کارشناسی ارشد it سال92

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mahdy_shakerfar

کارشناسی ارشد it سال92

پست توسط mahdy_shakerfar » دوشنبه 21 فروردین 1391, 10:06 am

tof: با سلام
من ترم 3 کامپیوتر کرایش نرم افزار هستم
برای ارشد میخوام it گرایش شبکه بخومنم
چندتا سوال داشتم
1-اول این قضییه شناور بودن چیه یعنی چی ؟
2-رشته it چندتا گرایش داره از جمله امنیت و شبکه و .... من میخوام شبکه قبول بشم برای قبولی چه چیزی ملاک قرار میگیره بر اساس رتبه است یا چیز دیگه ؟
3-از دوستان اگر کسی منابع خوبی داره معرفی کنه نمایشگاه کتاب تهران چند هفته دیگه شروع میشه دوستان لطف کنند و همکاری کنند کتاب های مد نظرشون رو اعلام کنند تا به کتاب های خوب و مشترک برسیم

تشکر فراوان بابت همکاری شما عزیزان

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: کارشناسی ارشد it سال92

پست توسط siteman » سه‌شنبه 22 فروردین 1391, 2:43 pm

mahdy_shakerfar نوشته شده:tof: با سلام
چندتا سوال داشتم
2-رشته it چندتا گرایش داره از جمله امنیت و شبکه و .... من میخوام شبکه قبول بشم برای قبولی چه چیزی ملاک قرار میگیره بر اساس رتبه است یا چیز دیگه ؟
3-از دوستان اگر کسی منابع خوبی داره معرفی کنه نمایشگاه کتاب تهران چند هفته دیگه شروع میشه دوستان لطف کنند و همکاری کنند کتاب های مد نظرشون رو اعلام کنند تا به کتاب های خوب و مشترک برسیم

سلام خوبی.....
من خودم میخام آ ی تی شرکت کنم...قضیه شناور اینه که...هر رشته ی اصلی که بخای شرکت کنم مثل ما که رشته ی اصلیمون نرم افزاره در کنارش میتونیم رشته هایی که ستاره دارن و شناورن رو هم شرکت کنیم ...و چون ای تی شناور هست در کنار نرم افزار میتونیم شرکت کنیم و باید توجه داشت که دیگه رشته ی ستاره دار دیگری رو نمیتونیم شرکت کنیم...خب حالا منبع...:ی تا دلت بخاد منبع داریم ...
من خودم بشخصه از چند منبع استفاده میکنم...از پوران پژوهش ساختمان و سیستم عامل...از مدرسان هوش مصنوعی...از گسترش علوم پایه(مقسمی)مدیریت و گسسته و ساختمان داده و زبان تخصصی....از پارسه سیستم عامل....شبکه احسان ملکیان......بانک هم جزوه ی دانشگاه و طراحی هم کتاب درسی ریچارد ترجمه جعفرنژاد...
البته در نمایشگاه باید چن تا کتاب مرجع مانند استالین و ...بخرم و اگر شد بسته ی ارشد ماهان یا سنجش یا مدرسان باید تحقیق کنیم ببینیم کدوم بهتره bale bale bale
به امید قبولی در دانشگاههای تهران
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

mahdy_shakerfar

پست توسط mahdy_shakerfar » چهارشنبه 23 فروردین 1391, 9:40 pm

siteman نوشته شده:
چندتا سوال داشتم

سلام خوبی.....
من خودم میخام آ ی تی شرکت کنم...قضیه شناور اینه که...هر رشته ی اصلی که بخای شرکت کنم مثل ما که رشته ی اصلیمون نرم افزاره در کنارش میتونیم رشته هایی که ستاره دارن و شناورن رو هم شرکت کنیم ...و چون ای تی شناور هست در کنار نرم افزار میتونیم شرکت کنیم و باید توجه داشت که دیگه رشته ی ستاره دار دیگری رو نمیتونیم شرکت کنیم...خب حالا منبع...:ی تا دلت بخاد منبع داریم ...
من خودم بشخصه از چند منبع استفاده میکنم...از پوران پژوهش ساختمان و سیستم عامل...از مدرسان هوش مصنوعی...از گسترش علوم پایه(مقسمی)مدیریت و گسسته و ساختمان داده و زبان تخصصی....از پارسه سیستم عامل....شبکه احسان ملکیان......بانک هم جزوه ی دانشگاه و طراحی هم کتاب درسی ریچارد ترجمه جعفرنژاد...
البته در نمایشگاه باید چن تا کتاب مرجع مانند استالین و ...بخرم و اگر شد بسته ی ارشد ماهان یا سنجش یا مدرسان باید تحقیق کنیم ببینیم کدوم بهتره bale bale bale
به امید قبولی در دانشگاههای تهران
با تشکر از شما
امیدوارم بقیه دوستان هم به این تاپیک سر بزنند
دوستان وقت زیادی نداریم

mil-i300
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mil-i300 » پنج‌شنبه 4 خرداد 1391, 11:16 am

آقا منم میخوام کم کم شروع کنم!! با اینکه وسط خدمتیم... ولی دقیقا زمان الام نتایج ما تسویه کردیم انشاالله!!! tof:
خلاصه ماهم برای IT برنامه ریختیم..ولی نیم نگاهی هم به نرم افزار خواهیم داشت... اصلش اینکه بدونی چی رو چجوری بخونی... و خودت در چه حدی هستی dan

parisa1368

پست توسط parisa1368 » چهارشنبه 28 تیر 1391, 6:01 pm

سلام .من اگه دانشگاه و استادا بزارن شاید این ترم فارغ التحصیل بشم.من خیلی خیلی دوست دارم ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری قبول بشم ولی در حال حاضر هیچی نخوندم. می تونید در مورد کتاب ها و اینکه چه کتابی بگیرم منو راهنمایی کنید؟پارسه یا مدرسان؟

m67_lt

پست توسط m67_lt » شنبه 28 مرداد 1391, 1:39 pm

چندتا سوال داشتم

سلام دوست عزیز
فقط میدونم واسه شبکه خیلی باید بخونی چون باید جزو 50 نفر اول کنکور آی تی بشی چون ظرفیت به شدت پایین.
موفق باشی

heidari121

پست توسط heidari121 » شنبه 25 آذر 1391, 11:46 pm

سلام
1 سوال دارم : من زبانم صفر صفر . حتی شایدم زیر صفر khk:
تا حالا هم واسه کنکور زبان نخوندم . برای اینکه بتونم حداقل یک تست زبان بزنم , که سفید محسوب نشه چکار کنم ؟ چی بخونم؟

سوال بعد : شما مدیریت چی میخونید ؟ پارسه خیلی حجمش زیاده rooz

قفل شده