چه گرایشی تو ارشد بهتره؟ (نرم افزار یا آی تی)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
shedayat
کاربر ساده
کاربر ساده

چه گرایشی تو ارشد بهتره؟ (نرم افزار یا آی تی)

پست توسط shedayat » شنبه 21 آبان 1390, 9:49 pm

به همه ی دوستانی که یا با تجربه هستن و یا مثل من بی تجربه و تازه کار هستن سلام عرض می کنم. goli
راستش من امسال یعنی مهر ماه 1390 در مقطع کارشناسی ناپیوسته نرم افزار وارد دانشگاه شدم. یعنی الان ترم اولم هست.
می خواستم اگه خدا بخواد زودتر برا ارشد شروع کنم چون بنا به گفته ی دوستان، دیگه این کنکور مثل کنکور کارشناسی نیست. gsg
حالا از کسایی که تجربه دارن و به قول معروف خبره هستن می خواستم یه چند تا سوال بپرسم:
1- یه تحقیق کوچیک که در مورد رشته ها کردم دیدم که بهترینش همون نرم افزار هست. چون از برنامه نویسی خیلی خوشم میاد و بر عکسش از ریاضی اصلا خوشم نمیاد. gsg راستش نمی دونم که این انتخابی که کردم تا چه حد درست بوده. fekr
2- یه خورده اطلاعات در مورد رشته ی IT می خواستم. به نظرتون من که ریاضیم اصلا خوب نیست و اصلا حوصله ی ریاضی رو ندارم این رشته می تونه بهتر باشه یا نرم افزار؟
3- از لحاظ بازار کار کدوم بهتره به نظرتون؟

در ضمن برای کنکور 91 تو رشته نرم افزار شرکت کردم. حالا ما هم گفتیم آزمایشی شرکت کنیم تا ببینیم چه خبره. اصلا در سطح ما هست یا نه؟ dan

لطفا راهنماییم کنید.
خیلی ممنون.

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: چه گرایشی تو ارشد بهتره؟ (نرم افزار یا آی تی)

پست توسط siteman » شنبه 21 آبان 1390, 9:59 pm

shedayat نوشته شده:به همه ی دوستانی که یا با تجربه هستن و یا مثل من بی تجربه و تازه کار هستن سلام عرض می کنم. goli
راستش من امسال یعنی مهر ماه 1390 در مقطع کارشناسی ناپیوسته نرم افزار وارد دانشگاه شدم. یعنی الان ترم اولم هست.
می خواستم اگه خدا بخواد زودتر برا ارشد شروع کنم چون بنا به گفته ی دوستان، دیگه این کنکور مثل کنکور کارشناسی نیست. gsg
حالا از کسایی که تجربه دارن و به قول معروف خبره هستن می خواستم یه چند تا سوال بپرسم:
1- یه تحقیق کوچیک که در مورد رشته ها کردم دیدم که بهترینش همون نرم افزار هست. چون از برنامه نویسی خیلی خوشم میاد و بر عکسش از ریاضی اصلا خوشم نمیاد. gsg راستش نمی دونم که این انتخابی که کردم تا چه حد درست بوده. fekr
2- یه خورده اطلاعات در مورد رشته ی IT می خواستم. به نظرتون من که ریاضیم اصلا خوب نیست و اصلا حوصله ی ریاضی رو ندارم این رشته می تونه بهتر باشه یا نرم افزار؟
3- از لحاظ بازار کار کدوم بهتره به نظرتون؟

در ضمن برای کنکور 91 تو رشته نرم افزار شرکت کردم. حالا ما هم گفتیم آزمایشی شرکت کنیم تا ببینیم چه خبره. اصلا در سطح ما هست یا نه؟ dan

لطفا راهنماییم کنید.
خیلی ممنون.
من که رشته ی نرم افزار میرم به چند دلیل....1- رشته ی هست که ظرفیاتاش بیشتره
وم اینکه یکی از درساش مدار منطقی رو دوس دارم و خوب میتونم روش مانور بدم....
3اینکه مهندسی نرم افزار کامل تر و جامع تر هست goll
البته این نظر شخصیه من هست ها bale bale
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

shedayat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shedayat » یک‌شنبه 22 آبان 1390, 7:37 pm

siteman نوشته شده: من که رشته ی نرم افزار میرم به چند دلیل....1- رشته ی هست که ظرفیاتاش بیشتره
وم اینکه یکی از درساش مدار منطقی رو دوس دارم و خوب میتونم روش مانور بدم....
3اینکه مهندسی نرم افزار کامل تر و جامع تر هست goll
البته این نظر شخصیه من هست ها bale bale
خیلی ممنون از پاسخت.
دلایلت تقریبا قانع کننده بود ولی منی که تو درس مدار منطقی اندازه شما قوی نیستم چی؟
خوشحال می شم نظرات بقیه رو هم در این مورد بدونم.
دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید.

آواتار کاربر
samirarad
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زمین

پست توسط samirarad » دوشنبه 23 آبان 1390, 9:59 am

البته با تجربه نیستم و من هم شرایط شما رو دارم. یعنی ترم 1 کارشناسی ناپیوسته. اتفاقا چند روز پیش با یکی از اساتیدم دراین باره صحبت می کردم. که خودشون علوم کامپیوتر خوندن. می گفتن که مهم ترین چیز علاقه است.
به نظر من هم علاقه مهم تر از توانایی هست. چون می تونی با علاقه چیزهایی رو که بلد نیستی خیلی خوب یاد بگیری. اتفاقا من خودمم می خوام هوش مصنوعی یا نرم افزار ادامه بدم. دلایلم هم فقط علاقه است!
هیس!!

elahejuya

پست توسط elahejuya » جمعه 5 اسفند 1390, 11:57 am

من دانشجوی ترم چهار مهندسی نرم افزارم و از الان میخوام برای کنکور ارشد آماده بشم کم کم ، اما هنوز نمیدونم به کدوم گرایشی از رشتم علاقه بیشتری دارم یا میتونم موفق تر باشم...و اینکه چجور باید برنامه بریزم که جز رتبه برتر هاش باشم درواقع یه دانشگاه خوب و عالی میخوام برای ادامه تحصیلم ... لطفن راهنماییم کنین. goll

قفل شده