کیفیت بسته ها و ازمونهای سنجش و دانش برای مجموعه شیمی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
fanoos2000

کیفیت بسته ها و ازمونهای سنجش و دانش برای مجموعه شیمی

پست توسط fanoos2000 » دوشنبه 9 مرداد 1391, 12:38 am

سلام دوستان خواهشا کمک کنید برای رشته شیمی کاربردی به نظرتون کیفیت ازمون و بسته سنجش و دانش چطوره؟از موسسات دیگه کدوم رو توصیه میکنید؟خواهشا اگه کسی میتونه کمک کنه چون دیگه وقت زیادی نمونده

fanoos2000

Re: کیفیت بسته ها و ازمونهای سنجش و دانش برای مجموعه شیمی

پست توسط fanoos2000 » چهارشنبه 15 شهریور 1391, 11:36 pm

دوستان اینقدر جواب ندادید تا من بالاخره رفتم و موسسه سنجش و دانش ثبت نام کردم اما بسته های این موسسه حداقل در مورد شیمی کیفیت مناسبی نداره اگر بخوام ایراداته بسته رو بگم1.دیگه خیلی خلاصه کرده و پوشش مناسب و جامعی رو مطالب نداره 2.غلط املایی و مشکلات تایپی زیاد داره 3.تست کم حل کرده.از کیفیت ازمون مشاوره و..بعدا براتون میگم. goll

fanoos2000

پست توسط fanoos2000 » دوشنبه 4 دی 1391, 10:30 pm

سلام
قبلا از کیفیت بسته ها براتون گفتم اگه خواستید میتونید پست قبلی رو بخونید!در مورد مشاوره و برنامه ریزی مطلوب نیست الان دو هفته اس پیغام گذاشتم جواب ندادن البته سه چهار بار پیام دادم که جواب بدید ولی انگاری دوست ندارن!!ولی خدایی بسته زبان خوبی داره ولی اگه یه خورده زودتر دستم میرسید بهتر بود نه دو ماه ونیم از سال تحصیلی گذشته باشه بعدا یه قسمت دیگه اش رو بدن و الان روز چهار دی 91 هنوز یکیش مونده!در کل زیاد موسسه منظمی به نظر نمیاد goll

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 5 دی 1391, 11:39 am

سنجش و دانش پنج شش سال پیش خیلی فعالتر بود و میگفته کتابهاش در بعضی رشت ها کیفیت خوبی دارن ولی چند سالی میشه از رقباش عقب مونده
...

قفل شده