیم چی میشه خوب درسهای کارشناسی هم خودش مشکله در نتیجه گفتم من حاضرم جامو با یکی از بچه ها عوض کنم البته در عوض یک کم پول هر کی خواستاره بیاد جلو :oops:
شوخی بود بابا من که این ترم تو مد ارشد نیستم هنوز اگر قبول کنید از ترم 2 میام قربون همگی حالا یک کم نمک دعوا رو بیشتر کنید

alireza
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط alireza » جمعه 20 مهر 1386, 5:46 pm

بنام آنكه در تنهاترين تنهاييم ، تنهايم نگذاشت
به حضورهمگي دوستان عزيزعرض سلام وادب دارم.
در ابتدا عيد سعيد فطر را حضور همگي دوستان تبريك عرض مي نمايم واميدوارم همه طاعات وعباداتتان مقبول درگاه احديت قرار گرفته باشد .
ازمن وبقيه منتظر دوستان جديد هستيم بنابراين نگران عضويت خود در گروه نبا شيد.
ظمنا اگر دوستان با ارسال فرم خيلي موافق نيستند نظرتات خود را براي معرفي اعضاي گروه به يكديگراعلام نمايند.
باي دوستان
نظر شما چيه؟

mehrsa
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mehrsa » یک‌شنبه 22 مهر 1386, 12:19 pm

سلام
منم هستم

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » شنبه 20 بهمن 1386, 2:23 pm

بيشتر شما سراسري قبول شدين ولي من ازاد قبول شدم اگه هنوز اخر اين گروه رو نبستين منم هستم . خيلي خوب مي شه اگه همه دوستا ن id بدن و در يك روز كه مدير سايت يا دوستان با تجربه معلوم مي كنن همه بيان و online حرف بزنيم تو يك confrance خصوصي
ممنون از همه بچه هاي ارشد كه منم جز گروه با خودشون تا هماي سعادت مي برن :D

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » شنبه 20 بهمن 1386, 10:42 pm

سلام به همگی. میشه منم عضو بشم؟ :oops:

آواتار کاربر
hamed_karshenasi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamed_karshenasi » یک‌شنبه 21 بهمن 1386, 12:18 pm

سلام منم تازه کارشناسی ناپیوسته نرم افزار دانشگاه ازاد نجف اباد قبول شدم
من میخوام از همین حالا یا شایدم کمی بعد تر برا کارشناسی ارشد اونم دولتی بخونم.
منم هستم.
ID = hamed_0381@yahoo.com

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » شنبه 19 مرداد 1387, 8:00 pm

كسي گويا نمي خواد ان لاين حرف بزنه. كاش كه تاپيك ارشد هم مثل كارشناسي قوي و به روز بود.
البته گلايه از كسي نمي كنما چون مديرا كار دارنو درسا كار هم هستو ....
ولي كاش حداقل جمعه ها يا يك شنبه ها كه تعطيل هست :lol: يه قراري مي ذاشتيم.
اگه مديران اينو مي خونن: يك سري لينك براي دانلود سوالات هست ولي من روي 2-3 تا كه كليك كردم گويا از كار افتاده يا اينكه من مشكل دارم. كاش شبيه كارداني و كارشناسي . ارشد هم تاپيكش فعال و در صفحه اوليه جاي براي دانلود سوالات سال هاي پيش وجود داشت.
مديران فعال اقا محسن حانم رزا و ... خيلي غيبت دارينا همه. همش اقا رامين من online مي بينم. حتما سر جلسه اوليا مربيان من شكايت مي كنم :D
مخلص همه. اي دي هاتون يادتون نره.
mamad_msp

قفل شده